Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#316365
g8777 έγραψε:St Devote για ακόμη μια φορά παρεδωσες αυτά που υποσχέθηκες.

:s_thumbsup :s_thumbsup


Ευχαριστώ.

ΥΓ .... εχθές είδα το "Un Homme Ideal" ( "Ο συγγραφέας" στα ελληνικά ). Το στόρυ δεν είναι κάτι το εξαιρετικό ( και εύκολα μπορείς να προβλέψεις πως το ένα γεγονός μπορεί να οδηγήσει στο άλλο ) αλλά η ταινία βλέπεται ευχάριστα μιας που έχει καλό ρυθμό και δεν κάνει κοιλιά σε καμία στιγμή.
Το είδα με την γυναίκα μου ( που μου έπρηξε τα @@ πότε θα παμε να δούμε την Γαλλική Ριβιέρα από κοντά ) εχθές το βράδυ και ήταν μια χαρούλα για βραδάκι ( κρασάκι - μπουτάκι ).
Όχι κάτι το τρελό αλλά ήταν σίγουρα μια πολύ προσεγμένη παραγωγή που με κάλυψε.

Δεν λέω μην το χάσεις ....

Κριτική από το filmboy: τελικά ... 6/10
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#316552
St.Devote έγραψε:
g8777 έγραψε:St Devote για ακόμη μια φορά παρεδωσες αυτά που υποσχέθηκες.

:s_thumbsup :s_thumbsup


Ευχαριστώ.

ΥΓ .... εχθές είδα το "Un Homme Ideal" ( "Ο συγγραφέας" στα ελληνικά ). Το στόρυ δεν είναι κάτι το εξαιρετικό ( και εύκολα μπορείς να προβλέψεις πως το ένα γεγονός μπορεί να οδηγήσει στο άλλο ) αλλά η ταινία βλέπεται ευχάριστα μιας που έχει καλό ρυθμό και δεν κάνει κοιλιά σε καμία στιγμή.
Το είδα με την γυναίκα μου ( που μου έπρηξε τα @@ πότε θα παμε να δούμε την Γαλλική Ριβιέρα από κοντά ) εχθές το βράδυ και ήταν μια χαρούλα για βραδάκι ( κρασάκι - μπουτάκι ).
Όχι κάτι το τρελό αλλά ήταν σίγουρα μια πολύ προσεγμένη παραγωγή που με κάλυψε.

Δεν λέω μην το χάσεις ....

Κριτική από το filmboy: τελικά ... 6/10

To είδα και εγω.Όπως τα λες.
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#316564 Sausage Party

http://www.imdb.com/title/tt1700841/




Σάπια ταινία για να περάσει χαλαρά μιάμιση ωρίτσα! Δεν ειναι για παιδιά με ολα τα σεξουαλικά υπονοούμενα κ βάλε συν το κράξιμό στις θρησκείες! Classic Seth Rogen (οπως διάβασα κάπου: adult version of Toy Story) !
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#316576 Storks. Το είδα ευχάριστα με τον μεγάλο μου γιο (6).

Άσχετο. Τι σφαγή γίνεται Σάββατα στο mall στο Μαρούσι. Μισή ώρα να μπεις και να βγεις από το γκαράζ...

< >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#316789

:yahoo: :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#316957 Δεν είμαι φανατικός του φεστιβαλ αλλά ομολογώ ότι μ'αρεσαν τα φετινα τρειλερ του



Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#316985 Ειδα το 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
Κλασσικη δραματικα, καλογυρισμενη, προπαγανδα και whitewashing των εγκληματων κατα της ανθρωποτητας των φιλωνμαστωναμερικανων, οπως στο American Child-Killer aka American Sniper
Άβαταρ μέλους
By JBT
#317141 Επειδή έχανα στιγμές συνέχεια, τρύπα στον σωλήνα αποχέτευσης ήθελαν να κάνουν; για να μείνει εκεί μέρες χωρίς πρόβλημα ο καλός ληστής;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#317529 Νταξει, τωρα θα το γραψω κ ας κραξετε ορισμενοι.. :x

Καταπληκτικο το 1ο επεισοδιο χτες της σειρας η λεξη που δε λες ... στον Alpha....
Σκηνοθετης ο Θοδωρης Παπαδουλακης (Το νησι)...

Γυρισμενο εξ ολοκληρου στην Κρητη , με κινηματογραφικο τροπο , αναφερεται σε ενα 7χρονο αγορακι που ενω οι γονεις του τον θεωρουν διανοια , αυτο αντιμετωπιζει σοβαρο θεμα αυτισμου... :(