Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#334113
dstou έγραψε:Είναι δυνατόν, δεν θέλει επεξεργασία ο καπνός πριν διατεθεί? Έτσι, βάζεις τα φύλλα σε ένα μίξερ, τα τρίβεις και τα δίνεις? Σαν την ρίγανη? :hmmm:

Ε θέλει αλλά κλαιν μαιν. Ή διάφορα στην τιμή είναι χαοτική.
Πιο πολλά παθαινεις από τα χημικά που βάζουν μέσα στα τσιγάρα παρά από τον ακατέργαστο καπνό.
Το κακό είναι ότι βγάζει πολύ ντουμάνι. Λες και ανεβαίνει ασυντηρητο ντατσουν γύφτου τη δεκαετία του 80 σε ανηφόρα 15%

<
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#334143 Είχε αφήσει καμία παρθένα ο Κάστρο;
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#334146 Γι'αυτό είναι τόσο απαλό :lol:
Είχα δει ένα ντοκιμαντέρ με την κατασκευή. Σε κάποια στιγμή κάθε μέρα κάνουν ολιγόλεπτη διακοπή για να ακούσουν ηχογραφημένο διάγγελμα του Φιντέλ . Φυσικά όλοι-ες όρθιοι κλαρίνο αλά ΕΣ :lol:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#336007 Εικόνα

Από το fb
Άβαταρ μέλους
By markvag
#336045 Δεν θα έλεγα ότι πέφτω από τα σύννεφα...
Άβαταρ μέλους
By Serf
#352732 Έκθεση γάμου-βαφτισης στην Helexpo (Μαρούσι) και το τσιγάρο σε "κυλικείο" κο εκθέτες παει σύννεφο. Κακό ψοφο όλοι τους.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#352760 Sorry, αλλά κακό ψοφο σε οποίον παρανομει επιβαρύνοντας τον χώρο οπου κινούμαι με τον 2,5 μηνών γιο μου. Χώρο οπου λόγω του αντικειμένου ηταν γεμάτος μωρά και παιδιά.
Άβαταρ μέλους
By Govus
#352763 Είμαι (δυστυχώς...) καπνιστής, αλλά όποτε βλέπω κάτι τέτοια συντρίβομαι.
Αν δε κάνεις το λάθος να διαμαρτυρηθείς, σε κοιτούν (στην καλύτερη) σαν εξωγήινο φυτό :roll: ...
Άβαταρ μέλους
By italakias
#352766 Δεν με ενδιαφέρει τι εκαναν , ούτε ήμουν μπροστά να δω αλλά όταν εύχεσαι κακό ψήφο για άλλους,σημαίνει ότι έχεις χαμηλό επίπεδο σαν άνθρωπος.Τα ίδια έλεγαν για τον Πλεύρη,όταν ήταν σχεδόν ετοιμοθάνατος και πάλευε να ζήσει.Και ευχοντουσαν κάποια ανθρωπιδια ψοφο .Πολύ μίσος ρε φιλαράκο,παρά πολύ και τελικά αυτό είναι δείγμα οτι,τελικά βγηκανε πολύ κακιες οι τελευταίες γενιές. Δεν γινεται να χαιδευουμε τα αυτια των φιλων μαε στην κοινωνια και στα φορουμ,και στους υπόλοιπους να ριχνουμε καταρες καθε φορα που κατι μας ενοχλει. Υπαρχει προβλημα.
Άβαταρ μέλους
By Govus
#352767
italakias έγραψε:... αλλά όταν εύχεσαι κακό ψήφο για άλλους,σημαίνει ότι κλπ. κλπ.


Η συγκεκριμένη μάζα ανθρωποειδών, μάλλον το έχει κάνει ήδη το παραπάνω :iconcool: ...