Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#368419 Τι κανει εκει η Κονιορδου απο το Upper Nowherehampton; Την αυρα καθαριζει;

Αυτο εινα remote parking τωρα; :s_sarcastic

Pik αυτα τα καναμε πρωτοχρονια του 84

Εικόνα

μας δουλευει η Πεμβε; :dizzy:

Και ζηταει και ενα οικοπεδο ως ανταλλαγμα για αυτο το εξτρα; :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#368425 σε αυτην που οδηγησα εγω δεν εκανε τοση ωρα να γινει η συνδεση.
Κατι παιζει με το τηλεκοντρολ του.... :ninja:
η με το αμαξι ; :omg:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#368426
pik. έγραψε:σε αυτην που οδηγησα εγω δεν εκανε τοση ωρα να γινει η συνδεση.
Κατι παιζει με το τηλεκοντρολ του.... :ninja:
η με το αμαξι ; :omg:
Στο επομενο faceliftθα το εχουν διορθωσει..... υπομονη...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#368436 Γιατί εσείς δηλαδή πως περιμένατε ότι δουλεύει? Όπως δείχνει στο διαφημιστικό? :lol:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#368481
Deleted User 1 έγραψε:Γιατί εσείς δηλαδή πως περιμένατε ότι δουλεύει? Όπως δείχνει στο διαφημιστικό? :lol:

και ομως αυτο που ειδα εγω δουλευε αψογα :hmmm:

μουφα τα MWB :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#368493 Τώρα το σκεφτόμουν αυτό... Πόσο δύσκολο θα είναι να σου χακέψουν το αμάξι σε 2-3 μήνες που θα βγει το σχετικό λογισμικό στα ιντερνέτς;;; :ninja: Και να το πάρουν και να κάνουν βόλτες... :ninja:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#368520 Ποιό λογισμικό θα βγει στα ίντερνετς;
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#368534 Κάπου (νομίζω στο configurator της 5άρας στην ΜΒ) είχε πάρει το μάτι μου ένα disclaimer για το keyless entry και την ασφάλεια που προσφέρει.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#368554
drdino έγραψε:Ποιό λογισμικό θα βγει στα ίντερνετς;


Καλά ρε... σχήμα λόγου ήταν... Εννοούσα ότι σε λίγο καιρό θα είναι σχετικά διαδεδομένος στους λάθους κύκλους ο τρόπος να χρησιμοποιήσει κάποια features του συστήματος ένας μη εξουσιοδοτημένος χρήστης... :rtfm: Οκ τώρα;;; :lol: :lol: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#368622 Κάποτε την συμπαθούσα την BMW... Τώρα έχει γίνει γκατζετοφίρμα για αηφονάκιδες. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#368631 Σε λίγο θα βγάλουν Εφαρμογή που να σκαναρει στο δρόμο η σε πλαϊνά οχήματα όμορφα κορίτσια και να τα φλερτάρει με μηνηματα στα τζάμια..... Σε επόμενη έκδοση φυσικά των εξτρα
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#368672 Για να μην νοιώθει μοναξιά ο kostis20
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#368917 Είναι και τετρακύλινδη αυτή ...Θα έχει αλλάξει 5-6 φορες πολλαπλασιαστές και μπεκ... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#368941 Μπορεί να είναι η 6κύλινδρη 520... Δεν φαίνεται η εξάτμιση (αν είναι διπλή = 6κύλινδρο ή μονή = 4κύλινδρο), μιας και είναι από την άλλη μεριά... :iconcool: :lol:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#368956
markvag έγραψε:Μπορεί να είναι η 6κύλινδρη 520... Δεν φαίνεται η εξάτμιση (αν είναι διπλή = 6κύλινδρο ή μονή = 4κύλινδρο), μιας και είναι από την άλλη μεριά... :iconcool: :lol:

Μα είναι F/L . :rtfm: