Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#354481 Δύστροπη, pointless, δεν ξέρω τι άλλο, αλλά... κούκλα! :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#354535 Υπό την έννοια ότι δεν έχει και πολύ νόημα να κάνεις ένα εμπροσθομήχανο Grand Tourer τόσο σκληροπυρηνικό και απόλυτο.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#354538
Χρήστος Λάππας έγραψε:Υπό την έννοια ότι δεν έχει και πολύ νόημα να κάνεις ένα εμπροσθομήχανο Grand Tourer τόσο σκληροπυρηνικό και απόλυτο.


Κεντρομήχανη είναι Χρήστο. Απλά ο κινητήρας της βρίσκεται εμπρός από την καμπίνα οδηγού/συνοδηγού.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#354583 ...On topic: :shifty:



P.S ...για πολλα bukkake η μικρη Ολλανδεζα... :twisted:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#354726 εχω ερωτευτει αυτο το αμαξι.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα :omg:

ποσο ομορφο ειναι;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#354741 Τι γραφεις παλι βρε καρδια μου Γρηγορη.

< >
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#357442 :inlove:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#365469 Holly shit fuck! :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#377973 Τα δευτερεύοντα χειριστήρια μπορεί να είναι λίγο μπερδεμένα (ειδικά του sat nav), αλλά ό,τι χρειάζεται ο οδηγός είναι είτε στο τιμόνι, ή στην κονσόλα (κομβίο οπισθοπορίας, κομβίο "αγωνιστικής εκκίνησης", νεκρά). Εκτιμώ πολύ την εργονομία που σου κρατάει τα χέρια στο τιμόνι όσο το δυνατόν περισσότερο! Κατά τα άλλα προτιμώ 1000 φορές τα πολλά κουμπιά, παρά τα διάφορα menus και submenus που σε κάνουν να κοιτάς για ώρα τις οθόνες και να κινδυνεύεις να σκοτωθείς!!! Το οπτικό clutter του θέματος είναι ανούσιο νομίζω. Αυτοκίνητο είναι, όχι έκθεμα σε gallery.
Άβαταρ μέλους
By nass
#377975 Ποιός ακριβώς είναι ο εργονομικός λόγος να είναι τα φλας και οι καθαριστήρες πάνω στο τιμόνι ? :hmmm:
Εκτός από "F1 pedigree" :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#377997 η σχεση της Ferrari Squadra Corse F1 με την Ferrari Auto ειναι η σχεση που εχω εγω με το εργοστασιο της Lamborghini...απλα ειναι διπλα μου. :lol:

δεν υπαρχει σχεδον καμμια σχεση ομως πουλανε F1ίλα οσο μπορουν.
Βεβαια αν συνεχισουν ετσι και δεν κερδιζουν στην F1 ακομα ,τοτε θα τους φυγει και αυτο.
Ηδη ο Domenicali ετοιμαζει να κατεβασει την Lambo στην F1 με τις πλατες της VW/Audi/Porsche. :help: