Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#335899 Bihlas, έχει γίνει τίποτα, ή απλά πρόκειται για μια κοπέλα που σου αρέσει;

Υπόψη πάντως ότι όσο το λιβανίζεις και το συζητάς στα fora, τόσο λιγότερες πιθανότητες έχεις να γίνει κάτι, αν δεν έχει ήδη γίνει.


< >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#335901
drdino έγραψε:Deforme είστε




Mα πόσο γατάκια



είπαμε, όσοι άμουσοι ανέραστοι οπως ξεκουμπιστείτε απ το τοπικό :s_no
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#335969
Χρήστος Λάππας έγραψε:Bihlas, έχει γίνει τίποτα, ή απλά πρόκειται για μια κοπέλα που σου αρέσει;

Υπόψη πάντως ότι όσο το λιβανίζεις και το συζητάς στα fora, τόσο λιγότερες πιθανότητες έχεις να γίνει κάτι, αν δεν έχει ήδη γίνει.

Πριν λίγες μέρες τη γνώρισα, για 2 καφεδάκια χαλαρά βγήκαμε χθες και σήμερα, δεν με έπαιρνε να
κάνω κίνηση, Σάββατο που θα βγούμε βράδυ, θα τα πιούμε και θα χαλαρώσουμε, ένα φασωματάκι
στο αμάξι πρέπει να παίξει, να ξέρουμε και που βαδίζουμε δηλαδή.

Η συζήτηση στα fora για το χαβαλέ γίνεται και για input από τους μαέστρους, aka Coupeas
rx8_drifter έγραψε:

Αυτό ακριβώς είχα στο μυαλό μου, το παίζει λέει :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#335978
bihlas87 έγραψε:....19χρονη κορασίδα ... σίγουρα δεν συμπεριφέρεται
σαν παιδάκι, κατά τα λεγόμενά της ποτέ δεν μπορούσε να συναναστραφεί με συνομιληκούς της.
... αλλά είναι πολύ έξυπνη και ώριμη για την ηλικία της ... αλλά και η προσωπικότητα,
παίζει κλασική κιθάρα πιάνο και σαξόφωνο...


:s_crazy :s_crazy :s_crazy :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#335982 Εμένα αυτό το ότι δε μπορεί να συναναστραφεί με συνομηλίκους της μου κάνει κάπως. Ότι δηλαδή είναι τόσο ώριμη σε σχέση με τα ''παιδάκια''; Από προσωπική εμπειρία, αδελφική φίλη στα 19 της ήταν κάτι παραπάνω από ώριμη αλλά μια χαρά συναναστρεφόταν τόσο με μένα που ήμουν κατά 2 χρόνια μικρότερος όπως και με την υπόλοιπη κατά ένα χρόνο μικρότερης της παρέα.
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#335985 Και επειδή δεν πρέπει να αφήνεις τπτ στην τύχη πρέπει να την εντυπωσιάσεις
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#335986 Γκέλυ Γαβριήλ -->

Εικόνα



:eat: :eat: :eat:
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#336052 Οσο ωριμη και να ειναι μια 19ρα που ξερει οτι ειναι ωραια εξωτερικα και το δειχνει με ολους τους τροπους μετα το πρωτο μανικι το ποιο πιθανο ειναι να σε κοιταει καρφι στα ματια και στο στομα. Πουθενα αλλου. Εφοσον σε γουσταρει απο την αρχη και στο παιζει δυσκολη.
Ασε που κατα το sex θα σπαρταραει σα τη ρεγγα....
Ρε γμτ......... Φοιτητης να μουνα..... :s_sorry
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#336113 Αληθεια τωρα.
Υπαρχει αλλος εδω μεσα που δεν συμβιβαζεται με το περασμα των χρονων πανω του?
Ολοι αθληστε για να φτιαξετε σωμα δηλ και μονο? :iconcool:
Τελευταία επεξεργασία από F&G και 08 Δεκ 2016, 14:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#336115
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#336129
F&G έγραψε:Αληθεια τωρα.
Υπαρχει αλλος εδω μεσα που δεν συμβιβαζεται με το περασμα των χρονων πανω του?
Ολοι αθληστε για να φτιαξετε σωμα δηλ και μονο? :iconcool:



Εγώ γυμνάζομαι όσο μπορώ, για να είμαι υγιής. Το αν θα έχω κοιλιακούς φέτες για να με κοιτάνε στη παραλία ή να βγάζω selfies στο καθρέφτη, δε με ενδιαφέρει. Και στο λέω που είμαι 38, ελεύθερος και έχω πέραση ακόμα :lol: