Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#351082 Παίζει να είναι EMI, ναι. Έχεις βάλει τπτ aftermarket πράματα στο ηχοσύστημα;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#351083 Χμμμ... το μόνο ΕΜΙ που ξέρω τι είναι,είναι η Μινος ΕΜΙ. :hmmm:

Όχι δεν έχει κάτι πάνω το σύστημα εκτός από τα πειράγματα που έχω κάνει με το vag-com. Να απευθυνθώ στο δικηγόρο μου?

Πάντως είναι καινούριο φρούτο γιατί περνάω από κει χωρίς προβλήματα τους τελευταίους 15 μήνες. Συν του ότι αν ισχύει, το κλείνουν από κάποια ώρα και μετά εφόσον όταν περνάω το απόγευμα δεν επανεμφανίζεται το θέμα.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#351086 :lol:

Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές. Βάλανε κανένα αντιαεροπορικό ραντάρ στο σημείο; :lol:
Άβαταρ μέλους
By GTS
#351087 Μηπως μπλοκαρουν τα κινητα των μαθητων και την τρως και εσυ?
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#351090 Αυτό σκέφτηκα κι εγώ αλλά είναι δημοτικό εκεί. Βέβαια είναι και Κολλέγιο που μπορεί τα 7χρονα να κυκλοφοράνε με Αϊφονζς.

Μάλλον κάνα σύστημα ασφαλείας θα είναι για την προστασία των μούλικων.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#352115 Ψαλίδια Lemforder ZF είναι πολύ καλά απο οτι εχω ακόυσει απο κατόχους Β6 που έχουν αλλάξει πολλοί.Σε Β8 δεν εχει τύχει να αλλαξει κάποιος γνωστός,εκτος απο όσους ήταν σε ανακληση.Εσυ την είχες κάνει την ανακληση?
Ευθυγραμμιση προφανώς και γίνετε ,αλλωστε οι σωστές τιμές για τα Β8 υπάρχουν στα μηχανηματα ευθυγράμισης.Εγω εχω κάνει μετα την αλλαγή ελαστικών γιατί παρατηρήσαμε οτι στο εσωτερικό των μπροστινών ελαστικών υπήρχε μεγαλύτερη φθορά .45.000 km με τα καινούρια λάστιχα το θέμα δεν επανεμφανίστηκε.
Πάντως δεν είναι καθόλου δύσκολο να γίνει η ευθυγράμιση.Αυτός ο τύπος αναρτησης χρησιμοποειται χρόνια στα μεσαία Audi & VW με διαμηκή τοποθέτηση.Και η 5αρα παρόμοια φοράει .
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#352141
vagmann έγραψε:Ενα απο τα πολλα xdrive vs quattro...

https://www.youtube.com/watch?v=7ROm5PxyaDk

'
Οι κλασικές βλακείες των fanboys. Τα πάντα είναι θέμα ελαστικών σε αυτές τις συνθήκες! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#352591 Αρκετά όμως Audi δεν φαίνεται να φορούσαν χιονολαστιχα.....

< Phone
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#352606 Αυτά τα βιντεάκια δεν έχουν νόημα. Θα ειχε αν ήταν στο ίδιο τερέν με ίδια λάστιχα.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#352629 Πρέπει να είναι και η 10η φορά που ασχολιόμαστε με αυτο το θέμα :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#352630 Είναι λόγω χιονόκαιρου. :lol:
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#352737 Για να μεινουμε στο κλιμα,με ασφαλτινα παρακαλω...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#353206 Δεν τα λες και οτι πιο ποιοτικο φινιρισμα αλλα τεσπα. Τι να καταλαβεις μονο απο την οψη...

Εικόνα

<+