Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#369563 Mjacob, το Βιλλαμπαχο της κουζίνας. :s_sarcastic
Σιχαμενο σιχαμα, μου προκαλείς αναγουλα. :lipsealed: Έναν-έναν τους γίγαντες. ΈΝΑΝ ΈΝΑΝ. Θα πάρουν τα παιδιά μας σύνταξη εθνικής αντίστασης και θα περιμένουμε ακόμα να βγει το πρώτο φασόλι. :s_hang
Ελπίζω, ΕΛΠΊΖΩ στην επιστρατευση μην είσαι μαγειρας. :omg:
Πάω να παραδοθω από τώρα στο λέω,ουτε με διπλοβαρδιες δεν προλαβαίνει ο Στεργιου. :help:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#369571 @g8777
Με έχει καλέσει ο "έναν έναν τους γίγαντες" να δούμε survivor....Έχει λέει μία καταπληκτική συνταγή για ποπ κορν...Τι λες , να πάω;;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#369577 Είμαι ένα τοστακι απόσταση από το να τον memeασω σε κατηγορία "ανέκδοτα Chuck Norris" :s_laughat
-Η Πηνελόπη κοροιδευε τους μνηστηρες με το ριχταρι 10 χρόνια. |λογοκρισία| της, με mjacob θα τους κοροιδευε αλλα 20.
- Ο mjacob δεν κοιμάται. Κοιμούνται οι μουσαφιραιοι.
-Στην Αμφιπολη βρέθηκαν τηγανητοι γίγαντες. Mjacob :"ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ "
-Μνημονια μέχρι να σβήσει το μάτι ο mjacob

Dont
fuck
with
me. :x
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#369601
saxon_747 έγραψε:Επόμενη συνταγή, γρήγορη και απλή: φακές σουβλάκι.

Μια διευκρίνηση μόνο, οταν λες σουβλάκι εννοείς Εικόνα ή Εικόνα? Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις δηλαδή...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#369791

Χτες μας κάλεσε ο τζι για σμούθι με τον μγιάκωβο :s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By fot
#371742 Καλημέρα! Δεν ξέρω αν πρεπει να μπει εδώ, αλλα υποθετω πως οσοι γραφουν εδω θα εχουν και πιο αμεση επαφή με τα του σπιτιού.

Στο θεμα τωρα με καλεσαν απο τις Σερρες για φιλτρο νερου Gazer euro νομίζω λεγεται. Το νερο στην πολη μου πινεται... αλλα εχει βαρια γευση και αρκετα αλατα. Απο την αλλη τα εμφιαλωμενα έχω δει πως αποθηκευονται οποτε τα κοβω αμεσα.
Εχετε καποιο σωστο δοκιμασμενο φιλτρο νερου ή αποψη για το παραπανω?

< >