Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#368585
Thomas_C200K έγραψε:Έχει πόντο Πέτρο, επίσης οι πόντοι σβήνονται μετά από ένα Χ διάστημα?

όχι πόντο δεν έχει Θωμά, ευτυχώς. πόντο θα είχα με 21+ χαω εντός πόλης. ευτυχώς την έβγαλα φθηνά, περίμενα περισσότερα χλμ, μιας κ όταν είδα το φλας ασυναίσθητα είδα τον δείκτη λίγο πάνω από το 70 χαω...

γενικά επειδή έχω φάει 4-5 κλήσεις εντός πόλης, πάντα περίμενα περισσότερα από όσο τελικά ερχόταν...

είχα φάει 2 πόντους πριν 4-5 χρόνια, όταν με έπιασε η αστυνομία με κινητό στο χέρι στο φανάρι... μετά από 2 χρόνια σβήνονται, αρκεί να μην ξαναφάς πόντο μέσα στα 2 χρόνια. δλδ αν έχεις 1 πόντο κ στον χρόνο πάρεις ακόμη 2, τότε θα έχεις 3 για τα επόμενα 2 χρόνια. αν δεν ξαναφάς μέσα σε 2 χρόνια τότε σβήνονται όλοι πάλι...
Τελευταία επεξεργασία από PeterPan και 25 Φεβ 2017, 01:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#368590 Προβλεπέ για ταυτοποίηση του οδηγού είναι.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#368593 Δεν εχουν αρχη προστασιας προσωπικων δεδομενων στην Γερμανια; :twisted:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#368594
gianik έγραψε:P.Pan επιτρεπεται να φαινονται προσωπα στις φωτοκλησεις; :hmmm:

Κανονικά, η μία φωτό ταυτοποίηση οδηγού και η άλλη με τις πινακίδες. Αυτό που γράφει ο Drdinos.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#368598 Χθές στήθηκε κινητή κάμερα σε VW Caddy ασημοανθρακί κάπως έτσι ήταν. Μέσα καθόντουσαν οι δυο της Kommunal Polizei και εγώ πέρναγα με το AIXAM Mega και τους έκανα χαλάστρα. Είχε πέσει και σύρμα στο μέηλ ότι στήθηκαν στον δρόμο για την δουλειά και φυσικά φύγανε άπραγοι :metalo: :yahoo: :yahoo: , τους έκανα και καλή χαλάστρα :iconcool: :innocent: και τα μάζεψαν και έφυγαν. :yahoo:
Μου άρεσε :twisted:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#368604
Thomas_C200K έγραψε:
gianik έγραψε:P.Pan επιτρεπεται να φαινονται προσωπα στις φωτοκλησεις; :hmmm:

Κανονικά, η μία φωτό ταυτοποίηση οδηγού και η άλλη με τις πινακίδες. Αυτό που γράφει ο Drdinos.



Στην Ελλαδα δεν ισχυει αυτο... :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#368606
gianik έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:
gianik έγραψε:P.Pan επιτρεπεται να φαινονται προσωπα στις φωτοκλησεις; :hmmm:

Κανονικά, η μία φωτό ταυτοποίηση οδηγού και η άλλη με τις πινακίδες. Αυτό που γράφει ο Drdinos.



Στην Ελλαδα δεν ισχυει αυτο... :s_dunno

To ξέρω αλλά egal :lol:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#368728
Scotch έγραψε:Μου άρεσε που οδήγησα αυτό.
Θα ακολουθήσει σεντόνι (του στυλ "συμπαθητικό ήταν" :lol:) στο σχετικό τοπικό.


πας μη Stelvio εστι βαρβαρο :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#368764
PeterPan έγραψε:
είχα φάει 2 πόντους πριν 4-5 χρόνια, όταν με έπιασε η αστυνομία με κινητό στο χέρι στο φανάρι... μετά από 2 χρόνια σβήνονται, αρκεί να μην ξαναφάς πόντο μέσα στα 2 χρόνια. δλδ αν έχεις 1 πόντο κ στον χρόνο πάρεις ακόμη 2, τότε θα έχεις 3 για τα επόμενα 2 χρόνια. αν δεν ξαναφάς μέσα σε 2 χρόνια τότε σβήνονται όλοι πάλι...


Mιλάς για Ελλάδα;
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#368860 Μου αρέσει που αύριο παντρεύεται ο μικρός αδερφός από φίλο μου. Του ρίχνουμε με τον αδερφό του μια δεκαετία+.... Τι φάπα του είχαμε ρίξει όταν ήταν μικρός :lol:

Δε μου αρέσει τι σημαίνει αυτό... Άρχισαν να παντρεύονται και αυτοί που είχαμε για πιτσιρικάδες. Μπαρμπαδεύουμε :(
Άβαταρ μέλους
By theo13
#369175 Μου αρέσει που χθες όταν βρήκα ένα Iphone 6s στο πεζοδρόμιο και βρήκα τον ιδιοκτήτη του και το παρέδωσα οι περισσότεροι μου είπαν ότι καλώς έπραξα και ότι αυτό είναι το σωστό. Δεν μου αρέσει που μόλις το είπα σε ένα φίλο μου (15 χρόνια φίλοι) με μούντζωσε και με αποκάλεσε |λογοκρισία|. Ξενέρωσα πραγματικά