Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#314090 Mπορείς από όσο θυμάμαι.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#314106 Τότε άλλαξε πρόσφατα, διότι όταν πρωτοβγήκε, ήταν μόνο για περιορισμένη περιοχή.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#314145
REALZEUS έγραψε:Τότε άλλαξε πρόσφατα, διότι όταν πρωτοβγήκε, ήταν μόνο για περιορισμένη περιοχή.

Παραμένει όμως με ημερομηνία λήξεως η περιοχή που κατέβασες.Ενα μήνα νομίζω.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#314315 Παπάρια μπορείς. Συν αυτό που λέει ο bill με την ημερομηνία λήξης.
Γενικά το google maps δεν κάνει για σοβαρή offline χρήση.
Καμία σχέση με το here.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#314362
bill33 έγραψε:Παραμένει όμως με ημερομηνία λήξεως η περιοχή που κατέβασες.Ενα μήνα νομίζω.


Βασίλη μου εγώ δεν κατέβασα τίποτα διότι απλά δεν ασχολούμαι με τα σκουπίδια της Google. In MS and Here we trust! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#314372
REALZEUS έγραψε:
bill33 έγραψε:Παραμένει όμως με ημερομηνία λήξεως η περιοχή που κατέβασες.Ενα μήνα νομίζω.


Βασίλη μου εγώ δεν κατέβασα τίποτα διότι απλά δεν ασχολούμαι με τα σκουπίδια της Google. In MS and Here we trust! :metalo:


Το Here της Nokia και όχι M$ επωλήθη στις Mercedes-BMW-Audi πάντως να ξέρεις.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#314417
REALZEUS έγραψε:
bill33 έγραψε:Παραμένει όμως με ημερομηνία λήξεως η περιοχή που κατέβασες.Ενα μήνα νομίζω.


Βασίλη μου εγώ δεν κατέβασα τίποτα διότι απλά δεν ασχολούμαι με τα σκουπίδια της Google. In MS and Here we trust! :metalo:


Εχω το 535 microsoft, που αγορασα για 100 ευρω μαζυ με καρτα 16giga. Ολα οσα θελω τα κανει μια χαρα, εκτος απο του να στελνει στην τηλεοραση εικονα απο φωτογραφιες κ.λ.π. (δεν εχω βρει αν το κανει σαν μοντελλο). Μεσω Ytube το κανει, μονο στην smart Samsung που εχω. Εαν υπαρχει app που το κανει θα ηθελα να το μαθω.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#314431
elteo έγραψε:
REALZEUS έγραψε:
bill33 έγραψε:Παραμένει όμως με ημερομηνία λήξεως η περιοχή που κατέβασες.Ενα μήνα νομίζω.


Βασίλη μου εγώ δεν κατέβασα τίποτα διότι απλά δεν ασχολούμαι με τα σκουπίδια της Google. In MS and Here we trust! :metalo:


Το Here της Nokia και όχι M$ επωλήθη στις Mercedes-BMW-Audi πάντως να ξέρεις.

Γνωστα αυτα.

< >
Άβαταρ μέλους
By otso
#347302 το κινητο της μικρης μου νεκρωσε και δεν φορτιζει . Ο φιλος Pitt πιστευει οτι ειναι θεμα μπαταριας και νομιζω εχει δικιο ,αλλα μιας και ειναι στην εγγυηση ακομη λεω , δεν κοιταω και πως δουλευει η υποστηριξη της μαικροσοφτ.
κατ αρχην μπαινουμε στο σαιτ υποστηριξης και ολα ωραια ,αλλα οταν ζηταμε υποστηριξη για κινητο μας πεταει αγγλικα ,τι στο διαολο λεω κατσε να τους παρω τηλεφωνο στο τηλεφωνο υποστηριξης . εκει στο μενου δεν ειχε κινητα και το μονο σκληρο που εδινε επιλογη ηταν ποντικια και πληκτρολογια .Απανταει ενας ευγενης νεαρος και μου λεει οτι οντως στην ελλαδα δεν υπαρχει υποστηριξη στα κινητα και μονο μεσα απο το σαιτ που ειχα μπει προηγουμενως . Ξαναμπαινω λοιπον και διαλεγω να εποικινωνησουν μαζι μου σε 10 λεπτα. Οντως μετα απο λιγο χτυπαει το τηλεφωνο και μια φωνη απ τον αδη γεματη παρασιτα σε αγγλικα με περιεργη προφορα που τις μισες λεξεις δεν ακουγα προσπαθησε να καταλαβει τι της ελεγα , ακρη δεν βρηκαμε και ξαναμπηκα στο σαιτ .Αυτη την φορα διαλεξα τσατ , πραγματι τα αγγλικα του νεαρου ηταν αρκετα καλα , τον ρωτησα που στο διαλο βρισκεται και μου λεει νοτιοανατολικη ασια . αφου του εξηγησα το προβλημα και αφου ρωτησε 3 φορες τον απο πανω του , μου λεει πρεπει να μας το στειλεις , ωραια λεω αλλα εγω δεν πληρωνω και δεν πιστευω να ειναι ασια , οχι λεει ελλαδα και δεν θα πληρωσης αρκει να μην ειναι σπασμενη η οθονη , κοιτα μου λεει το εμαιλ σου .
Κοιταω λοιπον το εμαιλ και εχει στειλει κατι που πρεπει να εκτυπωσω με μπαρ code και dhl επανω και τα στοιχεια μου .
κοιταω στην πολη μας και στον νομο μας δεν εχει dhl . τους παιρνω τηλ και οντως ειχαν ειδοποιηθει και μου λενε θα στειλουμε την speedex να το παρει . με παιρνει η speedex και μου λεει απο το χωριο σας θα περασουμε την τριτη (στο χωριο ελτα εχουμε καθε μερα κουριερ μια φορα την εβδομαδα , και δεν ειναι στις δυσπροσιτες περιοχες) ευτυχως που το εισητηριο εχει διαρκεια 10 μερες . Α και το σερβις ειναι στην ουγγαρια.
Πως σας φαινεται; παντως θα το στειλω για την πλακα .
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#347307 Νομίζω μια χαρά. Φυσικά και να το στείλεις.
Για ποιο κινητό μιλάμε; τι ακριβώς έπαθε;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#347308 Οι κινέζοι είναι ένα κλικ χειρότεροι, αλλά βλέπω η MS κάνει προσπάθεια σοβαρή να τους φτάσει.
Οι μπαταρίες έχουν συχνά μικρότερη εγγύηση να ξέρεις.
Άβαταρ μέλους
By otso
#347314 ενα 532 της μικρης , δεν το χρησιμοποιει σαν κινητο αλλα σαν παιχνιδομηχανη , mp3 , φωτογραφικη οταν πανε εκδρομη με το δημοτικο . θεωρω και κατοπιν συμβουλων απο το φορουμ οτι ηταν προτιμοτερο απο το να παρω mp3 και φωτογραφικη ξεχωριστα.
αυτο που επαθε ηταν το βραδυ δουλευε περιφημα και το πρωι το βρηκαμε νεκρο . και οταν το φορτιζουμε δεν φορτιζει , αλλα και ουτε δουλευει οντας στον φορτιστη , εξ ου και μιλαει ο πιττ για μπαταρια.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#347315
otso έγραψε:ενα 532 της μικρης , δεν το χρησιμοποιει σαν κινητο αλλα σαν παιχνιδομηχανη , mp3 , φωτογραφικη οταν πανε εκδρομη με το δημοτικο . θεωρω και κατοπιν συμβουλων απο το φορουμ οτι ηταν προτιμοτερο απο το να παρω mp3 και φωτογραφικη ξεχωριστα.
αυτο που επαθε ηταν το βραδυ δουλευε περιφημα και το πρωι το βρηκαμε νεκρο . και οταν το φορτιζουμε δεν φορτιζει , αλλα και ουτε δουλευει οντας στον φορτιστη , εξ ου και μιλαει ο πιττ για μπαταρια.


Οι μπαταρίες έχουν 6μηνη εγγύηση πάντως. Δεν είμαι σίγουρος ότι είναι μπαταρία πάντως.
Άβαταρ μέλους
By otso
#347316
Anonymous Founder έγραψε:Οι κινέζοι είναι ένα κλικ χειρότεροι, αλλά βλέπω η MS κάνει προσπάθεια σοβαρή να τους φτάσει.
Οι μπαταρίες έχουν συχνά μικρότερη εγγύηση να ξέρεις.


ο ασιατης αν και ειδε οτι το κινητο ειναι 1,5 χρονου μας ειπε οτι και η μπαταρια καλυπτεται , πραγμα που και εγω δεν πιστευω . Ασε που απαγορευεται να στειλεις την μπαταρια μαζι , το αναφερουν ρητα οποτε πως διαλο θα ξερουν οτι ειναι χαλασμενη ; δια της εις ατοπον επαγωγης ;