Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#350455 Δεν γνωριζόμαστε αλλά η επιμονή, η καθαρή και αναλυτική σκέψη, η τόλμη και η ειλικρινής προσπάθεια να μην εκθέσεις όσους σε εμπιστεύτηκαν ανταμείβονται και είσαι η επιτομή όλων αυτών, μακάρι να σφίξουμε και κάποτε τα χέρια μας.

Θα σου θυμίσω μερικά χαρακτηριστικά αποφθέγματα που τα έκανες πράξη

Επιτυχία είναι όταν η ευκαιρία συναντά την προετοιμασία

Μην σταματάτε την προσπάθεια μέχρι να νιώσετε υπερήφανος

Γίνεται κάποιος που κανείς δεν πιστεύει ότι μπορείται να γίνεται

Όταν νιώθετε κούραση μάθετε να χαλαρώνεται, μην παραιτείστε

Αρνηθείται τον μέσο όρο, στοχεύετε στο απόλυτο

Ονειρευτείται , πιστέψτε, επιτύχετε

Και τέλος

Ποτέ μην θυσιάσετε 3 πράγματα, την οικογένεια σας, την υγεία σας και την αξιοπρεπειά σας.


Και πάλι μπράβο Θωμά.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#350457 :thumbsup:
Μπράβο Θωμά , πολύ ωραία η ιστορία σου...
Αυτό που μου αρέσει σε αυτό το τοπικό είναι ότι ξεφεύγουμε λίγο από την ανωνυμία των φορουμΖ , μαθαίνουμε λίγο καλύτερα τον συνομιλητή μας, ενώ ορισμένοι δεν διστάζουν να ''τσαλακώσουν'' και λίγο το προφίλ τους..
εντάξει υπάρχουν και οι κρυψίνοι , οι οποίοι φοβούνται ακόμα και τον ίσκιο τους , αλλά ο.κ σεβαστό και αυτό.. :oops:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#350463
otso έγραψε:Παναγιωτη πιστευεις οτι η τυχη παιζει ρολο στην ζωη μας;


Ναί το πιστεύω αλλά δεν πρέπει να την περιμένουμε ή να αναπαυόμαστε αλλά να την προκαλούμε συνεχώς πάντα για καλό σκοπό και με ελεγχόμενο ρίσκο.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#350492 Thomas τα συγχαρήκια μου αλλά και τη χαρά μου τα είχα εκφράσει στο παλιό forum, όπως και τον σεβασμό μου σε αυτό που κατάφερες. Να'σαι πάντα καλά.

ΥΓ: σου χρωστάω μια κόπια από το Convoy, Rubber Duck :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By 224v
#350655 Θωμα, συγχαρητηρια για τον τροπο που αδραξες τις ευκαιριες που σου παρουσιασθηκαν και για την διαχειρηση τους.
Εδω και μερικες μερες ανακαλυψα αυτο το τοπικο και σημερα ολοκληρωσα το διαβασμα ολων των αναρτησεων. Συγκινηθηκα με πολλες απο τις περιγραφες των φιλων εδω μεσα, και βλεπω με αισιοδοξια και τις μελλοντικες εξελιξεις των δικων μου παιδιων, που ειδικα τετοιες εποχες ειναι απροβλεπτες. Θα περιγραψω και εγω την δικη μου περιπτωση, που ομως τωρα ειναι πλεον στο σταδιο της εξοδου απο την ενεργο δραση.
Μετα την επιστροφη μου απο τη Βαρσοβια θα τα ξαναπουμε...
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#350671
saxon_747 έγραψε:...


Κοντά ένα χρόνο μετά :lol: :lol: :lol: αλλά τώρα το διάβασα και ανακάλυψα ότι ειμαι πελάτης σου :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#350702 Ούτε εγώ ξέρω τον Θωμά αλλά σήμερα τον "έμαθα" λίγο περισσότερο πέρα από τα εδώ ποσταρίσματα του.
Μόνο συγχαρητήρια και πολλά μπράβο αξίζουν πρώτα για την δύναμη που βρήκε ώστε να κάνει αυτά τα βήματα μετά από ένα τέτοιο γεγονός και μετά για την όλη του πορεία ! Μόνο παράδειγμα προς μίμηση μπορεί να είναι!
Πάντα επιτυχίες Θωμά! :s_howdy :superman:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#350747 Πολυ καλό το "σεντόνι" του Θωμά και λίγα έγραψε, γιατί η πορεία του διδάσκει και παραδειγματιζει .. Για τις Mercedes του παραπάνω γράφει.

Είμαι πολύ χαρούμενος που τον ξέρω και πολύ περήφανος που βλέπω την εξέλιξη του.