Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#367093 Χαχαχα, ακουσα πως εκει κατω εχουν ενα παρομοιο, αλλα με γκαζον αντι για χιονι, αυτο ειναι Ολλανδια. Για καποιο λογο, δεν ξερω αν φαινεται, ειναι γεματο bumps. Ισως να υπαρχουν επιτηδες για να προσωμοιαζουν την πραγματικοτητα, ισως να δημιουργηθηκαν απο τους βαρβαρους κατα τη διαρκεια της μερας, εγω πηγα απογευμα. Παντως η πρωτη και τελευταια σκεψη μου ηταν: απογοητευση. Καμια σχεση με το βουνο. Μηδεν επαφη με τη φυση προφανως, μουσικη λουνα παρκ, μηδεν απομονωση, κλπ.


< >
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#367096 Εντάξει, προφανώς είναι μόνο για προπόνηση.

Από κλίση τι λέει; Γιατί όπως το βλέπω δεν ξέρω αν προλαβαίνεις να κάνεις καμιά στροφή ή το παίρνεις όλο σους.
Μπορεί να με ξεγελάει και η οπτική βέβαια και να είναι απαιτητικό.

Στο Ντουμπάι είναι με χιόνι και είναι εξαιρετική (για indoor πλαγιά πάντα). Πολλοί φίλοι και γνωστοί την έχουν τιμήσει.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#367919 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#368022
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#371705 Αυτή τη φωτογραφία την είχα πρωτοδεί όταν έκανα τα πρώτα μου “φτερουγίσματα” με το παραπέντε και κάθε φορά που την ξαναβλέπω μου φέρνει το χαμόγελο στα χείλη. :oops:
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#372306
Χρήστος Λάππας έγραψε:Αυτή τη φωτογραφία την είχα πρωτοδεί όταν έκανα τα πρώτα μου “φτερουγίσματα” με το παραπέντε και κάθε φορά που την ξαναβλέπω μου φέρνει το χαμόγελο στα χείλη. :oops:


Καλά και ασφαλή "φτερουγίσματα" να έχεις πάντα Χρήστο. :s_bye


Εικόνα