Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356527 Έχω κοπη το πίτα την άλλη Τετάρτη. Βιάζομαι! Πόσο καιρό κάναν να τα στείλουν?

Το width EEE τι σκατά είναι? :hmmm: Έχω φαρδύ πόδι μεν αλλά μου στείλουν καμιά βάρκα.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#356535 Δεν θυμάμαι πόσο έκανε, θα σου πώ ψέματα. Τσέκαρε τα κουτιά από τα άλλα Sal που έχεις, θα γράφουν απάνω το width. Έχει να κάνει με την φόρμα του παπουτσιού , οπότε ίσως χρειάζεται και άλλο νούμερο. Το ΕΕΕ είναι σχετικά φαρδύ. Αλλά μπορεί να μην βγαίνει με άλλο πλάτος ούτως ή άλλως.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#356595 Χάλια το Chelsea boot. Υπάρχουν ωραιότερα.
Derby με rubber; NO στα 252.
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#356601 Αγαπάω τρελά τσέλσι. Ιδίως με τα κοστούμια και με μια ξεχωριστή γραβάτα με δυνατό rex γιακά πουκάμισου. Έρωτας.
Είχα ποστάρει πριν λίγες μέρες την αγορά τσέλσι tedbaker. Πήρα το παρακάτω που έχει μια εκκεντρική πινελιά στο πλαϊνό λάστιχο.

http://www.tedbaker.com/uk/Mens/Footwea ... 2-00-BLACK
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#356603
Kon5 έγραψε:Αγαπάω τρελά τσέλσι. Ιδίως με τα κοστούμια και με μια ξεχωριστή γραβάτα με δυνατό rex γιακά πουκάμισου. Έρωτας.
Είχα ποστάρει πριν λίγες μέρες την αγορά τσέλσι tedbaker. Πήρα το παρακάτω που έχει μια εκκεντρική πινελιά στο πλαϊνό λάστιχο.

http://www.tedbaker.com/uk/Mens/Footwea ... 2-00-BLACK


Αυτό για την ακρίβεια γαμεί. Έχει και τη λεπτομέρεια λαχούρι και ωραία σόλα. Έχει χαρακτήρα.
Γελοία η τιμή του Σαλβαδορ για γόμα στη σόλα. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#356605 Από πρόσφυση πώς τα πάει; Έχει λαστιχένια σόλα;
Νομίζω τα είχα δει το καλοκαίρι και τα απέρριψα γι αυτό το λόγο κυρίως.

< >
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#356608 Λείπω εκτός πόλης μόλις επιστρέψω θα σου πω και με φωτο. Είναι σκληρός πάτος πάντως δεν είναι για κάθε μέρα. Για κάθε μέρα πήρα κάτι frau και florsheim. Ιδίως τα frau είναι απίστευτα μαλακά.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#356614 Είναι chelsea και τα frau; Εγώ για να μην τρώω γλίστρες διάλεξα τελικά αυτά --> http://www.russellandbromley.co.uk/boot ... nvt/567534
Πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής.

< >
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#356618 Ναι τσέλσι είναι.

Πολύ όμορφα κ τα δικά σου! Με γειά! Τα τσέλσι μου αρέσουν να είναι λεπτά μπροστά χωρίς όμως να φτάνουν σε σημείο ''καθαρίζω κατσαρίδα'' φάση.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356624 Σε μποτάκι πάντως μου αρέσει η λαστιχένια σόλα. Σπάει λίγο και το κάνει πιο casual νομίζω. Σε derby όντως δε μου αρέσει.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#356625 Ευχαριστώ!
Συμφωνώ για το "κατσαρίδα στη γωνία"

< >
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#356878 Όχι και παπουδίλα! :x
Διαχρονικότατο! :s_smile


Για παπουδίλα, δές εδώ :
Εικόνα
:lol:

Αγορασμένα απο Καζάκο το 1992, φορέθηκαν 8-10- φορές μ.ο. κάθε χρόνο και ακόμα αντέχουν !
Άβαταρ μέλους
By GTS
#356879
Deleted User 1 έγραψε:Έχω κοπη το πίτα την άλλη Τετάρτη. Βιάζομαι! Πόσο καιρό κάναν να τα στείλουν?

Το width EEE τι σκατά είναι? :hmmm: Έχω φαρδύ πόδι μεν αλλά μου στείλουν καμιά βάρκα.


Δεν ειναι καλο σχεδιο το συγκεκριμενο, γιαυτο εχει φτασει και στις εκπτωσεις. Για το πλατος παλια οσα Φεραγκαμο φορεσα ηταν στενα στο πλατος, με τις 3 επιλογες που εχουν τωρα καλυπτουν ολους. Το ΕΕΕ θα ειναι λιγο ποιο πλατυ απο το ΕΕ. Αν δεν εχεις δοκιμασει τα νουμερα αυτα μην τα αγοραζεις.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356881 Καλά όλα αυτά τα αντρικά brogues, derby, loafers κτλ διαχρονικά είναι. Και σε 50 χρόνια πάλι τα ίδια θα φοριούνται. Ο συνομήλικος κουμπάρος μου ας πούμε με κάτι σαν αυτά που έβαλα παντρεύτηκε.

Τα δικά σου ίσα ίσα που μου κάνουν πολύ προχώ, έως και hipster :s_tongue , έτσι με τις εξωτερικές ραφές!