Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#354568
Deleted User 1 έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:Stefan τι κοιταμε σε τζιν μπουφανακι;
Κατι απλο κι απεριττο

Το ημερολόγιο, που δείχνει 2107. :rtfm: :shifty:

Δεν έχω ιδέα. Τελευταία φορά που είχα τζιν μπουφάν πρέπει να ήταν 1990 και να ήμουν 6 χρονών.

Εικόνα



Από τότε φαινόσουν :inlove:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#354734 πηγα να παρω κατι παπουτσια ....εβλεπα τα Τιμπερλαντ και ειναι εντελως ψευτικα στο δερμα εκτος απο τα μποτακια στα 150Ε.

μετα βρηκα κατι sneakers Frau και τελικα τα πηρα.
Εικόνα
χοντρο δερμα,στιβαρο παπουτσι για βροχη και καθημερινη χρηση.
Πολυ ζεστο.

τιμη 70Ε με την εκπτωση.
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#354738 Ένα ζευγαράκι μποτάκια frau πήρα κ γω. Ωραίο δέρμα και πολύ μαλακός πάτος --> πολύ άνεση στο περπάτημα.
Deleted User 1 έγραψε:HF κονκάρδες έχεις βάλει? :metalo:

Και άσπρη κάλτσα :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#354745
rx8_drifter έγραψε:Stefan τι κοιταμε σε τζιν μπουφανακι;
Κατι απλο κι απεριττο

Λεβίς :rtfm:
Υπάρχει και σε πιο εξτραβαγκάντ
Αν το θέλεις και για πιο ζεστούς μήνες ή για εσωτερικό layer, χωρίς την εσωτερική επένδυση, δες και τα Lee
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#354750
Deleted User 1 έγραψε:Νομίζω είχε ξαναγυρίσει στη μόδα πριν καμιά 5ετία. :hmmm: Αν και είναι κλασικό κομμάτι όπως να χει. Εμένα απλά δε μου κάθεται καλά, χωρίς κιόλας να έχω δοκιμάσει να πω την αλήθεια.

HF κονκάρδες έχεις βάλει? :metalo:

Όχι, τις χάρισα στον g8777 γιατί του θυμίζουν το ΠΑΣΟΚ για κάποιο λόγο.
Εγώ το φόρεσα πολύ φέτος το καλοκαίρι πάντως, βολεύει και σε διακοπές το βράδυ και όταν δεν μπορούσα να έχω το κανονικό της μηχανής, ήταν μια λύση (όχι ασφαλής, αλλά τι να κάνεις, τα άλλα έχουν μεγάλο όγκο και είναι και λιγότερο ζεστά).
Στην Ικαρία το είχα μαζί μου από το απόγευμα και μετά, έπιανε πολύ κρύο στο βουνό ακόμη και τον Αύγουστο.
Ωραίο κομμάτι είναι πάντως νομίζω, κανείς δεν θα σε πει κακόγουστο.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#354751
mjacob έγραψε::hmmm: :hmmm: δλδ με τι θερμοκρασια θες μπουφαν?

Αυτό που διάλεξς πάντως μοιάζει το πιο συμπαθητικό
Τώρα δεν μπορώ να το πάρω κι εγώ

Γενικά είμαι κρυουλιάρης, όταν η θερμοκρασία είναι σε νούμερα κάτω από 10 βαθμούς, θέλω μπουφάν.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, νομίζω θα πάει περίφημα με τα "γυναικεία" μου μποτάκια!
Α, τα οποία τα έχω καταβολευτεί, τα φοράω συνέχεια, γι'αυτό και παρήγγειλα κι άλλο ένα ζευγάρι της ίδιας μάρκας.
http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Mot ... 35839.html
Τα αναμένω σε λίγες μέρες. Αν είναι το ίδιο καλά με τα άλλα, θα είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#354757 Για τρεξιμο παντως αυτα τα beauφαν ειναι ακαταλληλα, με την εννοια οτι δεν σου αφηνουν ελευθερια κινησεων.
Καλυτερα να εχεις κατι αποκλειστικα για αυτο το σκοπο, πχ:

http://www.fifthelement.gr/el/men/men-clothing/men-clothing-visors/under-armour-nobreaks-storm-1-jacket-1279886-907.html#.WIG0IhuLTIU

σε συνδυασμο με:

http://www.fifthelement.gr/el/men/men-clothing/isothermal-clothing/trekmates-l-s-fusion-merino-clo-mw-m10309.html#.WIG0qhuLTIU


για το αυχενικο σου λεω εκ μπυρας οτι αν εχεις τραβηξει το φερμουαρ μεχρι TERNA πανω δεν θα αντιμετωπισεις προβλημα. Εννοειται ΔΕΝ καθεσαι μετα το τρεξιμο στο παγκακι για καβλαντα με τα κορασια που αθλουνται, πας σπιτι και μπαινεις ντουζ.



Ευχαριστω για τις κονκαρδες, κριμα που τις θες πισω. :whistlink:

(Δεν ξερω δεν ξερω... :s_roses )
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#354773 Σχετικά με τα μποτάκια πήρα ένα ζευγάρι urbanκάτι (urbanstyle νομίζω) από ένα unify κατάστημα (κάπως έτσι).
Μια χαρά τα πήγαν στα χιόνια, μου βγήκαν τα πόδια όμως, ειδικά σε ορθοστασία ένιωθα τον σκληρό πάτο.
Άβαταρ μέλους
By famas
#354790
Kon5 έγραψε:Ένα ζευγαράκι μποτάκια frau πήρα κ γω. Ωραίο δέρμα και πολύ μαλακός πάτος --> πολύ άνεση στο περπάτημα.

Κωνσταντίνε το φοράς και στη δουλειά το συγκεκριμένο;
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#354793 :hmmm: Για να πάει, ίσως, αλλά ... κατά τη διάρκεια της "δουλειάς" ?
Δε νομίζω ! :oops:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#354935
famas έγραψε:
Kon5 έγραψε:Ένα ζευγαράκι μποτάκια frau πήρα κ γω. Ωραίο δέρμα και πολύ μαλακός πάτος --> πολύ άνεση στο περπάτημα.

Κωνσταντίνε το φοράς και στη δουλειά το συγκεκριμένο;


Frau όπως.... ladies ?
Γυναικείο ειναι ;
Άβαταρ μέλους
By italakias
#355056
Dimitris_P έγραψε:Σχετικά με τα μποτάκια πήρα ένα ζευγάρι urbanκάτι (urbanstyle νομίζω) από ένα unify κατάστημα (κάπως έτσι).
Μια χαρά τα πήγαν στα χιόνια, μου βγήκαν τα πόδια όμως, ειδικά σε ορθοστασία ένιωθα τον σκληρό πάτο.

Απο που τα πηρες; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#355097 Σκέφτομαι να αγοράσω ένα παπούτσι που να μην καταλαβαίνει από βροχή, είδα αυτό το δερμάτινο κ μου άρεσε πολύ... Στο μαγαζί το έδιναν 119€ ακατέβατα... Είναι καλοραμμένο, ελαφρύ και κομψό...

https://www.outlet46.de/columbia-peakfr ... n/a-32122/

Με δελεάζει... :innocent:
Άβαταρ μέλους
By italakias
#355099 Θυμιζουν κατι επαγγελματικα παπουτσια σαν αυτα που φορω και δεν κοστιζουν περισσοτερο απο 30 ευρω.
Γιατι να πεταξεις 120 γιουρο.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#355100 85 τα δινει αλλα και παλι.. βαζει το lidl κατι τετοια συχνα με 19.90