Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#366740
dimik έγραψε:Αστερατο κι ωραίο θα πάρει, με ατζέντη τον Θωμά_SLK32 AMG R170 :iconcool: εδώ μέσα τι περίμενες?

< >

fixed
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#366959 Μου άρεσε το ταξιδάκι αυτό το extended weekend στις κοντινές μας Άλπεις - niederösterreich alpen. Δεν περίμενα οτι εχει τετοια αλπικά μέρη τόσο κοντά, μιάμιση ωρα μακρυά όλο και όλο.

Δε μου άρεσε που συνηθίζω σε κάτι πολυ όμορφα τοπία και τα θεωρώ δεδομένα-οικεία ενώ παλαιότερα θα ειχα βγάλει πεντακόσιες φωτογραφίες .

Μου άρεσε το all inclusive γιατι φάγαμε τον άμπακα ειδικά τα μικρά που παίζανε μετά χιόνια όλη μέρα . Δέ μου άρεσε οτι συνειδητοποίησα οτι σχηματίζεται μπάκα και πρέπει να μαζευτω
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#366962 Σκι κάνατε;
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#366969
Χρήστος Λάππας έγραψε:Σκι κάνατε;


Όχι , δεν ξέρουμε.

Ειχε δάσκαλο για τα παιδιά ,χρυσά τα έκανα να πάνε , δε θέλανε.
Είχανε κολλήσει με τα έλκηθρα και κάτι αλλά σα καρεκλάκια που κάθεσαι και τσουλας κάτω . Όποτε παίζαμε με αυτα (έφαγα κάτι χυμες ακόμα και με αυτα... )

Εμείς οι μεγάλοι δεν ξέρουμε . Αλλά άμα δεν πάνε τα παιδία δεν εχει νόημα να πάμε και εμείς , το ενα φέρνει το άλλο. Αν και εκεί που είχαμε πάει αυτές τις μέρες ηταν ιδανικά γιατι είχε ομαλές πλαγιές , δεν ειναι όπως δυτικά στα πολυ γνωστά μέρη πχ καπρουν που είχαμε πάει πέρυσι που ειναι κάτι κατεβάσιες Παναγία βοηθά

Ελπίζω του χρόνου που θα πάνε με το σχολείο αναγκαστικά να μάθει ο μεγάλος, ο μικρός μετά θα ακολουθήσει

Πήγαμε κάτι βόλτες με snowmobile , πωωωω σφαίρα πήγαινε ο τύπος κόντεψα να φυγω μερικές φορές , τόσο γρήγορα πάνε αυτα τα ρημάδια...
Τελευταία επεξεργασία από KiloMeater και 20 Φεβ 2017, 20:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#366970 Είναι το καλύτερο δώρο που μπορείς να τους κάνεις. Ζείτε σε μια χώρα όπου η χιονοδρομία είναι τρόπος ζωής.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#367009 μου αρεσει που βοηθησα τον λεβεντη μου να ξυριστεί πρωτη φορα. :inlove: :inlove: :inlove:
δλδ το λιγο χνουδι στο μουστακι γιατι ηταν σαν γερμας. :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#367017
htanso21 έγραψε:Δεν μου αρέσει που τα προ-κομμένα ψωμάκια για Burgers, είναι μισό-κομμένα και πρέπει να τα κόψεις με προσοχή εσύ, αλλιώς κοντεύουν να διαλυθούν! :rtfm:
Τα ανεπρόκοπα! :x


Όντως! :rant: Και διαλύονται τελείως όσο τρως! :rant: Και δεν μ' αρέσει να τρώω ένα burger (για να είμαστε και τρέντη :s_airkiss ) και να διαλύεται το ψωμάκι! :protest:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#367020 Παίδες σε καλούς φούρνους έχει ωραιότατα ψωμάκια burger πολύ ανώτερα από τα ετοιματζιδικα. Το ίδιο συμβαίνει και με το ψωμί τοστ που συζητιέται στο άλλο θέμα κι ας λυσσαει ο g :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#367025 :shifty:

Εννοείται ότι εγώ πλέον δεν μπορώ να φάω ψωμί τοστ του s/m. Ξενερώνω τη ζωή μου.
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#367031 Συμβαίνει τώρα:
To Θέμα "Ψωμί τόστ" συζητιέται ταυτόχρονα στο τοπικό Supermarket . :rtfm:

Μου αρέσει που θα "οργανωθούμε", για να μην πηγαίνει χαμένη η γνώση! :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#367032
Asimov έγραψε:Παίδες σε καλούς φούρνους έχει ωραιότατα ψωμάκια burger πολύ ανώτερα από τα ετοιματζιδικα. Το ίδιο συμβαίνει και με το ψωμί τοστ που συζητιέται στο άλλο θέμα κι ας λυσσαει ο g :shifty:


Ναι μωρέ... απλά όταν είσαι στη φούρια απλά παίρνεις αυτό που βρίσκεις μπροστά σου... :oops:

Ψωμί τοστ πάντως, μία φορά που πήραμε από φούρνο από συστατικά τα ίδια σκατά ήταν με του Σ/Μ (μη σου πω και χειρότερα)... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#367039 *καλούς* φούρνους, λέμε.
Υπάρχουν σε κάθε γειτονιά.
Ανακαλύπτεις τον δικό σου, κανονίζεις να σου κρατήσει, να περάσεις μετά το γραφείο και βουαλα :rtfm:
Τα καλά μπεργκεραδικα από που ψωνίζουν νομίζεις;