Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#368115 Δεν τα χασε ο σιχαμενος γερος οταν του πηδουσε τη γυναικα το αφεντικο του, τα χασε μετα την τσαπου της Κυριακης:
http://www.aek365.com/a-506805/o-kur-sa ... -video.htm

Ναι Αστριτ εσυ φταις γι'αυτο :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#368121
g8777 έγραψε:Στημένο.


Ξέρεις πόσοι είχαν σήμερα πριν τον αγώνα έτοιμο ποστ "αντιγαυρικό" ποστ για δημοσίευση στο facebook; ΌΧΙ ΞΕΡΕΙΣ;

Ξέρεις που το έβαλαν αυτό το ποστ μετά από 90 λεπτά; ΌΧΙ ΞΕΡΕΙΣ;;;;;;;;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#368131 Μπουσσε ΔΕΝ ΦΤΑΊΩ ΕΓΏ ΠΟΥ ΑΤΜΙΖΕΙΣ ΝΕΡΟΖΟΥΜΙΑ.
Κατεβα μάνα μου περίπτερο, πάρε ένα Gitanes αφιλτρο, ξετυλιξε αργά αργά τη ζελατίνα ταινία, σκιστου το αλουμινοχαρτενιο εσωρουχο, άσε τη μυρωδιά του καπνού να σου εκκρινει προσπερματικα υγρά. Πάρε ένα στα χέρια σου, μύρισε το σαν sloggi, βάλτο στα χείλη σου σα ρωγα από ΚΑΡΓΙΟΛΩ, άσε τη μυρωδιά να σε ταξιδέψει σε υπόγεια μπαρ στη Χαμοστερνας, ξέρεις, εκει που χτιστηκαν τόσοι και τόσοι άντρες. Βγάλε από το συρτάρι τον Zippo Lappo edition (είμαι σίγουρος ότι εκεί είναι, έτοιμος, γεμάτος με 10w40). Άναψε.
Τωρα είσαι ξανά ενα με το Σύμπαν. Είσαι Αιώνιος, είσαι Αιθερας.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#368175
Giuseppe Busso έγραψε:
g8777 έγραψε:Στημένο.


Ξέρεις πόσοι είχαν σήμερα πριν τον αγώνα έτοιμο ποστ "αντιγαυρικό" ποστ για δημοσίευση στο facebook; ΌΧΙ ΞΕΡΕΙΣ;

Ξέρεις που το έβαλαν αυτό το ποστ μετά από 90 λεπτά; ΌΧΙ ΞΕΡΕΙΣ;;;;;;;;

Και άσε τους άλλους τους πονεμένους, αυτοί πες δικαιολογούνται. Να δεις πόσοι "ολυμπιακοί" (βαζελόγαυροι δλδ) είχαν έτοιμα τέτοια ποστς.
Θα σου πω εγώ που τα έβαλαν. Στην κωλάρα τους τα έβαλαν, αυτήν που τους έχει κάνει πηγάδι ο Ολυμπιακός του Βαγγέλα.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#368176
Giuseppe Busso έγραψε:Βαριά η φανέλα του μοναδικού πρέσβη της χώρας.

Πότε έχει κλήρωση τώρα;

αυριο το μεσημέρι 2 η ώρα.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#368219 Τι είναι το τσουτσού σορόπ; :hmmm: ( :shifty: )
Μήπως να πάμε στο "Συνταγές, καύσιμα του οδηγού";

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#369029 Άμα θέλει κανείς να έρθει ΟΑΚΑ υπάρχει περίσσευμα 3 εισιτήρια λόγω ξαφνικών απουσιών. ΠΜ και τα βγαζω έξω από τις πύλες τις Θ9.

Κοντό το notice αλλά ψόφισαν οι άλλοι από τη χθεσινή κρεπάλη και δεν αντέχουν να στηρίξουν την ομάδα! :x
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#369156 Εξυγίανση made in Russia. Το τσίμπησε το χινάρι ο μαφιόζος από την τούνδρα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#369200
kovathe έγραψε:Παλι κλαρινέτο ο βαζελος.....



Σε αφηνω να διαλεξεις εσυ οργανο..

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα



Εικόνα




Αναμενει ολη η Ελλαδα δηλωσεις κυρ Σαββα.... :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#369205 Λοοολζ....
Χαχαχα γουρλης είμαι δεν εχεις παράπονο?!
Νταξ κανείς δεν το περίμενε το αποψινο.