Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#374815 paidia εχω ενα λογαριασμο στο φεισμπουκ που ειχα χρησιμοποιησει για επικοινωνια πριν καποια χρονια , οποτε ξερω ελαχιστα.
η κορη μου με εχει στην λιστα των φιλων απο παλια ,και θυμαμαι οτι παλια εβλεπα την λιστα των φιλων της. τωρα που μπηκα δεν βλεπω φιλους. τι εχει γινει; ολοι οι φιλοι της ειμαστε μπλοκαρισμενοι και δεν μπορουμε να δουμε την λιστα; επιλεκτικα καποιοι πχ γονεις δεν μπορουν;αν εχω τους κωδικους της απο που μπορω να το αλλαξω και να δω ολους τους φιλους ;
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#374828 Γιατί δεν της ζητάς να σε ξεμπλοκαρει; Δε θα πρότεινα να μπεις με τους κωδικούς της κρυφά, αν το καταλάβει θα στραβώσει και θα χάσει την εμπιστοσύνη της...
Άβαταρ μέλους
By otso
#374835 θελω να μαθω υπαρχει δυνατοτητα να μπλοκαρει εναν απο την προσβαση στους φιλους η μενουν κρυφοι απο ολους;
σιγα ρε μην ζηταω αδεια απο ανηλικο , οταν φαει κλωτσια στα 18 και φυγει απο το σπιτι ασ κανει οτι θελει.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#374866
saxon_747 έγραψε:Μπορεί να μπλοκάρει μόνο εσένα και να μη βλέπεις σχεδόν τίποτα.

Αν μπαίνει και στο φόρουμ η μικρή βλέπω να τον κάνει μπλοκ!!! :lol:
Άβαταρ μέλους
By otso
#374874 ρε παιδια αν ξερετε, εχω φεισμπουκ και εχω 10 φιλους . ο μπιλ ειχε μπει περισυ και ειχε δει τους φιλους μου , μπηκε ομως σημερα και ενω εβλεπε τις φωτος η τι δημοσιευω δεν βλεπει την λιστα των φιλων μου.
υπαρχει λοιπον ρυθμιση οπου εχω απαγορευσει στον μπιλ να βλεπει την λιστα των φιλων μου; η η ρυθμιση ειναι απαγορευση ολων να βλεπουν την λιστα των φιλων . και που βρισκεται.
επισης εγω ο ασχετος δημοσιευω μια φωτο και την βλεπουν ολοι ετσι; υπαρχουν διαβαθμησεις; να την βλεπουν ολοι ,να την βλεπουν μονο φιλοι η να μην την βλεπει απο τους φιλους ο μπιλ και ο δημητρης;
επειδη δεν με ενδιαφερει και δεν το χρησιμοποιω , το κραταω μονο για να ελενχω απο καιρου εις καιρον τα παιδια , αν καποιος εχεικατι να πει και να βοηθησει καλως .
Άβαταρ μέλους
By bill33
#374875
otso έγραψε:ρε παιδια αν ξερετε, εχω φεισμπουκ και εχω 10 φιλους . ο μπιλ ειχε μπει περισυ και ειχε δει τους φιλους μου , μπηκε ομως σημερα και ενω εβλεπε τις φωτος η τι δημοσιευω δεν βλεπει την λιστα των φιλων μου.
υπαρχει λοιπον ρυθμιση οπου εχω απαγορευσει στον μπιλ να βλεπει την λιστα των φιλων μου; η η ρυθμιση ειναι απαγορευση ολων να βλεπουν την λιστα των φιλων . και που βρισκεται.
επισης εγω ο ασχετος δημοσιευω μια φωτο και την βλεπουν ολοι ετσι; υπαρχουν διαβαθμησεις; να την βλεπουν ολοι ,να την βλεπουν μονο φιλοι η να μην την βλεπει απο τους φιλους ο μπιλ και ο δημητρης;
επειδη δεν με ενδιαφερει και δεν το χρησιμοποιω , το κραταω μονο για να ελενχω απο καιρου εις καιρον τα παιδια , αν καποιος εχεικατι να πει και να βοηθησει καλως .

Φυσικά και μπορείς να ελέγχεις ποιοι βλέπουν τι.Τους βάζεις σε ομάδες ή δεν επιτρέπεις σε κανέναν να βλέπει τους φίλους σου.Ψάξε για το βελάκι δίπλα απο το ? πάνω αριστερά στην έκδοση για pc.Kάπου λέει ρυθμίσεις.Επίσης όταν ποστάρεις κάτι μπορείς να ελέγχεις ποιοι θα το βλέπουν ,αριστερά απο το κουμπί δημοσίευση έχει ένα πλαίσιο που λέει πχ φίλοι και επιλέγεις.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#374881
otso έγραψε:θελω να μαθω υπαρχει δυνατοτητα να μπλοκαρει εναν απο την προσβαση στους φιλους η μενουν κρυφοι απο ολους;
σιγα ρε μην ζηταω αδεια απο ανηλικο , οταν φαει κλωτσια στα 18 και φυγει απο το σπιτι ασ κανει οτι θελει.


Ρε συ otso, δεν είσαι κανάς χθεσινός, πιασ'την στο μπλα μπλα όμορφα κι ωραία. Με τις δυνατότητες που έχει το fb, απ'όσα ακούω, αν θέλει μπορεί να σου κρύψει οτιδήποτε. Δε χρειάζεται κόντρα, ειδικά αν σου έχει μοιάσει :iconcool: :lol: