Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#316859 Μ' αρέσει πάρα πολύ που πήρα τις πρώτες 2 μέρες από την άδεια του 2016! :yahoo: Και ξύνομαι στον υπολογιστή μου! :yahoo:

Μ΄αρέσει επίσης πάρα πολύ που μετά τη 2ήμερη άδεια (Δευτέρας -Τρίτης) ακολουθεί αργία για τη Θεσσαλονίκη (26/10) και δουλεύω μόνο 1 μέρα αυτή την εβδομάδα! :iconcool: :metalo:

Μ' αρέσει επίσης που ίσως αύριο πάω στη δουλειά, αλλά για καφεδάκι με ξενιτεμένο (αν κάτσει) και για να κάνω ένα diy project που θέλω και δεν έχω καθόλου χώρο στο σπίτι... :metalo:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#316988 Μου αρέσει να διαβάζω ιστορία τον μικρό.
"Ο Ηρακλής έκανε κακό στα παιδιά και την γυναίκα του επειδή τον τρέλανε η Ήρα. Όταν ξετρελαθηκε πήγε στο μαντείο των Αδελφών που του είπε να γυρίσει στις Μυκήνες και να υπηρετήσει τον ξάδερφό του Ευρυσθεα"
ΑΠΟΛΑΥΣΗ

Από το Moto G
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#317008
markvag έγραψε:Μ' αρέσει πάρα πολύ που πήρα τις πρώτες 2 μέρες από την άδεια του 2016! :yahoo: Και ξύνομαι στον υπολογιστή μου! :yahoo:

Μ΄αρέσει επίσης πάρα πολύ που μετά τη 2ήμερη άδεια (Δευτέρας -Τρίτης) ακολουθεί αργία για τη Θεσσαλονίκη (26/10) και δουλεύω μόνο 1 μέρα αυτή την εβδομάδα! :iconcool: :metalo:

Μ' αρέσει επίσης που ίσως αύριο πάω στη δουλειά, αλλά για καφεδάκι με ξενιτεμένο (αν κάτσει) και για να κάνω ένα diy project που θέλω και δεν έχω καθόλου χώρο στο σπίτι... :metalo:

Τι να πώ και εγώ με τις 5 βδομάδες άδεια και τις άλλες 20 που έχω μέχρι τέλος του έτους :lol: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#317055
Thomas_C200K έγραψε:Τι να πώ και εγώ με τις 5 βδομάδες άδεια και τις άλλες 20 που έχω μέχρι τέλος του έτους :lol: :shifty:


Τι να πεις;;;;; ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;;;;

Τις συντεταγμένες του σπιτιού σου, έχω έναν κολλητό στη Βόρεια Κορέα ψάχνει στόχους για προπόνηση λέει... τι και πως δεν ξέρω... :shifty: :innocent: :lol: :lol:



edit: Κανέναν να σου καθαρίζει το γραφείο θέλετε;;; έρχομαι... :vava:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#317719 Μου αρέσει που ο νομος Παπά κρίθηκε αντισυνταγματικός σε τρία τουλάχιστον διαφορετικά τοπικ του φόρουμ από 3 τουλάχιστον διαφορετικούς χρήστες.Να οργανωθούμε λίγο ρε παιδιά
Άβαταρ μέλους
By vengas
#318021
markvag έγραψε:Μ' αρέσει πάρα πολύ που πήρα τις πρώτες 2 μέρες από την άδεια του 2016! :yahoo: Και ξύνομαι στον υπολογιστή μου! :yahoo:

Μ΄αρέσει επίσης πάρα πολύ που μετά τη 2ήμερη άδεια (Δευτέρας -Τρίτης) ακολουθεί αργία για τη Θεσσαλονίκη (26/10) και δουλεύω μόνο 1 μέρα αυτή την εβδομάδα! :iconcool: :metalo:

Μ' αρέσει επίσης που ίσως αύριο πάω στη δουλειά, αλλά για καφεδάκι με ξενιτεμένο (αν κάτσει) και για να κάνω ένα diy project που θέλω και δεν έχω καθόλου χώρο στο σπίτι... :metalo:

:metalo:

Εγώ και άυριο δουλεύω με μπετόβλακες Άραβες :rant: :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#319144 Δεν μου αρέσει το παρακάτω:

http://www.drt915.gr/trocheo-stin-eo-tr ... sia-vidph/

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Μου αρέσει που είναι μόνο υλικές ζημιές.

Άντε τώρα να βρούμε να το δώσουμε και να πάρουμε άλλο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#319150 όχι ρε γμτ... :(
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#319151 τη γαμημενη τη μουσικη στο σαιτ τη τη θέλουνε. το βλέπω και σε πολλα σαιτ στο ξεμπαρκο, streaming sto 100 % της έντασης. Πώς δε ξύπνησε το μπεμπέ. Να τους γα :lol:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#319152 Τουμπαρε η μάνα μου από την επιστροφή στο χωριό.
Το πως ακόμα δεν έχω καταλάβει. Κανονικά πήγαινε, το αμάξι που το είδα από κάτω δεν μου φάνηκε να έχει κάτι και ούτε χτύπησε κάπου.
Δεν ξέρω με το δρόμο το γίνεται!
Πήγε και προληπτικά νοσοκομείο και είναι όλα μια χαρά.