Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#355787
Thomas_C200K έγραψε:
markvag έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Καλοκαίρι 2009, είχα τότε την BMW :shifty: (πριν την Μέρκα :inlove: )


Δεν μου αρέσει που συνφορουμίτης είχε πραγματικό μηχάνημα οδήγησης και το αντάλλαξε με πλεούμενο... :shifty: :shifty: :twisted: :svivhaha:

Όπως λέει και ο Pop. Τριμπουρδελο. Καλό ήταν αν δεν έιχε διάφορες διαρροές και δεν ήταν επιτάφιος. Μετά είδα το φώς το αληθινό.


Αν οδηγήσεις σωστή BM θα αλλάξεις γνώμη... :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#355788
REALZEUS έγραψε:
Αν οδηγήσεις σωστή BM θα αλλάξεις γνώμη... :whistlink:


Και εσύ αν οδηγήσεις τη σωστή Merc.
Βασικά τι σωστή BMW; Αυτές είναι οι BMW.

Είναι σαν το "αυτή δεν είναι κυβέρνηση αριστεράς". Αυτή είναι. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#355796 Δεν με ενθουσιάζουν, έχω οδηγήσει Ε93 335d, Ε90 335i, F30 325d, F10 520d, E83 X3 3.0d και 745i Bangle πως το λενε το σχεδιαστικο τερατουργημα. Δεν μου αρέσουν. Νταξ βασικά μου άρεσε η 7ρα και ας είναι τερατούργημα. Οι αλλες για τα δικά μου γούστα μέτριες.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#355819
Dimsabas έγραψε:Τι δε σου άρεσε στις 335;

Η ποιότητα του εσωτερικού :oops: , γενικά είναι κάτι μικρολεπτομέριες που με χαλάνε,τώρα βαρέστε με. Και εγώ 3λτ ήθελα αλλά με τα χλμ που διανύω το έτος θα έπεφτα έξω.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#355846
Dimsabas έγραψε:Μοτέρ; Κράτημα; Αίσθηση;


Τι ρωτάς τώρα; Που να καταλάβει από τέτοια... :lol:

Περίμενα τουλάχιστον ο Busso να καταλάβαινε, αλλά φευ...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#356719
Giuseppe Busso έγραψε:Δεν μου αρέσει που ο κόσμος μπερδεύει στο γράψιμο το "πιο" με το "ποιο".

Αμ αυτή η παθητική φωνή;
Δεν μπορείται, δεν καταλαβαίνεται, εξυπακούετε... κοκ. :vava:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#356720 Γω τρεντάρω τώρα τα μη-αποθετικά. Π.χ. όταν βιάζομαι για σύνταξη μηνυματος γράφω "έρχω" :lol:

Κάθω, Σκέφτω, κτλ :metalo:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#357349 Μου αρέσει που από βδομάδα θα έχω στα χέρια μου την καινούρια μου κιθάρα.
Δεν μου αρέσει που η αγγελία του scooter έχει 160 προβολές στο car και δεν με έχει πάρει κανένας τηλέφωνο, για άνοιξη το βλέπω να πουλιέται.

.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#358038 Δε μου αρέσει που υφίσταμαι εκβιασμό και δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο/χρόνο/φθορά να τρέχω στα δικαστήρια.
Δε μου αρέσει που αν υποκύψω θα μου στοιχίσει τα έσοδα 6 μηνών.
Δε μου αρέσει που αν δεν υποκύψω, υπάρχουν σοβαρές πιθανότητες να τα δώσω σε δικηγόρους (και ενδεχομένως σε γιατρούς).

Μπορούμε να επικοινωνήσουμε κάπως με τον Kacey :rant: