Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355782 Γιατί μπορούσαν! :rtfm: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#356145 Στο συγκεκριμένο υπάρχει η φιλοσοφία να είναι κάτω από 1 τόνο βάρος.
Προφανώς θα υπήρχαν περιορισμοί για να συμβεί αυτό και δεν είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε τι μπορούσαν και τι δεν μπορούσαν.
Εγώ ένα θα πω και είναι ότι αυτό το αυτοκίνητο μου αρέσει να το βλέπω αλλά δεν κάνει, όχι μόνο για μένα αλλά για το 99.99% των οδηγών εκεί έξω.
Άβαταρ μέλους
By vengas
#356166

We have this air filter which converts american air into JDM air χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχχχχ
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#356552 Because Crazy Ivans:

Άβαταρ μέλους
By Morx
#356556
REALZEUS έγραψε:Because Crazy Ivans:



Τι κομματαρα παιζει και που μπορω να βρω ποιο ειναι ;;;; :omg:
translate:
Ти комматара паизеи каи поу мпорw на брw поио еинаи ???? :omg:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#356931 Επειδη καποια γατακια μας ζαλισαν με αναλογη περιπτωση με Φαπα Ρομεο σε παραδιπλα τοπικο :shifty: και μιας και ο dimviii δεν μπορει να ποσταρει* , με παρακαλεσε και ανεβαζω εγω:





ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ



* Ο ουρολογος μολις περασε, ειπε οτι φαρμακευτικη αγωγη δεν μπορει να κανει τιποτα για αυτη την περιπτωση πριαπισμου. Μαλλον θα μεταφερθει εσπευσμενα σε E36 compact (316i), οπου θα παραμεινει για κανα μηνα. :(
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#356937 Μπράβο τράβηγμα ο Ιάπωνας τον Κινέζο...
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#357455
Άβαταρ μέλους
By elvet
#357810
g8777 έγραψε:Επειδη καποια γατακια μας ζαλισαν με αναλογη περιπτωση με Φαπα Ρομεο σε παραδιπλα τοπικο :shifty: και μιας και ο dimviii δεν μπορει να ποσταρει* , με παρακαλεσε και ανεβαζω εγω:


ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ
:(

Δεξιοτίμονο στη Ρωσία; μάλλον στο Βλαδιβοστόκ θα είναι
Άβαταρ μέλους
By elvet
#358179
Μετά το 4:30 :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By markvag
#358205 Γλιστράει λίγο ε;; :lol:

Αυτό το Mustang παίζει να ίσιωσε μόνο όταν πάρκαρε... :lol: :twisted: :twisted: :twisted:


Τα τρακτέρ όλα τα λεφτά βέβαια! :yahoo: :lol: Είναι τρελοί αυτοί οι Γαλάτες! :lol: