Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355318
drdino έγραψε:
markvag έγραψε:Μιλάμε για το αμάξι που κάνει τη Χ4 να δείχνει αποδεκτά καλοσχεδιασμένη;;; :lol: :s_rofl :s_rofl


Nτάξει, το χοντραίνουμε τώρα. :lol:


Άι γουίλ εσκαλέητ ιτ... :shifty: :shifty: :svivhaha: :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#355355 Δεν χρειάζεται, μια εικόνα χίλιες λέξεις. Και είπες πολύ λίγες από τις χίλιες.... :twisted:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#355381 Μάρκο με αγάπη :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#355389 Kάπως έτσι έψαχνα κι εγώ από που ανοίγει το πορτ μπαγκάζ ενός Χ6 μια μέρα :lol:
Για να το κλείσω είναι άλλη ιστορία :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#355393
dimik έγραψε:Kάπως έτσι έψαχνα κι εγώ από που ανοίγει το πορτ μπαγκάζ ενός Χ6 μια μέρα :lol:
Για να το κλείσω είναι άλλη ιστορία :innocent:

Πήγα με σιγουριά και εγώ :lol: , μόλις έκλεισα το βίντεο το βρήκα :slap: , οποτε επειδη ηρθε ενας φιλος για να δει αμαξι, του λεω ελα εδω θα πατας τα κουμπια και βγηκε το δευτερο μέρος :lol:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#355410 Το μονο που χρειαζεται ειναι να χαλασει εκτος εγγυησης και να σου ρθει το μπουγιουρντι :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355426
Thomas_C200K έγραψε:Μάρκο με αγάπη :inlove:


Διασταύρωση αηδίας με γαστρεντερίτιδα! :s_yes :twisted:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355528 Αγόρι μου, πάνε σε κανέναν οφθαλμίατρο να σε δει... :rtfm: Σίγουρα κάτι παίζει με τα μάτια σου και είναι κρίμα, νέος άνθρωπος! :rtfm: :inlove: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#355535 Βλεπει αστερακια. Παντου ομως.

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355542 Ε, αυτό λέω κι εγώ... κάτι πρέπει να παίχτηκε με τις ακτινοβολίες εκεί που δουλεύει... :innocent: :lol: :lol:




:inlove: :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#355582 Άμα θέλετε σας στέλνω μπουκαλάκι με ολίγη ουσία από αυτή που παίρνω και εγώ :shifty: :lol: . Θα τα βλέπετε όλα με άλλο μάτι :shifty:
Άβαταρ μέλους
By fot
#355673 Πολυ όμορφο και τρομερό προσεγμένο δείχνει. Καλοπούλητο.

< >