Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#366223
Thomas_C200K έγραψε:Ο Γιαννης ο Busso είναι ένας ΑΞΙΟΣ Άνθρωπος!

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#366225
Kon5 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Ο Γιαννης ο Busso είναι ένας ΑΞΙΟΣ Άνθρωπος!

:shifty:

:shifty: Ώρα να γίνεις και εσύ :rtfm: , αλλά να αγοράσεις μια Μέρκ :inlove: . Ειχα 2 μέρες την καινούργια C 300 Cabrio :inlove: Ta cabrio τα γούσταρα, τώρα μου έρχεται να αγοράσω μια SLK320 R170 για καλοκαιρινό με πινακίδες σαιζόν :inlove: .
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#366226
Thomas_C200K έγραψε:
Kon5 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Ο Γιαννης ο Busso είναι ένας ΑΞΙΟΣ Άνθρωπος!

:shifty:

:shifty: Ώρα να γίνεις και εσύ :rtfm: , αλλά να αγοράσεις μια Μέρκ :inlove: . Ειχα 2 μέρες την καινούργια C 300 Cabrio :inlove: Ta cabrio τα γούσταρα, τώρα μου έρχεται να αγοράσω μια SLK320 R170 για καλοκαιρινό με πινακίδες σαιζόν :inlove: .


:s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#366228
panos2171 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:
Kon5 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Ο Γιαννης ο Busso είναι ένας ΑΞΙΟΣ Άνθρωπος!

:shifty:

:shifty: Ώρα να γίνεις και εσύ :rtfm: , αλλά να αγοράσεις μια Μέρκ :inlove: . Ειχα 2 μέρες την καινούργια C 300 Cabrio :inlove: Ta cabrio τα γούσταρα, τώρα μου έρχεται να αγοράσω μια SLK320 R170 για καλοκαιρινό με πινακίδες σαιζόν :inlove: .


:s_thumbsup

Mε 5000€ παίρνεις μια SLK320 και πινακίδες από Απρίλιο μέχρι Σεπτέμβριο ή Οκτώβριο και είσαι κομπλέ, δηλώνεις και 5000χλμ για την σεζόν και κάνεις ξεσκέπαστες βόλτες. Αν θες ποιό άνεση και κιμπαριλίκι μια SL500 V8 R129 και είσαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ :iconcool: . Επιλογές υπάρχουν. Τα € αγνοούνται :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#366353 Eδώ με 5000€ παίρνεις μια SLK200 99-01. Την είχα στη λίστα αλλά την απέρριψα α)λόγω φορολογίας και β)λόγω ηλεκτρικής οροφής (πιθανή εμφάνιση βλάβης λόγω παλαιότητας).
Άβαταρ μέλους
By markvag
#366364
Thomas_C200K έγραψε:Επιλογές υπάρχουν. Τα € αγνοούνται :lol:


Εικόνα

:rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#366449
markvag έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Επιλογές υπάρχουν. Τα € αγνοούνται :lol:


Εικόνα

:rtfm: :rtfm:

Εγώ έχω Μέρκελ εδώ :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#366453
mousatos έγραψε:αλλάζουμε ;

Την Μέρκελ την λατρεύω δεν την ανταλλάσω :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#366454 otso mode on
πόσες γλώσσες μιλάς;
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#366667
mousatos έγραψε:otso mode on
πόσες γλώσσες μιλάς;

:inlove: :lol:
Τις βασικές. Ελληνικά-αγγλικά-γαλλικά (τα οποία ξέχασα γιατί τα σιχαίνομαι) και μαθαίνω Γερμανικά :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#366762
Thomas_C200K έγραψε:Εγώ έχω Μέρκελ εδώ :rtfm: :rtfm: :rtfm:

Και στην Ελλάδα Μέρκελ έχουνε. :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm:

Anonymous Founder έγραψε:Προτιμάς τα γερμανικά από τα γαλλικά δηλαδή;

{Dimviii mode}Πιο χρήσιμα είναι τα γερμανικά, θα διαβάζει το service manual από το πρωτότυπο.{/Dimviii mode} :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#366911
Anonymous Founder έγραψε:Προτιμάς τα γερμανικά από τα γαλλικά δηλαδή;

Τα γαλλικά είναι γλωσσοδέτης, από μικρός θυμάμαι τσακωνόμουν με την μητέρα μου για την δεύτερη γλώσσα. Εκείνη ήθελε να κάνω γαλλικά εγώ Γερμανικά. Τελικά της πέρασε, αλλά τώρα της το χτυπάω λέγοντας ότι δεν μου πρόσφεραν τίποτα :lol: . Ενώ τα γερμανικά εύκολα είναι, ούτε προφορά ούτε τίποτα. Ότι διαβάζεις το λές στα γαλλικά τα κόβεις από δώ, τα κόβεις από εκεί, θέλουν και προφορά γιατί έχουν ένα κόμπλεξ άμα τα μιλάς χωρίς προφορά :rant: :rant: . Τα Γερμανικούλια βολικότατα :inlove: , το μόνο δύσκολο είναι η γραμματική τους αλλά παλεύεται