Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#368092
kovathe έγραψε:Καθαρή κλοπή στο 4ο 10λεπτο.
Κατάπιαν τις σφυριχτρες τα μνοπανα.....


Μαζί σου. Αλλά εγώ δεν είμαι ζέλας και κούλας για να κλαίγομαι για τους σφυρίχτρας.
Ταυτόχρονα, από κάποια στιγμή και μετά στο 4ο 10λεπτο, εγώ έβλεπα την ήττα να έρχεται και ας ήταν η ομάδα μπροστά για 8 ή 6 πόντους.
Σαν να φοβήθηκε να κερδίσει.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#368100 Τι φοβήθηκε να κερδίσει ρε μαν.
Τους τσακισανε στο ξύλο, δεν έμπαινε καλάθι με τίποτα.
Βαραγανε χέρια στα σουτ, στα λέι απ τα ίδια, οτι να ναι.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#368103
gianik έγραψε:Και καπως ετσι το σταυρωμα Ολυμπιακου Παναθηναικου ειναι πιο πιθανο απο ποτε....
3η θεση σχεδον σιγουρη ο ενας
6η θεση σχεδον σιγουρη ο αλλος..
Θα ζησουμε μεγαλα βραδια :thumbsup:


Σκεφτομουν απο καιρο το εξης σεναριο

Εισαι Ολυμπιακος και βλεπεις οτι πας να πεσεις πανω στον Παναθηναικο το κυνηγας η προσπαθεις να το αποφυγεις;

Αν εισαι Παναθηναικος νομιζω οτι το κυνηγας...

Τι λετε;
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#368106 Να στο κάνω ταληράκια. Είσαι Ολυμπιακός και κυνηγάς οπωσδήποτε τον σταθερά ευρωπαϊκό σου πελάτη.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#368123
Giuseppe Busso έγραψε:
kovathe έγραψε:Καθαρή κλοπή στο 4ο 10λεπτο.
Κατάπιαν τις σφυριχτρες τα μνοπανα.....


Μαζί σου. Αλλά εγώ δεν είμαι ζέλας και κούλας για να κλαίγομαι για τους σφυρίχτρας.
.



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#368125
bibendum έγραψε:θα ερθει με τον αερα του κυπελλουχου ομως :s_tongue



Εννοειτε οτι δεν συμφερει τον γαυρο το σταυρωμα με τον 6αστερο,διοτι θα ειναι παιχνιδια ειδικων συνθηκων οπερ σημαινει οτι το πλεονέκτημα έδρας στην ουσια μπορει να ειναι αχρηστο....
Άβαταρ μέλους
By gianik
#368134
Giuseppe Busso έγραψε:Να στο κάνω ταληράκια. Είσαι Ολυμπιακός και κυνηγάς οπωσδήποτε τον σταθερά ευρωπαϊκό σου πελάτη.



Γιαννο εκτιθεσαι... :lol:
Αστο καλυτερα... :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#368151
gianik έγραψε:
bibendum έγραψε:θα ερθει με τον αερα του κυπελλουχου ομως :s_tongue



Εννοειτε οτι δεν συμφερει τον γαυρο το σταυρωμα με τον 6αστερο,διοτι θα ειναι παιχνιδια ειδικων συνθηκων οπερ σημαινει οτι το πλεονέκτημα έδρας στην ουσια μπορει να ειναι αχρηστο....

Ακριβώς. Βασικά όποια ομάδα κι αν είχε το μειονέκτημα θα ήθελε να κάτσει αυτό το ζευγάρι.
Την ομάδα με το πλεονέκτημα δεν τη συμφέρει.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#368171
skous έγραψε:Αχαχαχα α

Βασικά κυνηγάς τον Λαμόνικα αλλά οκ, αυτά δεν τα λέμε :)


< >

Ο γαυρος ειναι μακραν η πιο αδικημενη απο τις μεγαλες ευρωπαϊκες δυναμεις στο μπασκετ. Μη μπερδευεσαι με το ποδοσφαιρικο σιχαμα. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#368223 Ειδικά εκεί που ο Ζοτς τρελαίνεται και ζητάει ρηπλαίυ στο ΞΕΚΑΘΑΡΑ εκπρόθεσμο σουτ του μπογκντάν του μπογκντάνοβιτς του γένους των μπογκντάν (που έκανε όργια), τα καντηλάκια και οι χριστούληδες έφυγαν νεράκι. :rant:
Πάντως, δεν φταίνε τα κοράκια που χάθηκε αυτό το ματς. Φάνηκε ότι έλειπε ο παίκτης που θα έπαιρνε το μεγάλο σουτ. Ακόμα και το πουλέν (για ΚΛΩΤΣΙΕΣ χθες :x ), το έφτυσε η τάνα η περτικαλιά στο τελευταίο τρίποντο. Επίσης, κόουτς σφαιρό, ο γουώτερς καλός ε; Πού ήταν στα τελευταία λεπτά;
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#368238 Γενικα ο Σφαιροπουλος κολλαει. Και δυστυχως κολλαει συνεχομενα και κολλαει ειτε γιατι το παιχνιδι του παει καλα ειτε του στραβωνει.