Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#354754
Νίκος Παππάς έγραψε:
224v έγραψε:
drdino έγραψε:Έλεος γιατί;


διπλη τιμη.... ενω θεωρει στανταρ εξοπλισμο το ηλεκ. χειροφρενο!!! π.χ. σαν προσον, δλδ μπορει και να μην εχει χειροφρενο??? ενα αμαξι η το δεινει και με μανουαλ χειροφρενο?? Προσωπικα νοιωθω να με δουλευει οπως οταν καποτε χρεωναν τον δεξι καθρεπτη εξτρα.., ποιοι ??? αυτοι που ταχα μου εχουν το θεμα ασφαλεια στην πρωτη γραμμη...

Στην αρχικη τιμη δεν υπολογιζει ΦΠΑ και τελος ταξινομησης γιαυτο ειναι 24Κ


Ακριβώς, από έξτρα δεν έχει πολλά... σχεδόν τίποτα...

Θα μπορούσα άνετα να το φτάσω στα 60Κ το συγκεκριμένο... :lol: :lol: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#355002 Μετά τα απανωτά οφφ τόπικ (ανούσια πόστ) :adminpower: καιρός να επιβληθεί η τάξη :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#355008 πολυ εντυπωσιακη μουσικη για ενα μετριο μικρο αμαξι.

μιεχ
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355017
Thomas_C200K έγραψε:Μετά τα απανωτά οφφ τόπικ (ανούσια πόστ) :adminpower: καιρός να επιβληθεί η τάξη :rtfm:


Εικόνα

Πανάθεμά σε και έφαγα και πολύ το μεσημέρι... :protest:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#355018 Μάρκο :x
Πάρε να γίνεις καλά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355023 Τώρα μιλάμε! :s_yes
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#355027
Πρέπει να παω αντιπροσωπία να δώ αν ήρθε ή να κάνω υπομονή για Γενεύη σαν έκπληξη :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355065 Για να πω την αλήθεια μου, περισσότερο προτιμώ τις πιο απλές γραμμές των παλαιότερων και δεν μ' αρέσουν τα εμπρός φανάρια που βάζουν τώρα σε όλες σχεδόν, αλλά η Ε coupe πρέπει να είναι αμαξάρα... να μπεις στην Αθήνα και να βγεις στο Βλαδιβοστόκ ατσαλάκωτος...
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#355081
markvag έγραψε:Για να πω την αλήθεια μου, περισσότερο προτιμώ τις πιο απλές γραμμές των παλαιότερων και δεν μ' αρέσουν τα εμπρός φανάρια που βάζουν τώρα σε όλες σχεδόν, αλλά η Ε coupe πρέπει να είναι αμαξάρα... να μπεις στην Αθήνα και να βγεις στο Βλαδιβοστόκ ατσαλάκωτος...

:lol: Θέλω να το κάνω αυτο το ταξίδι, άσχετο, αλλά μιας και το πέταξες το ανέφερα :lol: .
Άβαταρ μέλους
By dimik
#355091 Είχα μπροστά μου σήμερα το πρωί GLE 350 λαδιερα 4matic, τρελή αηδία, η GLA είναι κούκλα μπροστά της.

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#355253
dimik έγραψε:Είχα μπροστά μου σήμερα το πρωί GLE 350 λαδιερα 4matic, τρελή αηδία, η GLA είναι κούκλα μπροστά της.

< >


Και σε μενα την ιδια εντυπωση μου εκανε... εχω δει αρκετες και δεν μπορω να καταλαβω την αισθητικη των κατοχων.... τους αρεσει αυτο το οχημα?? ειδικα το πισω μερος???
Άβαταρ μέλους
By mirage
#355260 Και οι 2 αναφερεστε στην ο θεος να την κανει coupé να υποθεσω.

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#355310 Μιλάμε για το αμάξι που κάνει τη Χ4 να δείχνει αποδεκτά καλοσχεδιασμένη;;; :lol: :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By drdino
#355315
markvag έγραψε:Μιλάμε για το αμάξι που κάνει τη Χ4 να δείχνει αποδεκτά καλοσχεδιασμένη;;; :lol: :s_rofl :s_rofl


Nτάξει, το χοντραίνουμε τώρα. :lol: