Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#306799 Το βραδυ λαχταρισαμε..Το ειχα ανοιχτο να seedαρει και κατα τις 3μιση ακουω την τιμονιερα να κανει calibrate. :lipsealed:

Αυτο ηταν ειχε αρχισει ΜΟΝΟ ΤΟΥ την αναβαθμιση.
Το απογευμα θα δουμε τι παιζει και τι οχι!!!
Άβαταρ μέλους
By dimik
#306800
Geo f1 έγραψε:Το βραδυ λαχταρισαμε..Το ειχα ανοιχτο να seedαρει και κατα τις 3μιση ακουω την τιμονιερα να κανει calibrate. :lipsealed:

Αυτο ηταν ειχε αρχισει ΜΟΝΟ ΤΟΥ την αναβαθμιση.
Το απογευμα θα δουμε τι παιζει και τι οχι!!!



αν δεις boot loop πάρε τηλέφωνο την Dominos και μετά τον φίλο σου που στο έστησε :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#306808
Geo f1 έγραψε:Dominos???

Δες την υπογραφη μου kardia mou :rtfm:



Η υπογραφή δεν λέει τίποτα, φώτο από ζυγαριά θέλω :lol:

Ούτως η άλλως δεν θα είναι για σένα η Dominos , για τον μάστορα θα είναι :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#306940 Αν δείτε μειωμένα frames σε games μετά το anniversary, απενεργοποιήστε το dvr μέσα απ το xbox app η uninstall με powershell...

Μου έκανε κάτι τρελά και μου κολλούσε σε 30fps και επανέρχονταν μετά από alt+tab.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#309758 Έχει εγκατασταθεί σε κανέναν η KB3194496 κανονικά; Σε εμένα, αφού κάνω επανεκκίνηση, όταν πάω στις ρυθμίσεις μου λέει να ξανακάνω επανεκκίνηση..
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#309774
mikeerfol έγραψε:Έχει εγκατασταθεί σε κανέναν η KB3194496 κανονικά; Σε εμένα, αφού κάνω επανεκκίνηση, όταν πάω στις ρυθμίσεις μου λέει να ξανακάνω επανεκκίνηση..


Κανονικότατα στις 30/9
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#309776
mikeerfol έγραψε:Έχει εγκατασταθεί σε κανέναν η KB3194496 κανονικά; Σε εμένα, αφού κάνω επανεκκίνηση, όταν πάω στις ρυθμίσεις μου λέει να ξανακάνω επανεκκίνηση..

κατεβασε το media tool της ms κατεβασε ολο το iso μαζι με τα updates τρεξε το setup απο το stick και αστο να το κανει μονο του (20 λεπτα περιπου)
Άβαταρ μέλους
By pro
#309785 Σε συνέχεια αυτών που συζητάτε και έχει θίξει κυρίως ο PItt, έχω δει μικρό δίκτυο να γονατίζει στην κυριολεξία από τα Win 10. Κάτι οι αυτόματες ταυτόχρονες ενημερώσεις, κάτι η by default peer-to-peer σχεδίαση, είχαν σαν αποτέλεσμα το δίκτυο κυριολεκτικά να σέρνεται. Με τις κατάλληλες αλλαγές σε registry, όλα μια χαρά. Κατά τα άλλα μια χαρά είναι, αλλά στο συγκεκριμένο θέμα έχουν κάνει μεγάλο φάουλ.
Άβαταρ μέλους
By pro
#309789 to p2p ναι, τις αυτοματες οχι. Κι αν ξαφνικα αποφασισουν ταυτοχρονα 10 πισια να κατεβασουν μια μεγαλη ενημερωση σ ενα μικρο δικτυο, τετελεσται.