Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#368059 ebay
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#368067
REALZEUS έγραψε:Προσωπικά πάντως σίγουρα θα προτιμούσα desktop, λόγω αναβαθμισιμότητας και οθονάρας.


Οθονάρα δεν το λές σε τέτοια τιμή...
Το άλλο αδιάφορο σε αυτό το σενάριο...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#368101
kostis20 έγραψε:Σφαίρα πάει :yahoo:
Αθορυβο και η οθόνη πολύ καλή...
Ο ssd ότι πρέπει.
Κωδικό για office κανείς? :lipsealed:

Υπάρχει το eBay που είναι καλή κρασί φθηνή λύση αν το θέλεις στο γραφείο, αλλιώς αναγκαστικά θα πας με activator τύπου KMS.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#368102
Anonymous Founder έγραψε:
kostis20 έγραψε:Σφαίρα πάει :yahoo:
Αθορυβο και η οθόνη πολύ καλή...
Ο ssd ότι πρέπει.
Κωδικό για office κανείς? :lipsealed:

Υπάρχει το eBay που είναι καλή κρασί φθηνή λύση αν το θέλεις στο γραφείο, αλλιώς αναγκαστικά θα πας με activator τύπου KMS.


Καλό το κόκκινο που πίνεις ε :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#368193
MIXOStsi έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Προσωπικά πάντως σίγουρα θα προτιμούσα desktop, λόγω αναβαθμισιμότητας και οθονάρας.


Οθονάρα δεν το λές σε τέτοια τιμή...


Σε σχέση με αυτές στα laptops... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#368204
REALZEUS έγραψε:
MIXOStsi έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Προσωπικά πάντως σίγουρα θα προτιμούσα desktop, λόγω αναβαθμισιμότητας και οθονάρας.


Οθονάρα δεν το λές σε τέτοια τιμή...


Σε σχέση με αυτές στα laptops... :iconcool:


Σε προκαλω να μου φέρεις μια καλυτερης πχιοτητας οθονη απο αυτη που φορα το διετιας laptop μου... και οταν την βρεις (σιγουρα θα υπαρχει αν και η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι απογοητευση-μετριοτητα) πες μου και ποσα εκανε. Δε μιλω για φρεσκο λαπτοπ γιατι θα ναι τσοντα... ετσι Ντινε? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#368208 Βρε που να σου καεί ρε μπαμια...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#368731 Θέλω να βάλω antivirus σε ένα desktop που δεν συνδέεται στο ιντερνετ αλλά τρώει πολύ ιό από φλασάκια που του βάζουν.

Προυποθέσεις:
α) να είναι δωρεάν έκδοση
β) η εγκατάσταση να μην απαιτεί ιντερνετ
γ) τα definition να μπαίνουν και manual

Δοκίμασα το AVG σε 2 διαφορετικές εκδόσεις αλλά όλο κάτι γίνεται λάθος, κάτι ζητάει και τρώμε πόρτα.

Προτάσεις?

Φοράει Win 7 του θείου.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#368734 Γιατί δεν σκαναρονται τα φλασακια από όποια βρωμερη είσοδο μπαίνουν στα άλλα πισια και κουβαλανε πίσω κονδυλωματα;