Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#366925
makis_kanatselis έγραψε:Δεν είναι defi αλλά daemon.


καλα είναι τα φορανε κατι φιλοι,δεν ειχαν θεματα.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#366933 Επιτέλους ήλιος μετά την καταιγίδα, οπότε τι καλύτερο απο ενα μικρό σπορ αυτοκίνητο, ένα ερημικο b road και η θέα των βουνών με φρέσκο χιόνιΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#366949
Dimsabas έγραψε:Τι καλύτερο; Ένα τέτοιο με κατεβασμένη κουκούλα

Η τελευταία ανοιχτή βόλτα ηταν 22/11, ο καιρός έκτοτε δεν βοηθάει Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#366999
belgarion έγραψε:...


Λύγγος προς Εγνατία οδό κάτω;
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#367016
JimClark έγραψε:
belgarion έγραψε:...


Λύγγος προς Εγνατία οδό κάτω;

Για ποια από τις 2 ρωτας?Η πρώτη ειναι στο δρόμο από Κοντσικα προς Μάρμαρα, ουσιαστικά είμαι δυτικά της πόλης σε οροπέδιο και βλέπω Μιτσικελι αριστερά, Άγραφα δεξιά.Άμα προσέξεις, στο μέσο περίπου της φώτο ισα που φαίνονται οι Λιγγιαδες.Η δεύτερη ειναι στο νέο δρόμο που πάει προς Γραμμενοχωρια, μεταξυ Ζωοδόχου και Γραμμένου
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#367097
belgarion έγραψε:
JimClark έγραψε:
belgarion έγραψε:...


Λύγγος προς Εγνατία οδό κάτω;

Για ποια από τις 2 ρωτας?Η πρώτη ειναι στο δρόμο από Κοντσικα προς Μάρμαρα, ουσιαστικά είμαι δυτικά της πόλης σε οροπέδιο και βλέπω Μιτσικελι αριστερά, Άγραφα δεξιά.Άμα προσέξεις, στο μέσο περίπου της φώτο ισα που φαίνονται οι Λιγγιαδες.Η δεύτερη ειναι στο νέο δρόμο που πάει προς Γραμμενοχωρια, μεταξυ Ζωοδόχου και Γραμμένου


Πλέον τα Γραμμενοχώρια έχουν τη νέα επαρχιακή τους οδό. Έφτασε ο δρόμος από Λύγγο στην Εγνατία?
Τα δέοντα σε Πολύλοφο ( Κοβίλιανη ) αν ξαναπεράσετε !
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#367112 Οχι, ως εκεί σταματάει κ μετά είναι "σφίχτης" σαν τη φωτό του Belgarion. Εγώ που βρέθηκα πρω΄τη φορά φέτος στο νέο κομμάτι (και πώς βρήκα σε αυτό το δρόμο την "έξοδο" για τον οικισμό Σπήλαιο για να πάω προς Δελβινακόπουλο, ένας θεός ξέρει.) :lol: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#367114 @nomarxis Είμαστε κοντοχωριανοι?(Από το Γραμμένο είμαι).Χθες πέρασα έξω από την Κοβιλιανη, έφτασα μέχρι Μοσπινα και μετά γύρισα από Ζευγάρι-Κοντσικα-Μάρμαρα
@Jim Clark Πρώτον γιατί δεν ρώτησες και δεύτερον αφού έχει ταμπέλα για Σπήλαιο -Δελβινακοπουλο, τουλάχιστον στην κατεύθυνση προς Λυγγο
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#367441
etsii έγραψε:Χαιρετισμούς και από την Περάτη στους κοντοχωριανούς συμφορουμίτες

Έτοιμοι να ιδρύσουμε petrolheads Γραμμενοχωριων είμαστε!
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#367467
belgarion έγραψε:
etsii έγραψε:Χαιρετισμούς και από την Περάτη στους κοντοχωριανούς συμφορουμίτες

Έτοιμοι να ιδρύσουμε petrolheads Γραμμενοχωριων είμαστε!


Έτοιμοι είμαστε! Τριμελές άνετα, αναλαμβάνω χρέη Νομάρχη. . :iconcool:
Άλλος κανείς από εδώ κοντά?
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#367471 Εικόνα
Smartοθέση στον Πειραιά. Αισθάνθηκα πολλά βλέμματα μίσους από άλλους κυνηγούς θέσεων.
Με κάτι τέτοια παρκαρίσματα στα πιο απίθανα μέρη, δε μου κάνει καρδιά να το δώσω.

< >