Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#356030 Θα βάλω φωτογραφίες σε καμιά βδομάδα. Μιλάμε για το SH 2008-2012 μοντέλο.

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356037 Subaru χωρίς ντούρμπο? :(
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#356038 Και εγώ τούρμπο ήθελα, προηγούμενης γενιάς όπως έγραψα αλλά είναι πολύ δυσεύρετα αυτά με σχετικά λίγα χιλιόμετρα (λογικό μιας και μιλάμε για 10+ ετών αυτοκίνητα), και αρκετά πάνω απ' το μπάτζετ μου. Θα τα ελέγχω πάλι πάντως, και αν κάτσει θα το αλλάξω με παλιότερο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#356068
rocsta έγραψε:Πινακίδες ένα έχει μόνο, το 147 και σύντομα θα αντικατασταθεί από forester.


Να πούμε να σας ζήσουν;;; :iconcool: :innocent: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#356073 Mπα όχι, τουλάχιστον στα κοντά δεν υπάρχουν τέτοια σχέδια :innocent:

Κάτι τέτοιο είναι:
Εικόνα
Πωωω ψιλοκακάσχημο είναι :help:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#356094 Κάποια πρώτα μοντέλα είχαν και κάτι έντονες υπερστροφικές τάσεις θυμάμαι.Απο ένα σημείο και μετά άλλαξαν τις ρυθμίσεις.Αν πας για diesel να θυμάσαι ότι κάποια ,αρχικά πάλι,έκοβαν στροφαλο.Καλυτερα να πας για F/l .Έχουν και καλύτερο εσωτερικό.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#356097 Tώρα πάει :lol:
Βενζίνη είναι, 2.0 ατμόσφαιρα 150ps. Diesel δεν παίρνω, κάνω περίπου 7.000 χλμ το χρόνο. To οδήγησα και δεν μου φάνηκε τελείως χάλια.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#356109 Είναι πολύπλοκο. Σίγουρα ήθελα τα χαρακτηριστικά του forester, δηλαδή καλή 4κίνηση με απόσταση απ' το έδαφος. Μου έτυχε το συγκεκριμένο σε καλή τιμή οπότε το πήρα. Αν βρω mk2, πουλάω αυτό και παίρνω αυτό που μ' αρέσει.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#356110 mk2 με λίγα χιλιόμετρα απίθανο. Είναι εξαιρετικό αυτοκίνητο το XT, υπ'όψιν καίει πολύ και έχει ακριβά ανταλλακτικά αν σου χαλάσει το οτιδήποτε.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#356121 Kαι αυτό φυσικά που λες παίζει το ρόλο του, το mk3 που πήρα έχει 70k km σε τρομερή κατάσταση.
Με 3 διαφορικά δεν υπάρχουν και πολλά αυτοκίνητα πλέον σε αυτά τα χρήματα.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#356130 Ζηλεύω.

Μονάχα για Φόρεστερ θα άλλαζα το Ψιτροέν μου (μαζί με το Χόντα βέβαια).
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#360896 1η βόλτα σήμερα στην εξοχή με το Fory, νταξ έχει την πλάκα του και είναι σχετικά μουράτο. Εξακολουθώ πάντως να ψάχνω για προηγούμενο μοντέλο forester, νομίζω μου ταιριάζει περισσότερο. :s_yes

Θετικά:
- Δεν τρίζει ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ, και ούτε θα τρίξει, γιαπωνεζίλα μέχρι αηδείας :metalo:
- Κοντές σχέσεις εντός δρόμου :s_biggrin
- Γενικά η συμπεριφορά του εντός δρόμου είναι αρκετά καλή για γιαπωνέζικο suv, αλλά χειρότερο από rav4 mk2.

Αρνητικά:
- Κουκουρούκου τιμόνι
- Φρένα της πλάκας
- Τελείως άβολα καθίσματα, σαν κούτσουρα είναι

ΛΥΣΣΑΧΤΕ
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#360900 Θα πάμε φράγμα Θέρμης μαζί! :metalo: