Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By postruck
#369293 ΕΛΒΟ?? Δεν πέρασε τέτοιο όχημα απο την γραμμη παραγωγής :rtfm:
ΕΛΒΟ, ενα εργοστάσιο που θα μπορούσε να φτιάχνει τα πάντα,ριμάζει,οπως και η τεοκαρ...Και έχεις τους 300 :thumbsdown: :tomato: και τους τροικανους :tomato: και σου λένε για ανάπτυξη και επενδύσεις. :rant:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#369740 Εκτός από βόλτες με το μηχάνημα και να παίρνετε άδειες και αργίες κάνετε και τίποτε άλλο εκεί πέρα;;; :shifty: :shifty: :lol: :lol: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#370110 Οι άδειες ανεβαίνουν γιατί δεν τις παίρνετε ποτέ;
Αυτό αφορά όλο το προσωπικό;
Επιθεώρηση εργασίας εκεί δεν έχετε;
Δεν το βρίσκω λογικό, σε τέτοιες θέσεις (δεν κάνεις δουλειά γραφείου πχ) να δουλεύει κάποιος με τέτοιους ρυθμούς, είναι πολύ επικίνδυνο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#370113 Θωμά, άσ'τα... έρχομαι εγώ να στα κουβαλάω, εγώ θα δουλεύω τις 250μέρες το χρόνο που εσύ έχεις άδεια. :rtfm: :lol: :lol: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#370132 Εγώ έχω καταλάβει το αντίθετο πάντως, πως η άδεια είναι στα χαρτιά, μιας και όλο μαζεύεται, αλλά ποτέ δεν την παίρνει...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#370146 Είναι κάποιο υπερατού το πόση άδεια μαζεύει κανείς; Αυγατίζει; :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#370167 Εμενα μου κανει εντυπωση που οι υπερωριες ειναι ελευθερες και δεν κανει top up σε καποια φαση αυτη η αδεια.
Επισης Θωμα θυμασαι τι ειχα γραψει τοτε με το ποδι... Βλεπω συνεχίζεις ακάθεκτος με Ελληνικη μανγκια. Να ξερεις βεβαια πως αμα γινει η στραβη ο manager σου που τωρα σε χτυπα φιλικα στην πλατη θα σε αδειασει πληρως. Φιλικα παντα.

< >