Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#374815 paidia εχω ενα λογαριασμο στο φεισμπουκ που ειχα χρησιμοποιησει για επικοινωνια πριν καποια χρονια , οποτε ξερω ελαχιστα.
η κορη μου με εχει στην λιστα των φιλων απο παλια ,και θυμαμαι οτι παλια εβλεπα την λιστα των φιλων της. τωρα που μπηκα δεν βλεπω φιλους. τι εχει γινει; ολοι οι φιλοι της ειμαστε μπλοκαρισμενοι και δεν μπορουμε να δουμε την λιστα; επιλεκτικα καποιοι πχ γονεις δεν μπορουν;αν εχω τους κωδικους της απο που μπορω να το αλλαξω και να δω ολους τους φιλους ;
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#374828 Γιατί δεν της ζητάς να σε ξεμπλοκαρει; Δε θα πρότεινα να μπεις με τους κωδικούς της κρυφά, αν το καταλάβει θα στραβώσει και θα χάσει την εμπιστοσύνη της...
Άβαταρ μέλους
By otso
#374835 θελω να μαθω υπαρχει δυνατοτητα να μπλοκαρει εναν απο την προσβαση στους φιλους η μενουν κρυφοι απο ολους;
σιγα ρε μην ζηταω αδεια απο ανηλικο , οταν φαει κλωτσια στα 18 και φυγει απο το σπιτι ασ κανει οτι θελει.
Άβαταρ μέλους
By otso
#374874 ρε παιδια αν ξερετε, εχω φεισμπουκ και εχω 10 φιλους . ο μπιλ ειχε μπει περισυ και ειχε δει τους φιλους μου , μπηκε ομως σημερα και ενω εβλεπε τις φωτος η τι δημοσιευω δεν βλεπει την λιστα των φιλων μου.
υπαρχει λοιπον ρυθμιση οπου εχω απαγορευσει στον μπιλ να βλεπει την λιστα των φιλων μου; η η ρυθμιση ειναι απαγορευση ολων να βλεπουν την λιστα των φιλων . και που βρισκεται.
επισης εγω ο ασχετος δημοσιευω μια φωτο και την βλεπουν ολοι ετσι; υπαρχουν διαβαθμησεις; να την βλεπουν ολοι ,να την βλεπουν μονο φιλοι η να μην την βλεπει απο τους φιλους ο μπιλ και ο δημητρης;
επειδη δεν με ενδιαφερει και δεν το χρησιμοποιω , το κραταω μονο για να ελενχω απο καιρου εις καιρον τα παιδια , αν καποιος εχεικατι να πει και να βοηθησει καλως .