Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#368410 Στειλε στο κοριτσι μια ανθοδεσμη και οταν σε παρει για τα ευχαριστω πες της οτι κανονισες ενα ομορφο δειπνο στο αγαπημενο σας μαγαζι.


ΛΗΞΙΣ :adminpower:




Αμαλαχειναουμε!
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#368412 Όταν με το καλό περάσουν τα χρόνια, θα αγοράζεις πράγματα ουσίας....

Τα μισά από αυτά τα δώρα τα βγάζω με λουλούδια, και ένα ποσό για να αγοράσει ότι θέλει. Μόνο στην επέτειο "γνωριμίας" ψάχνω να βρω κάποιο δώρο, που το συνδυάζω με μια τούρτα. Στου γάμου την επέτειο, κάνουμε ένα τραπέζι στους πολύ κοντινούς.

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι, τα τελευταία δώρα ήταν του στυλ: "για τα γενέθλια θέλω καινούριο κολάν ιππασίας". Οπότε και εγώ δεν έψαχνα, και αυτή έπαιρνε κάτι που ήθελε, αλλά δεν τόλμαγε να αγοράσει μόνη της. :lol: Μάλλον τα λεφτά που έδινα, δεν έφταναν παλιά :lol: Τσιγγούνης :(
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#368414
popolaros έγραψε:το θεμα ειναι οτι υπαρχουν σε ενα ημερολογιακο χρονο :

δωρο γενεθλιων
δωρο εορτης
δωρο επετειου
δωρο χριστουγεννων
δωρο πασχα


στα διαλα να πουμε :rant: :rant: :rant:


Για να είσαι από πάνω, ας την χωρίς δώρο Πάσχα και Χριστούγεννα και πέτα της ένα δωράκι σε ανύποπτη φάση.
Στις γυναίκες αρέσουν οι εκπλήξεις και καθόλου τα στάνταρ πράγματα.
Της πετάς και ένα "έτσι είμαι εγώ, κάνω δώρα όταν γουστάρω πολύ".
Like a boss μετά.

Σε γιορτή τη βγάζεις με λουλούδια, σε γενέθλια κανονίζεις βόλτα ποδαράτη στα μαγαζιά ρούχων κάποιες μέρες πριν και την ώρα που δοκιμάζει κάτι της λες ένα "αυτό σου πάει πολύ, σ'αρέσει αγάπη μου;". Σου λέει ναι και το παίρνεις λέγοντας ότι είναι για τα γενέθλιά της.
Σε επέτειο θα κάνεις κάτι σε κόσμημα. Σκουλαρίκια, κολιέ, βραχιόλι και αποφεύγεις το δαχτυλίδι για παρακάτω.
Δεν είναι ανάγκη να είναι κάτι ακριβό. Και δεν είναι ανάγκη να τη μάθεις και στα ακριβά. Επίσης να μη φανερώνεις ποτέ τα οικονομικά σου όλα και να παρουσιάζεις τεχνητές δυσκολίες. Και να φαίνεται ότι στερήθηκες για να της πάρεις κάτι που ήξερες ότι θα την ευχαριστήσει και αφού την ευχαριστήσει, θα είσαι και εσύ ευχαριστημένος. Like a boss vol2....

Τα φιλιά μου μούτρο.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#368418
popolaros έγραψε:το θεμα ειναι οτι υπαρχουν σε ενα ημερολογιακο χρονο :

δωρο γενεθλιων
δωρο εορτης
δωρο επετειου
δωρο χριστουγεννων
δωρο πασχα


στα διαλα να πουμε :rant: :rant: :rant:

Δηλαδή δεν σου κάνει αντίστοιχα δώρα στις ανάλογες περιστάσεις?Το θέμα είναι ότι οι γυναίκες περιμένουν πολλά από εμάς (δεν το εννοώ χρηματικά,για όσες αξίζουν τουλάχιστον) ενώ εμείς είμαστε πιο χαλαροί σε αυτο το θέμα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#368431 Pop εισαι παντρεμενος με ΝΠΔΔ ; :omg: :omg: :omg:
Άβαταρ μέλους
By otso
#368441 επετειος τι ειναι;
πρωτη φορα σε μπανισα;
πρωτη φορα στην επεσα;
πρωτη φορα μας συστησαν; πρωτη φορα που ειπα σε θελω; σε ποθω σε αγαπω θελω να σε γαμησω;
πρωτη φορα που τον εβαλες;
πρωτος οργασμος ;
πρωτος πολλαπλος οργασμος ;
πρωτος πρωκτικος οργασμος;
πρωτο φιλι;
τι στο διαολο μαλακιες ειναι επετειος ; ευτυχως σε μας δεν παιζουν τετοιες μαλακιες . Φαντασου λεει να γυρισει σπιτι ενω πηδιοταν με τον αλλο και να εχει ξεχασει επετειους και τετοια και να της το θυμησης εσυ με ενα μονοπετρο , σιγουρα θα πει τι γλυκος ας του κατσω και αυτουνου.
Άβαταρ μέλους
By otso
#368449 mjacob εμεις οι αντρες ,παλια αυτους τους ((ανδρες)) τους λεγαμε Φλώρους
Άβαταρ μέλους
By gianik
#368461
otso έγραψε:mjacob εμεις οι αντρες ,παλια αυτους τους ((ανδρες)) τους λεγαμε Φλώρους



Που να δεις τι πηρε ο g8777 δωρο στην
επαιτειο 1ου κλειτοριδικου οργασμου
στην κυρα του.....






































Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#368465
otso έγραψε:επετειος τι ειναι;
πρωτη φορα σε μπανισα;
πρωτη φορα στην επεσα;
πρωτη φορα μας συστησαν; πρωτη φορα που ειπα σε θελω; σε ποθω σε αγαπω θελω να σε γαμησω;
πρωτη φορα που τον εβαλες;
πρωτος οργασμος ;
πρωτος πολλαπλος οργασμος ;
πρωτος πρωκτικος οργασμος;
πρωτο φιλι;
τι στο διαολο μαλακιες ειναι επετειος ; ευτυχως σε μας δεν παιζουν τετοιες μαλακιες . Φαντασου λεει να γυρισει σπιτι ενω πηδιοταν με τον αλλο και να εχει ξεχασει επετειους και τετοια και να της το θυμησης εσυ με ενα μονοπετρο , σιγουρα θα πει τι γλυκος ας του κατσω και αυτουνου.


επετειο Χωρισμου ξεχασες... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#368499
popolaros έγραψε:το θεμα ειναι οτι υπαρχουν σε ενα ημερολογιακο χρονο :

δωρο γενεθλιων
δωρο εορτης
δωρο επετειου
δωρο χριστουγεννων
δωρο πασχα


στα διαλα να πουμε :rant: :rant: :rant:



Εντάξει, το δεξί χέρι επανήλθε σύντομα! :s_yes

Εγώ στα είπα, πάρε μονόπετρο και ξενοιάζεις για λίγο καιρό από δώρα και αηδίες! :rtfm:

Δεν ακούς... δεν ακούς...


Μετά, όταν θα ζητήσει ξανά δώρο, η απάντηση θα είναι ¨δεν μας περισσεύουν αγάπη μου, το μωρό χρειάζεται πάνες"! :rtfm: :s_yes :twisted:

Κουμπάρο βρήκατε;;;
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#368609
Νίκος Παππάς έγραψε:Στειλε στο κοριτσι μια ανθοδεσμη και οταν σε παρει για τα ευχαριστω πες της οτι κανονισες ενα ομορφο δειπνο στο αγαπημενο σας μαγαζι.


ΛΗΞΙΣ :adminpower:




Αμαλαχειναουμε!

καλο! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#368780
REALZEUS έγραψε:Bilstein B6 by Kirlagitsi, Pirelli P Zero με 2 μοίρες camber για το p-Opel! :s_biggrin


Εσύ θέλεις να τον στείλεις στην εντατική, έτσι;;; :lol: :lol: