Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#350565 Φακές, φακές, φακές, φακές, ....., φακές, φακές...

Τσουπ, πάρτηνα Ρεγκού... εεε μπαρμπούνια με σταμναγκάθι ο Busso για σήμερα. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By g8777
#350600 6 μέρες την εβδομάδα κρέας; Συνταγή αποτυχίας. Δεν χρειάζεται να μπασταρδευουμε οοοοολα τα φαγητά με προσθήκη κρέατος, ήμαρτον. Θα μου πεις η επέλαση του χάμπουργκεραδικου έχει ισοπεδωσει τα πάντα6, οπότε λογικό
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#350622 Εγώ πάντως πριν λίγο χτύπησα μία φασολάδα (χωρίς λουκάνικο :lol: ) με άσπρο ψωμί και τουρσί (της μαμάς) :eat: Χθες βράδυ τίμησα μια ρώσικη σούπα Μπορς, είχε μοσχαράκι μέσα αλλά τίμησα μόνο το ζουμί και τα λαχανικά. Σήμερα, ετοίμασε η μάνα μερικά τα οποία έβαλα στη κατάψυξη και όποτε θέλω θα γίνει μάχη :yahoo: με μπούκοβο καυτερό ή ατζίκα.
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#350625 Τέσπα, δεν ξέρω ποια είναι ή δεν είναι η καταλληλότερη διατροφή για τον άνθρωπο. Ούτε δημητριακά υποστηρίζω κλπ. 'Αλλωστε δεν τρώω δημητριακά. Μπορεί και να είναι καλύτερο να τρώμε με κάθε γεύμα πρωτεΐνη.

Αλλά το επιχείρημα περί σύνθεσης σώματος απλά δεν ευσταθεί, αλλιώς όλα τα ζώα θα ήταν σαρκοφάγα.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#350627 Πάω να φάω σουπιές με σπανάκι τώρα. :eat:
get fucked plebs. :shifty:

* μην πεταχτεί κανένας άσχετος (που δεν τρώει προβατίνες κλπ) να πει "ιιιιιιιου σουπιές" :x