Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#366432
bihlas87 έγραψε:
mikeerfol έγραψε:
bihlas87 έγραψε:στις απόκριες, πήρα καπέλο, περούκα, το μπάσο μου ανα χείρας και μπούκα στα rock bar με γκάζια


Υπάρχει φώτο; :s_biggrin


O Μπίχλας δεν αφήνει ποτέ το μονοψήφιο κοινό του παραπονεμένο :lol:

Εικόνα
Εικόνα

Ξέχασα το καπέλο στο αμάξι αλλά βγήκαν αρκετά πετυχημένες, βοηθάει και το μαύρο που
με λεπταίνει βέβαια, η δεύτερη φεύγει από αύριο για φωτό προφίλ στο fb :metalo:


:inlove: :inlove: :inlove: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#366466
Kon5 έγραψε:Και στείλε τη φωτό σε εκείνη την κοπέλα που της είχες στείλει και την προηγούμενη αξίζει μια ακόμα προσπάθεια :shifty:

Η αλήθεια είναι ότι με μπάσο που είναι πιο macho δεν της είχα στείλει, μπορεί να με δει αλλιώς :shifty:
Που την θυμήθηκες αυτήν? Εδώ και 2 μήνες ούτε φωνή ούτε ακρόαση, 5 μέρες γνωστοί,
2 μέρες φάσωμα, 1 μέρα χυλοπιτούλα και μετά σιγή ασυρμάτου, though we touched and
went our separate ways επειδή απλά και μόνο είμαι συνομίληκος με τον πρώην της. :lol:

Deleted User 1 έγραψε:Ρε Bihla πένα!! Όχι δάχτυλα! :rtfm:

Btw το μούσι ήθελε πολλά φρύδια! Ρισπεκ! :thumbsup:

Επειδή παίζω και κιθάρα, δυσκολεύομαι να παίξω μπάσο με πένα επειδή το string spacing είναι πολύ
μεγάλο και ψάχνω να βρω που είναι η χορδή, για την φωτό όμως χρειαζόταν.

Για το μούσι δεν μου φάνηκε δύσκολο εκείνη τη στιγμή να το κόψω, βγήκα σήμερα που γινόταν
χαμός, μπήκα σε 4 μαγαζιά, με κοιτούσαν περίεργα πολλοί που δεν με νοιάζει, άνοιγα δρόμο με
το μπάσο και αγριεμένο βλέμμα, ζήτησαν φωτό 2 άσχετοι στο δρόμο και κάτι γνωστοί θαμώνες
και ιδιοκτήτες στα rock bar και κάναμε το χαβαλέ μας. Είχα να δω το πηγούνι μου 3.5 χρόνια και
είχα ξεχάσει ότι έχω προγούλι :rant: Το θέμα είναι τι κάνω αύριο, κυκλοφορώ με περούκα, καπέλο
και γυαλιά ηλίου για μερικές μέρες ακόμα, ώστε αν προκύψει άλλο μασκέ να είμαι κομπλέ ή τα
παίρνω όλα με τη μηχανή, κυκλοφορώ διακριτικά και επιστρέφω στη μάσκα με τα κέρατα, τη
μπέρτα και το σπαθί αν χρειαστεί?
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#366509
Dimitris_P έγραψε:
224v έγραψε:Ελεος!!! με κατι κτηρια.... πως τα αφηνουν να κατασκευαζονται ργμτ


Στο κεντρο της Θηβας!!!!


Για δες εδώ
https://www.google.gr/maps/@40.6396682, ... !1e1?hl=en

Ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη πίσω από το extravaganza. Το είδα τις προάλλες και λέω wtf

Καλά η Θήβα είναι τραγική γενικά.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#366527
kostis20 έγραψε:
Καλά η Θήβα είναι τραγική γενικά.

< A3003 >


της εφτιαξαν ενα πολυ καλο μουσειο, το ιδρυμα Λατση, με εκθεματα αρκετα στριμωγμενα γιατι εχουν παρα πολλα, η υπολοιπη πολις ομως ειναι για μπατσες..
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#366986 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#367007 @ΧΛ, κι εγω παλευω με αυτο...

Εικόνα

Τουλαχιστον μεχρι να εκπαιδευσω 2-3 νεους εδω περα ωστε να κανονισουμε κανα πραγματικο βουνο


< >
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#367078 Που είναι αυτό; Ντουμπάι;