Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#353083 Να κατεβασω το δευτερο; Επεσε αμμοβολη να φυγει η μακα απο τη λιγδα στο μαλλι ή ακομα ειναι λες και πηραν μερος σε 20ωρο μαραθωνιο mud wrestling; :hmmm:

Κοιτα μην βαλω το Σωρρα να αγορασει ο,τι επιπλεει και ειναι πανω απο 4 μετρα γιατι σε βλεπω να αμολας γρι γρι απο Ρευκιαβικ μεχρι Ακρωτηρι της Καλης Ελπιδας. :x
Άβαταρ μέλους
By mirage
#353088 Σε αλλα νεα συνιστω ανεπιφύλακτα το Goliath.
http://m.imdb.com/title/tt4687880
Ηταν στην λιστα απο καιρο. Χτες βαλαμε να δουμε δοκιμαστικα 1 επεισόδιο και είδαμε 5 τελικά.

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#353113 ΤΗΕ ΟΑ;;;;

Ελα παππου να σου δειξω τ αμπελια σου πες στους ταγαροβλαχους. :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα
(Αθηνα-Κορινθος, 1983)

Εικόνα

(Κονκορντ και μαλακιες)





ΠΟΙΟΣ; ΠΟΙΟΣ; ΠΟΙΟΣ;

Εικόνα

:s_yes





































































Εικόνα

ΠΟΥΣΤΗ ΧΑΡΕ :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#353116 :s_rofl :s_rofl

Στο Taboo συνεχίσει η βρώμα του Λονδίνου να ποτίζει τα μάτια μας αλλά γίνεται πιο ενδιαφέρον γιατί μπλέκεται και ο Ομπάμα μέσα και κάνει entry ένας αγαπημένος μας γνωστός από άλλη σειρά.

Goliath ήταν πρόταση του Kilomeater, πολύ καλή σειρά, το finale θα μπορούσε να ήταν πιο εκρηκτικό αλλά δε με χάλασε καθόλου.

Μιγιάκοβε, αυτό το Startup 2016 το έχεις δει; Φαίνεται υποσχόμενο, δεν το λερωσα ακόμα.
Άβαταρ μέλους
By citastak
#353219
mjacob έγραψε:The OA παίζει κανείς;
είδα τα δύο πρώτα στο netflix, φαίνεται παρακολουθήσιμη :hmmm:



το είδα στις διακοπές...
ενώ στην αρχή μου άρεσε, ξενέρωσα με το τέλος.
Δεν ξέρω αν το συστήνω :P
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#353220 Και εγώ ντεμι για το The OA. Το goliath μας άρεσε. The Young Pope είδε κανείς? Εμείς το είδαμε πολύ ευχάριστα , αρκεί βέβαια να σας αρέσει ο σουρεαλισμός

< >
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#353629
mirage έγραψε:Σε αλλα νεα συνιστω ανεπιφύλακτα το Goliath.
http://m.imdb.com/title/tt4687880
Ηταν στην λιστα απο καιρο. Χτες βαλαμε να δουμε δοκιμαστικα 1 επεισόδιο και είδαμε 5 τελικά.

< >

Είναι μία από αυτές που θα πιάσω μες στο μήνα, μου έχει τραβήξει κι εμένα το ενδιαφέρον. Χαίρομαι που το λες.

Να πω επίσης ότι ξεκίνησε και ο 4ος κύκλος της καλής βρετανικής αστυνομικής σειράς Endeavour. Κατά τα γνωστά(;) 4 σχεδόν αυτοτελή επεισόδια των 90min. Προχθές προβλήθηκε το 2ο.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#354440
Asimov έγραψε:Το Taboo γαμεί!

Εχω χασει τα 2 πρωτα επεισοδια, αλλα το ΣΚ που θα κανω υβριδικο τον δεκτη της cosmote tv θα τα δω μαζι!
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#354442 Εμένα υβριδικός είναι, αλλά πρέπει να αποφασίσω πως θα τον συνδέσω με το ρούτερ.
Μπορείς να βλεπεις και με GO σε λάπτοπ, tablet κλπ
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#354446
Asimov έγραψε:Εμένα υβριδικός είναι, αλλά πρέπει να αποφασίσω πως θα τον συνδέσω με το ρούτερ.
Μπορείς να βλεπεις και με GO σε λάπτοπ, tablet κλπ

Ειχα τραβηξει 8 μετρα καλωδιο ethernet απο το ρουτερ στο επιπλο της τηλεορασης οταν ειχα βαλει ΟΤΕ τι-βι πριν 3 χρονια με ενα φιλο. Αγορασα ενα B-link switch χθες και το ΣΚ θα το συνδεσω με το καλωδιο για να εχω 2 εξοδους, μια στον αποκωδικοποιητη και μια στο Χ-ΒΟΧ.

Αυτο με το ταμπλετ δεν θα το τολμησω γιατι αν το παρει χαμπαρι ο μικρος, αντιο ζωη! :lol: