Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#185057 Εγώ πάτησα enter.
333ms - you have the reactions of a 23 year old. :iconcool: (35 και είμαι)
Έιμαι βέβαια λίγο στην τσίτα - έχω πιει 4 καφέδες... :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#185063 έγω έχω κοιμηθεί 5 ώρες και μάλλον έχω και τροφική δηλητηρίαση από κάτι που έφαγα χθες, αλλά αυτό δε νομίζω ότι επηρεάζει τα φοβερά αντανακλαστικά μου

μάλλον θέλω καλύτερο hw γιατί αυτό εδώ στη δουλειά έχει input lag :shifty:

πρώτα από όλα μου βγάζει καλύτερο σκορ από το πληκτρολόγιο σε σχέση με το ποντίκι ο,τι και αν κάνω
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#185066 Έκανα 4 φορές. 21 ετών, 22, 27 και την 4η φορά μου έβγαλε το παραπάνω σε 267 ms. Το τεστ το έκανα όπως λένε οι οδηγίες με το spacebar
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#185071 Ε άμα πια το έκανα στο κινητό μου , πάρτα dimik :s_tongue :s_tongue :s_tongue

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#185078 έχω κάνει ninja και σκέφτομαι αυτό το καιρό να ξαναγίνω, αλλά ninja-λογιστής όπως ένας φίλος μου που είναι χρόνια σε αυτή τη κατάσταση
Άβαταρ μέλους
By dimik
#185080
QsisVTS έγραψε:έχω κάνει ninja και σκέφτομαι αυτό το καιρό να ξαναγίνω, αλλά ninja-λογιστής όπως ένας φίλος μου που είναι χρόνια σε αυτή τη κατάσταση



ninja και λογιστής δεν ταιριάζουν στην ίδια πρόταση :rtfm: έχω να κάνω με καμια 200ρια από αυτούς κάθε μέρα για αυτό τα αντανακλαστικά :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#185081 κι όμως γίνεται είμαστε ήδη δύο, θα γίνουμε περισσότεροι με τα χρόνια

με βλέπω βέβαια να ξανασπάω τίποτα αν το επιχειρήσω :lol:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#185171 470κάτι ms.

και χωρίς να έχω πιει.

Νταξ, γενικά δεν τρέχω τόσο πολύ, αρα θα σταματήσω έγκαιρα
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#185178
JimClark έγραψε:470κάτι ms.

και χωρίς να έχω πιει.

Νταξ, γενικά δεν τρέχω τόσο πολύ, αρα θα σταματήσω έγκαιρα


Χωρίς καύσιμο, δεν. Προβλέπω μετά από ένα σωστό απόγευμα κατανάλωσης τσίπρων να μειώνεται ο χρόνος αντίδρασης στο 1/2. :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#185180 Γατάκια...

Εικόνα

Θέμα τύχης το παραπάνω φυσικά. Τα κανονικά αποτελέσματα με βγάζουν ανάμεσα σε 35 και 40, όσο είμαι δηλαδή. Χρησιμοποιώντας μέθοδο ανακλαστικών που διδαχθήκαμε στον Στρατό όμως το ρίχνω αρκετά. Είδα 25-30 με αυτό τον τρόπο.