Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#354164
Bayern7 έγραψε:Δεν υπήρχε ασθενοφόρο, η μαμα στο αυτοκίνητό της το είχε το παιδάκι και το πήγαινε νοσοκομείο.
Έγραψε μια ψιλοακυρότητα ο otso και του απάντησες με άλλη ακυρότητα.
Μπράβο λοιπόν στον gianik που είναι ευσυνείδητος επαγγελματίας.
case closed


Είναι και άνθρωπος και γονιός και έχει και φιλότιμο, το επάγγελμα έπεται σε αυτή την περίπτωση.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#354540
Geo f1 έγραψε:ΚλαμπατσιΜΠαλα :thumbsdown:


Εικόνα

:rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#354580 μου αρεσε που μολις τωρα στο πλυντηριο αυτοκινητων που ειμουνα ηταν ενα Τογιοτα Τσελικα GT4 λευκο 2λιτρο με 380 αλογα οπως μου ειπε ο ιδιοκτητης, του 93 τετρακουνητο, αυθεντικο κατ'αρχην και ισως πειραγμενο στην ισχυ... ο ηχος του αψογος...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#354581 Αρχές 90s υπήρχαν 2 τέτοια original στη χώρα. Το ένα του GM της Τουοτα και το άλλο του Γ. Μπήτρου με τη Μελλουργική στον Ασπόπυργο. Ακόμα τη θυμάμαι τη βόλτα! Έμπαινες μέσα και νόμιζες είσαι ο Σάινθ! Κάποια χρόνια μετά βέβαια με πήγε βόλτα με την 3200GT κι απόγινα.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#354648 Μου αρέσει που είδα το αμάξι μου στο δελτίο του starrr :metalo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By elvet
#354665
JimClark έγραψε:Μου αρέσει που είδα το αμάξι μου στο δελτίο του starrr :metalo: :yahoo:

έβαλες καμία μοντέλα μέσα; :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#354678 Μου άρεσε σήμερα στην δουλειά που άκουγα Judas Priest και όπως εργαζόμουνα σκληρά με μια συνάδελφο :inlove: , έρχεται ένας μηχανολόγος μηχανικός για να δεί κάτι λίγο παραδίπλα από μένα, ρωτάει η δικιά μου η μουσική σας ενοχλεί να χαμηλώσουμε και λέει το μαγικό: Judas Priest είναι, πρέπει να το δυναμώσετε :metalo: :metalo: :metalo: . Μετά βγήκε η δουλειά με παραπάνω κέφι :lol:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#354806
pik. έγραψε:δεν μου αρεσει που δεν εχω παρει ακομα nougat στο κινητο. :rant: :protest:



Μου αρεσει που δεν εχει παρει ο πικ νουγκατ. Εδω δεν πήρα γω ακομα... get in line mister :rtfm: