Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#355976 Τον εχουν κλειδωσει αυτον ρε μλκ. :s_dunno Ουτε σε υπογειο στο Χονγκ Κονγκ δεν προσφερεται. Που ναι τα χρονια που τον κουμπωνα με Βασω-Μιλενα και εσπαγαν τα φραγματα οι χρηματορροες.


ΠΟΥΣΤΗ ΧΑΡΕ :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry
Άβαταρ μέλους
By g8777
#355982 Πεθαινουν τα σπουργιτακια μωρε και συ;;; :x :x :x

Ο Μεγαλος εφυγε, και μαζι του Οσα πηρε ο Ανεμος. :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry
Άβαταρ μέλους
By nEK
#356014
markvag έγραψε:
nEK έγραψε:Ρε σεις ποσο χρονο θελουν να πληθουν τα πιατα μιας τριμελης οικογενειας? Σημερα μετρησα με το ρολοι κΙ η γυναικα μου ξοδεψε σχεδον μια ωρα για τα πιατα, ποτηρια κλπ μεχρι το μεσημερι να τα πλενει στη γουρνα. :help:
Το καλο ειναι οτι δεν τα πλενω εγω, αλλα μια ωρα? Και το φαγητο ηταν μακαρονια, μια κατσαρολα και ενα τηγανακι για τη σαλταα. Ουτε σαλατες ουτε ορεκτικα και γλυκα. :hmmm: Το "παει" τις το λεω και μαλωνουμε, μου λεει να μην ανακατευομαι. Τι με νοιαζει αλλα δεν μπορω, εχω σκασει. Ειναι σαν να παω να πλυνω το αμαξι σε πλυντηριο και απο κει που θελει πχ μιση-μια ωρα, να ασχοληθουν τρεις ωρες! Μεσα σκουλα, εξω τα βασικα!
Εχω αδικο? Πλυντηριο πιατων δεν εχουμε και δεν νομιζω να το κανει γιαυτο. Το εχουμε συζητησει, δεν εργαζεται αλλωστε για να μην εχει χρονο.
ΥΣ παντως εχει ενα θετικο επειδη μειωνεται ο χρονος ερευνας και αγορων απο το ιντερνετ :protest: :vava:



1 ώρα για 3 πιάτα και 2 κατσαρόλες;;; :omg: Οτιδήποτε πάνω από 10 (άντε 15) λεπτά είναι too much. Πόσες φορές τα έπλυνε;;; :lol:

Βέβαια, αν ο ελεύθερος χρόνος ξοδεύεται με γέμισμα της πιστωτικής, τότε άσ'την να την γυναίκα... :lol: :lol: :s_roses

Νταξει εχει και ποτηρια απο το πρωι, κανει και το παγκο. Πλακακια ντουλαπια κλπ δεν κανει. Αλλα τα σαπουνιζει ολα αργα αργα και μετα ενα ενα σταθερα και αργα τα ξεπλενει. Ειναι αργη η φαση. :sorry:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#356063
otso έγραψε:παντως οι πιο τεμπελες παγκοσμια ειναι οι μεξικανες . βεβαια εχουν και αλλα ρεκορ.

Μη μας αφηνεις σε αγωνια otso δωσε σοφια στον λαο σου.

< >
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#356064 Woman who used a potato as a contraceptive is hospitalised after it began to grow roots.

The 22-year-old Colombian woman had been given the advice by her mother
Went to hospital complaining of abdominal pains and was examined
Nurse discovered potato roots growing out of the woman's vagina
Potato was extracted and doctors say there will be no lasting damage

Doctors treating a woman for stomach pain were shocked to find a very unlikely cause for it - a potato inside her vagina.
The 22-year-old woman, from Colombia, was advised by her mother to use the technique to avoid becoming pregnant.
But by the time doctors discovered the potato, it had apparently germinated and grown roots inside her.

The story was covered by Colombia Reports, a large news website in the country.
It claims the unnamed woman told doctors: 'My mum told me that if I didn't want to get pregnant, I should put a potato up there, and I believed her.'
The discovery was made when the woman, from the central Colombian town of Honda, went to hospital complaining of abdominal pains.
When a nurse examined her, she found roots from the potato that had grown.

However after removing it, doctors confirmed there would be no lasting damage to the woman's health.

Πηγή

:s_omg :dizzy: :slap:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#356074 Ότι τι; Δεν έμπαινε καθόλου το όργανο μέσα; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#356078
otso έγραψε:παντως οι πιο τεμπελες παγκοσμια ειναι οι μεξικανες . βεβαια εχουν και αλλα ρεκορ.


εγω παντως ειμαι μαζι σου, να ξες :shifty: