Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#28527
Chris έγραψε:
cabala10 έγραψε:οτι πρεπει για να βλεπουμε τα ανεκδοτα :s_biggrin

σε κανα 2-3 ωρες ερχεται συστημα καταιγιδων καρφι αττικη (θελω να πιστευω) μεγαλα ποσα βροχης


αυτά που ρίχνει από το πρωί είναι τα προκαταρκτικά???

ε ναι τα μοντελα ελεγαν οτι το πολυ νερο θα ερθει απο το μεσημερι και μετα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#28534
cabala10 έγραψε:
Chris έγραψε:
cabala10 έγραψε:οτι πρεπει για να βλεπουμε τα ανεκδοτα :s_biggrin

σε κανα 2-3 ωρες ερχεται συστημα καταιγιδων καρφι αττικη (θελω να πιστευω) μεγαλα ποσα βροχης


αυτά που ρίχνει από το πρωί είναι τα προκαταρκτικά???

ε ναι τα μοντελα ελεγαν οτι το πολυ νερο θα ερθει απο το μεσημερι και μετα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#28536
cabala10 έγραψε:
Chris έγραψε:
cabala10 έγραψε:οτι πρεπει για να βλεπουμε τα ανεκδοτα :s_biggrin

σε κανα 2-3 ωρες ερχεται συστημα καταιγιδων καρφι αττικη (θελω να πιστευω) μεγαλα ποσα βροχης


αυτά που ρίχνει από το πρωί είναι τα προκαταρκτικά???

ε ναι τα μοντελα ελεγαν οτι το πολυ νερο θα ερθει απο το μεσημερι και μετα


βάλε κανά μοντέλο να δούμε, ξέρεις εσύ :iconcool: :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#28542 Κοινως σημερα καθομαστε μεσα... Αν και βλεπω οτι απο απογευμα θα φτιαξει ο καιρος.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#28548 Κομοτηνή χθες γινόταν της πόρνης. Δυνατός αέρας, βροχή και πολύ υγρασία τα χαράματα. Σήμερα με κοντομάνικα... :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#28576 ολο το ΝΔ ακρο της αττικης εχει πιαστει στον αερα του κυκλωνα μετραω ηδη μια σκισμενη τεντα στον πειραια μου λενε οτι εχουν πεσει κομματια απο παλια κτισματα
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#28608
panos2171 έγραψε:Κομοτηνή χθες γινόταν της πόρνης. Δυνατός αέρας, βροχή και πολύ υγρασία τα χαράματα. Σήμερα με κοντομάνικα... :dizzy:


Dimitris_P έγραψε:τέτοια λέγε του :lol:

Βασικά μακάρι να μουν επανω... Αλλα δυστυχώς δεν γίνεται.
Τώρα εξω από το σπίτι μου!
Εικόνα
Πολύ μεγάλος χαμός πριν μισή ωρα.

.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#28609
Geo f1 έγραψε:Θελω να βγαλω βολτα τον Σπαικ μου. Ποτε θα σταματήσει βρε καμπαλα?

Send from my 4.4.2 Note 3



βαλε βαριδια μολυβιου πάνω στον Σπαικ να μην τον παραμαζεψει ο αερας και βγαλτον. Εσυ δεν εχεις αναγκη, εισαι αρκετά βαρυς παρά την σκληρη δίαιτα του Ανανα. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#28641
corsair έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Θελω να βγαλω βολτα τον Σπαικ μου. Ποτε θα σταματήσει βρε καμπαλα?

Send from my 4.4.2 Note 3



βαλε βαριδια μολυβιου πάνω στον Σπαικ να μην τον παραμαζεψει ο αερας και βγαλτον. Εσυ δεν εχεις αναγκη, εισαι αρκετά βαρυς παρά την σκληρη δίαιτα του Ανανα. :s_biggrin


:lol:



Μηλιά Μετσόβου
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#28665 περαμα-δραπετσωνα=πειραιας νικαια μεχρι περιστερι+κιφησος εχουν παρα πολλες καταστροφες...αμα η βροχη δεν ειχε σταματησει ο κιφησος θα εκανε παρτυ παλι ηθελε δεν ηθελε ενα μετρο στο φαληρο για να υπερχειλησει
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#28667 Εικόνα
δογανης στο υψος της πετρου ραλλη σχεδον
Εικόνα
στην γονδολα
Εικόνα
σε 1-2 ωρες καρφι σαλονικα και δεν φενεται να εχει κοψει στην δυναμη ουτε χιλιοστο

Εικόνα
θηβων