Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#5099
JimClark έγραψε:Δεδομένου οτι το καλοκαίρι θα το περνούσα άνεργος στη χαλκιδικη με το ετερον ήμισυ να εργάζεται, εβαλα μπρος ενα εντατικό γυμναστικό προγραμματάκι, τεσπα μονο "άκι" δεν ήταν. Όταν κλείσει θα συνοψίσω. Στα πλαίσια αυτού μου αρέσει που εχω ήδη χάσει πάνω απο 6 7 κιλά σε ούτε δίμηνο και σήμερα κατάφερα τρέξιμο 22 χλμ, με στόχο να ξεπεράσω έστω κ λίγο τον ημιμαραθώνιο. Όλο άσφαλτος με ¹ λιτρο νερό κατά τη διάρκεια.

Το αστείο ηταν οτι χθες το κάψαμε λιγο με τηγανητα σουτζουκια και μουστάρδες και κρασιά κτλ, αλλά η συννεφιά βοήθησε στο τόλμημα. :yahoo:

JimClark εχεις συγκεκριμενο στοχο ?
Θες να κατεβεις μαραθωνιο πχ?
Το προγραμμα σου ειναι μονο τρεξιμο?
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#5159 Στόχος ήταν η αξιοποίηση ελεύθερου χρόνου ιδίως πρωινού, ίσως απότερος σκοπός να φύγουν κάτι σκεμπέδες. Το είχα άχτι να τρέξω τα 21.

Ταυτόχρονα τουλάχιστον τις μισές μέρες της εβδομάδας έκανα κ ποδήλατο, εννοείται χωρίς τόσο καταπόνηση (π.χ. 7-10 χλμ τρέξιμο και ποδήλατο 30 - 40 χλμ)

τρέξιμο= κάπου στα 10-12 χλμ/ω εξαρτάται τα κέφια και "τη μέρα".
Άβαταρ μέλους
By streetka
#5404
panos2171 έγραψε:Moυ άρεσε η νέα εμφάνιση του φόρουμ!


:s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By vice246
#5418
streetka έγραψε:
panos2171 έγραψε:Moυ άρεσε η νέα εμφάνιση του φόρουμ!


:s_thumbsup


πρωτη φορα μπηκα απο λαπτοπ και νομιζα οτι ειμαι σε λαθος φορουμ.....

πολυ καλη η προταση.... :s_thumbsup
αυτο δειχνει οτι υπαρχει μερακι και η συνεχεια ειναι δεδομενη...
Άβαταρ μέλους
By streetka
#5427 Μου αρέσει που είστε μερακλήδες και έχετε καλό γούστο (ο HF φαίνεται από τις επιλογές του!) :s_tongue . Τρομερό το σκίτσο!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#5993 Δεν μου αρεσει που σημερα θα παμε με την κουτσουνα Κορυδαλλο και Πειραια για να δουμε κατι βαπτηστικα!!!

Δεν τα παω καλα με αυτες τις περιοχες!!! Χανομαι!!

Στο navigon που εμπιστευομαστε λοιπον!!!
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#6466 Μου αρέσει που στα 32 βάζω εμπρός για το 4ο πτυχίο μου!
Μεσα στην επόμενη εβδομάδα γραφομαι στην σχολή που θα μου φαει 2+ χρόνια, αλλά χαλάλι της!
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#6484 6 αμαξια 4 πτυχια 3 καμερες. Σαξες στορυ εισαι.... :yahoo: με το καλο ρε
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#6489
JimClark έγραψε:6 αμαξια 4 πτυχια 3 καμερες. Σαξες στορυ εισαι.... :yahoo: με το καλο ρε


Ώπα με ρίχνεις!
8 αμάξια, 2 κάμερες !
Χαχαχα

Σε ευχαριστω αγορινα μου!!!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#6504 M αρεσει που βλεπω παλια αξιολογα μελη του παλιου φορουμ να γινονται ενεργα στο καινουργιο σπιτι. :yahoo:
Μ αρεσει που γινομαστε ΑΕΚοφωλια εδω μεσα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By BEAMS
#6525
g8777 έγραψε:Μ αρεσει που γινομαστε ΑΕΚοφωλια εδω μεσα. :shifty:


Toν bill προσέξτε γιατί κυκλοφοράει μ' ένα teza στο χέρι :shifty: