Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#368278 Τι λες μωρέ :lol:
Και μπαρμπάδια να μην είχε (που κυρίως μπαρμπάδια είδα εγώ όσο κυκλοφόρησα), στείλανε τα παιδιά τους και τα εγγόνια τους. Κλασικά πράματα.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#368280
Deleted User 1 έγραψε:Δεν είχε μπαρμπάδια στις ουρές και πες αυτό ήταν τυχαίο. Κάνα κούρεμα μην έχουμε...



Mην νομίζεις, κι εμείς που το ζήσαμε δεν πονάει τόσο :lol:





αρκεί να μην έχεις πολλά σε μια τράπεζα :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#368303 Ειχες την 100αρα στην τραπεζα και δεν πονεσε ή μικας για τους αλλους που τη φαγανε? :shifty:

<
Άβαταρ μέλους
By GTS
#368362
Deleted User 1 έγραψε:Δε μ' αρέσει καθόλου που είδα αυτό πρωί πρωί στο ebanking. :hmmm:

Ενημερωθείτε σχετικά με την προστασία των καταθέσεων και επενδυτικών υπηρεσιών πατώντας εδώ.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκέπτεσθε την ιστοσελίδα της Alpha Bank ( http://www.alpha.gr/page/default.asp?la=1&id=16996 ) και του ΤΕΚΕ (http://www.teke.gr).

Με εκτίμηση,
Alpha Bank


Χθες εν τω μεταξύ το απόγευμα απ' ότι atm πέρασα, είχε ουρά. Δεν πιστεύω να γίνει καμιά |λογοκρισία| 3ημεριάτικα! :x


Περιοδικα νομιζω πρεπει να το υπενθυμιζουν στους ενδιαφερομενους για να μην ξεχνιουντε και φορτωνουν 100αριες τους λογαριασμους των τραπεζων.
Άβαταρ μέλους
By thednick
#368702 Ξερεί κανείς αν μπορώ να ανοίξω λογαριασμό σε τράπεζα όπου δεν έχω (πειραιώς) δεδομένου οτι ο εργοδότης μου (στον οποίο παρέχω υπηρεσίες με μπλοκάκι) διατηρεί λογαριασμό σε αυτή την τράπεζα (ώστε να γλυτώνω την χρέωση του εισερχόμενου εμβάσματος σε άλλη τράπεζα όταν με πληρώνει).
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#368718
rocsta έγραψε:To συζητούσαμε πριν λίγες σελίδες. Δεν γίνεται.

γιατί δεν γίνεται? δεν μπορεί ο καθένας να ανοίξει λογαριασμό σε όποια τράπεζα θέλει?

εγώ έχω μερικούς λογαριασμούς σε τράπεζες κ ήθελα να τους κλείσω. μου ζήτησαν πόσα χαρτιά κ τελικά το παράτησα το θέμα... τους άφησα μηδενικούς κ ανενεργούς...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#368719
Deleted User 1 έγραψε:Ειχες την 100αρα στην τραπεζα και δεν πονεσε ή μικας για τους αλλους που τη φαγανε? :shifty:

<

Αυτοί που την φάγανε δεν πεινασαν πάντως.

< >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#368722
PeterPan έγραψε:
rocsta έγραψε:To συζητούσαμε πριν λίγες σελίδες. Δεν γίνεται.

γιατί δεν γίνεται? δεν μπορεί ο καθένας να ανοίξει λογαριασμό σε όποια τράπεζα θέλει?

CC
Mόνο σε συγκεκριμένες περιπτώσεις είναι εφικτό.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#368754
Deleted User 1 έγραψε:Δε μ' αρέσει καθόλου που είδα αυτό πρωί πρωί στο ebanking. :hmmm:


Φέρ'τα σε μας ( Εθνική) . Δεν έχει παίξει ποτέ τέτοιο μήνυμα σε αντίθεση με alfa και Πειραιώς.
Ούτε Αττικής έχει παίξει πάντως. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#368755
mousatos έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Δε μ' αρέσει καθόλου που είδα αυτό πρωί πρωί στο ebanking. :hmmm:


Φέρ'τα σε μας ( Εθνική) . Δεν έχει παίξει ποτέ τέτοιο μήνυμα σε αντίθεση με alfa και Πειραιώς.
Ούτε Αττικής έχει παίξει πάντως. :hmmm:


Ναι αν γίνει κούρεμα η Εθνική και η Αττικής θα τη γλυτώσουν. :svivhaha: :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#368762
thednick έγραψε:Ξερεί κανείς αν μπορώ να ανοίξω λογαριασμό σε τράπεζα όπου δεν έχω (πειραιώς) δεδομένου οτι ο εργοδότης μου (στον οποίο παρέχω υπηρεσίες με μπλοκάκι) διατηρεί λογαριασμό σε αυτή την τράπεζα (ώστε να γλυτώνω την χρέωση του εισερχόμενου εμβάσματος σε άλλη τράπεζα όταν με πληρώνει).

Μπορείς να ανοίξεις αν είναι για μισθοδοσία, αλλά πρέπει να κλείσεις ΟΛΟΥΣ τους άλλους λογαριασμούς που έχεις σε άλλες τράπεζες.

Μπες στο site της Ένωσης Ελληνικών Τραπεζών, έχει μαζεμένα τι ισχύει αυτή τη στιγμή.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#368763
PeterPan έγραψε:γιατί δεν γίνεται? δεν μπορεί ο καθένας να ανοίξει λογαριασμό σε όποια τράπεζα θέλει?


PeterPan -->
Εικόνα

:lol: