Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#355380 Εξαιρετική!
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#355658 Χτες από το Μαίναλο:

Εικόνα
P1230441 by Chris Lappas, on Flickr
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#356258 :metalo:
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#356537 :hmmm:

Όταν ο χλεχλές ο Κάρλαντ από τα ΒΠ σας λέει για περιπλάνηση ανάμεσα στο παιχνίδισμα των επιπέδων, αρχίζετε τα κροπς μέχρι να αρπάξει η CPU.
Όταν το λαϊκό παιδί ο italakias κάνει γνήσια κριτική, το μόνο κροπς που έπεσε ήταν στα ποστς του
:protest:
ΚΑΡΧΙΕΣ
:protest:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#356546 Εικόνα
P1200402 by Chris Lappas, on Flickr
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#356548
mjacob έγραψε::hmmm:

Όταν ο χλεχλές ο Κάρλαντ από τα ΒΠ σας λέει για περιπλάνηση ανάμεσα στο παιχνίδισμα των επιπέδων, αρχίζετε τα κροπς μέχρι να αρπάξει η CPU.
Όταν το λαϊκό παιδί ο italakias κάνει γνήσια κριτική, το μόνο κροπς που έπεσε ήταν στα ποστς του
:protest:
ΚΑΡΧΙΕΣ
:protest:


πηγα το πρωι να του απαντησω "ιταλακια στις μιζερες πολεις δεν κυκλοφορει κοσμος οποτε τι να βγαλω το πρωι" και ειχα δει οτι ειχε εξαφανιστει το ποστ του. Μετα σκεφτηκα οτι απλα ονειρευτηκα το ποστ του και οτι δεν το ειδα στην πραγματικοτητα ποτε.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#356559 Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγω. Οτι ονειρεύτηκα το ποστ του ιταλάκια και ενα άλλο δικό μου που τον σχολίασα. Διότι μετά απο λίγο ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν και τα δύο.
Μήηηηηπως κάποιος μοντ (κατά προτίμηση αυτός που το έσβησε) έχει την στοιχειώδη ευθιξία, να μου εξηγήσει τον λόγο διαγραφής πόστ μου; Γιατί απο ενημέρωση δεν βλέπω τίποτα...
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#356566 Χρήστο πολύ ωραία η φώτο! Είναι όπως βγήκε από την μηχανή ή την έχεις επεξεργαστεί; Μου άρεσε πολύ ο φωτισμός με τις λάμπες γύρω από το ποτάμι.

ΥΓ. Καλά ο italakias δεν είχε γράψει και τίποτα τρομερό για να σβηστεί το post του. Πέρα από το γεγονός πως η φωτογραφία έχει τελικά κόσμο, απλά δεν φαίνονται καθαρά :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#356570 Το ποστ του italakias σβήστηκε γιατί έγινε αναφορά για flame, που ήταν. Του edmond επειδή σχολίαζε αυτό που έγραψε ο italakias αναφέροντας μάλιστα το όνομά του. Αν έμενε θα ήταν ξεκάρφωτο αφού αναφερόταν σε χρήστη που δεν φαινόταν να σχολιάζει κάτι. [mod]