Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#351008 Βλέποντας ότι το project βαίνει προς υλοποίηση, το παρακάτω ποστάρισμα είναι αναπόφευκτο...



Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

bihla πλέον είσαι έτοιμος.
:metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#351055
Kon5 έγραψε:Petrolheads είναι εδώ σφάχτα όλα και πάρε πιστόνια :shifty: όσο πιο πολλά τόσο πιο καλά έστω και τριγωνικά.



RX-8 + piston = does not compute! :rtfm: :protest: :protest:

No rotor, no motor!


Πιστόνια κι αηδίες! :protest: :protest: :shifty: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#351128 Είχε και rx8 α π ότι θυμάμαι. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#351174 Ωραίο το αρθράκι, σχετικά με αυτά που λέγαμε προηγουμένως, ποιά αμάξια μέχρι 6000 είναι οι
καλύτερες μουνοπαγίδες? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#351184
markvag έγραψε:
Kon5 έγραψε:Petrolheads είναι εδώ σφάχτα όλα και πάρε πιστόνια :shifty: όσο πιο πολλά τόσο πιο καλά έστω και τριγωνικά.



RX-8 + piston = does not compute! :rtfm: :protest: :protest:

No rotor, no motor!


Πιστόνια κι αηδίες! :protest: :protest: :shifty: :svivhaha:


Καλά, δώσε μου εμένα 6, 8, 10 ή 12, ιταλικά κατά προτίμηση, πιστόνια και κράτα τα τριγωνάκια σου για να λες τα κάλαντα... :shifty:


:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#351195
bihlas87 έγραψε:Ωραίο το αρθράκι, σχετικά με αυτά που λέγαμε προηγουμένως, ποιά αμάξια μέχρι 6000 είναι οι
καλύτερες μουνοπαγίδες? :shifty:


Άσε τους ρότορες και άνοιξε ξεχωριστό, σωστό τοπικό.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#351477 Ψάχνω κανένα φίλο να πεταχτούμε για καφέ στην Ξάνθη να το δούμε αλλά όλοι μου ρίχνουν άκυρο.
Στο τσακ ήμουν σήμερα να καβαλήσω το Tuono και να πάω αλλά θα γυρνούσα με πνευμονία
τουλάχιστον. Μου τι δίνει που είμαι τόσο κοντά και καθυστερώ χωρίς λόγο. Το δεύτερο σενάριο είναι
μόλις πάρω τα λεφτά να φύγω πρωί με κτελ, να το πάμε στην αντιπροσωπεία για έναν έλεγχο και να
του πω να μου κάνει εξουσιοδότηση για να κάνω την μεταβίβαση στην Κομοτηνή με την ησυχία μου
την επόμενη μέρα. Μακάρι να πάω μια βόλτα μέσα στο σκ να το δω, ένας γνωστός μου επιμένει ότι
δεν είναι Cosmo το μαύρο, χωρίς να φαίνεται όμως το εσωτερικό στις φωτογραφίες :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#351561 Υπάρχει αντιπροσώπευση όσον αφορά στην συντήρηση που έχουν συμφωνία με την Mazda Αν. Ευρώπης (π.χ. στην Θεσ/νίκη είναι ο Βροχίδης-Χατζής) και επίσης υπάρχουν πολλά εξειδικευμένα συνεργεία. Τα ανταλλακτικά (όσα δεν υπάρχουν ήδη διαθέσιμα) έρχονται κατευθείαν από την Mazda Αυστρίας (τα κεντρικά της Mazda Ανατολικής Ευρώπης) εντός 3-4 ημερών. Δεν υπάρχει επίσημη αντιπροσωπεία-εισαγωγική ώστε να υπάρχουν πωλήσεις.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#351567
REALZEUS έγραψε:Είχε και RX8 και ΜΧ5.


Και μάλλον είναι ακόμα με το MX5 ΜΚ1
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#351579 Είχε Punto GT, 106 Rallye, μετά Miata Μκ1, Μκ2, Toyota MR2, ξανά Μκ2, RX8, SLK, ξανά Μκ2, πάλι Μκ1 και τώρα έχει 318is.
Κρατάω μια μικρή επιφύλαξη για τα τρία Μκ2 και για το αν αγόρασε δεύτερο 8άρι, γιατί το ήθελε πολύ. Τα υπόλοιπα είναι σωστά.