Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#368370
g8777 έγραψε:https://www.car.gr/9548632-volvo-s40

Γνωμες; :hmmm:

Με χρηση της ακαταμαχητης γοητειας μου θα μου το αφησει στα 6κ;


Ωραίο αμάξι (γενικά το S40, το συγκεκριμένο δεν έχω ιδέα), αλλά οι λύσεις του Δία είναι καλύτερες... :rtfm:

Για το ερώτημά σου, πρέπει να δω φωτογραφία σου. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#368380
Deleted User 1 έγραψε:Έχουμε εικόνα πωλήσεων για το XC90? Πρέπει να τα έχει ξεφτιλίσει όλα της κατηγορίας παρά τα 75Κ+ που ζητάνε. Κυκλοφορούν απείρως περισσότερα από νέα Χ5/GLE/Q7. Ας είναι καλά τα 2λτ μοτόρια.

Λεφτά υπάρχουν αλλά όχι για το κράτος. :iconcool:

210κατι ολο το 16
13 το Γεναρη.


< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#368387
alexandros.K έγραψε:Ψαχνεις αυτοκινητο σε αυτη την κατηγορια ?
Δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα για το συγκεκριμένο κατάστημα


Υπακουω μονο coubeast.

elvet έγραψε:Κοίτα κάτι πολύ καλύτερο στο ίδιο θέμα
https://www.car.gr/classifieds/cars/view/9300880/
κι άσε τη γοητεία σου να κάνει δουλειά


Station; :s_no :s_no
Εκτος αν η 8777αινα που μου ειπε για "εκπληξη" :lipsealed: :lipsealed: :s_hang
Εικόνα


REALZEUS έγραψε:Με 4Κ: https://www.car.gr/9355159-ford-mondeo
Με 5Κ: https://www.car.gr/8972992-mazda-6
Και με 6Κ, κάτι εκλεκτό και πραγματικά Made in Sweden και όχι στο Βέλγιο... :shifty: : https://www.car.gr/9549282-saab-9-3-aero-look


Αλεξανδρουπολη ο ενας, Ηρακλειο ο αλλος, Χαμουτζηδες ο παραλλος. Δια μανα μου αν ειναι παιρνω το xc90 και μου μενουν και ρεστα . Προτιμοτερο απο τα να δωσω στα περα δωθε. Εκτος αν μου το φερεις :inlove: :inlove: :inlove:

Θα μου το φερεις; :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

markvag έγραψε:Για το ερώτημά σου, πρέπει να δω φωτογραφία σου.


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#368389
224v έγραψε:Και εγώ το 9-3 θα προτιμούσα.... Που έχει αεροπορικό πεντιγκρι....

Ναι. Απο Opel.

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#368398
g8777 έγραψε:Αλεξανδρουπολη ο ενας, Ηρακλειο ο αλλος, Χαμουτζηδες ο παραλλος. Δια μανα μου αν ειναι παιρνω το xc90 και μου μενουν και ρεστα . Προτιμοτερο απο τα να δωσω στα περα δωθε. Εκτος αν μου το φερεις


Θες μνι, το θες και ξυρισμένο... :lol: Για μεταχειρισμένο, ο κανόνας λέει ότι πάμε Αθήνα. Έτσι έκανα κι εγώ, δις! :iconcool:


g8777 έγραψε:Θα μου το φερεις;


Στο φέρνω. Με το αζημίωτο όμως. Θα αφήσω τη δουλειά μου μάναμ, δεν βγαίνω αλλιώς. :innocent:


mirage έγραψε:Ναι. Απο Opel.


:lol:
Καλά προφανώς και δεν έχει aviation pedigree, αλλά πίστεψέ με, καμία σχέση με την τραγική εμπειρία σου με το 1800 δεν έχουν τα δίλιτρα. :iconcool:
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 24 Φεβ 2017, 16:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#368402
REALZEUS έγραψε:Με 4Κ: https://www.car.gr/9355159-ford-mondeo


:lol: 87k :metalo: ταμάμ νούμερο ο Αλή. Πιστός στην παράδοση των μαντράδων αν και αυτός προσωπικά διαθέτει εξειδικευμένο συνεργείο ψιτροέν , πεζώ.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#368404 Ντάξει, ενδεικτικό το συγκεκριμένο. Βρίσκεις καλό Mondeo σε αυτά τα λεφτά γενικά.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#368406
REALZEUS έγραψε:[
Στο φέρνω. Με το αζημίωτο όμως. Θα φήσω τη δουλειά μου μάναμ, δεν βγαίνω αλλιώς. :innocent:



Δια φερτο εσυ λεμε και ο G θα ξηγηθει αλανιαρικα


ΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout
Άβαταρ μέλους
By 224v
#368423
mirage έγραψε:
224v έγραψε:Και εγώ το 9-3 θα προτιμούσα.... Που έχει αεροπορικό πεντιγκρι....

Ναι. Απο Opel.

< >


Για την βιομηχανια εννοω.... που ποτε δεν ειχε ελεφαντες στυλ 240.... GL k.l.p. στο παρελθον της. Εχοντας δοκιμασει το 9-3 μαλιστα το τετρακουνητο με το συστημα της Subaru στο Katar και τα 250+ αλογα μια χαρα στησιμο βγαζει....
Άβαταρ μέλους
By mirage
#368459 Εχμ. Ξεχνας το 9-7 και το τραγικο 9-2. Επισης η τετρακινηση του 9-3 δεν ειναι απο Subaru. Τεσπα.
Ξερω τα γνωστα κολληματα με μαρκες, αρχαιολογικες ανασκαφες κτλ αλλα δεν πειράζει.
Το διλιτρο 9-3 κακο δεν ειναι φυσικα αλλα το αεροπορικο pedigree ειχε τελειωσει πολλα χρονια πριν.

< >
Άβαταρ μέλους
By elvet
#368483
mirage έγραψε:Εχμ. Ξεχνας το 9-7 και το τραγικο 9-2. Επισης η τετρακινηση του 9-3 δεν ειναι απο Subaru. Τεσπα.
Ξερω τα γνωστα κολληματα με μαρκες, αρχαιολογικες ανασκαφες κτλ αλλα δεν πειράζει.
Το διλιτρο 9-3 κακο δεν ειναι φυσικα αλλα το αεροπορικο pedigree ειχε τελειωσει πολλα χρονια πριν.

< >

Για το 9-7 εντάξει οτι και να πεις είναι λίγο, ίσως θα ήταν καλύτερο η Saab να έβγαζε ένα rebadged John Deer :s_smile , αλλά γιατί τραγικό το 9-2; ως ιδέα-μετονομασία; πόσο χειρότερα ήταν από το Impreza;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#368484
mirage έγραψε:Το διλιτρο 9-3 κακο δεν ειναι φυσικα αλλα το αεροπορικο pedigree ειχε τελειωσει πολλα χρονια πριν.



Βασικά είναι από τα καλύτερα (όχι το καλύτερο, αυτή η τιμή πάει σε 3, και 159 ΙΜΟ) sport exec saloons της εποχής και το λέω έχοντας οδηγήσει τα πάντα σχεδόν από αυτήν την κλάση. Αλλά αεροπορικό pedigree σε αυτοκίνητο δε νομίζω ότι υπήρξε ποτέ. Το night panel πάντως είναι ψαρωτικό, αλλά ως εκεί. Την 1η φορά που το ενεργοποίησα νόμισα ότι το χάλασα γιατί εκτός του ότι έσβησε ο φωτισμός, μηδένισαν και όλα τα όργανα πλην ταχυμέτρου. :sorry:


@g877777777777777777777777777777777777777777777777777: Ψάχνω καλό 9-3. ΤΕΛΟΣ! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#368488
REALZEUS έγραψε: Το night panel πάντως είναι ψαρωτικό, αλλά ως εκεί. Την 1η φορά που το ενεργοποίησα νόμισα ότι το χάλασα γιατί εκτός του ότι έσβησε ο φωτισμός, μηδένισαν και όλα τα όργανα πλην ταχυμέτρου. :sorry:

To ίδιο έχει και το 147. :superman:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#368491
g8777 έγραψε:
markvag έγραψε:Για το ερώτημά σου, πρέπει να δω φωτογραφία σου.


Εικόνα


Στάνταρ, το έχεις. Ότι τιμή ζητήσεις θα σου κάνει ο μαντράς, αλλά να χτενιστείς λίγο καλύτερα, μην πας έτσι και ρεζιλευτούμε! :rtfm:


rocsta έγραψε:
REALZEUS έγραψε: Το night panel πάντως είναι ψαρωτικό, αλλά ως εκεί. Την 1η φορά που το ενεργοποίησα νόμισα ότι το χάλασα γιατί εκτός του ότι έσβησε ο φωτισμός, μηδένισαν και όλα τα όργανα πλην ταχυμέτρου. :sorry:

To ίδιο έχει και το 147. :superman:


Και η Νίτσα είχε κάτι τέτοιο, μη σας το χαλάσω τώρα... :twisted: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#368495 Δεν μου πολυαρέσει πάντως. θεωρώ σαφώς καλύτερο τον ροοστάτη που απλά χαμηλώνει την ένταση του φωτισμού σε όλα τα όργανα, παρά να τα απενεργοποιεί.

ΥΓ: Αντιγραφείς όλοι σας. :s_biggrin