Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#340440
fokion έγραψε:Για.... το fun club του Μαρλεϊ :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:

Εικόνα
Εικόνα

:inlove: :inlove: :inlove:
Να τον ζουλάς, μέχρι να θέλει να φύγει.....
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#340447
fokion έγραψε:Εικόνα


Τι μου θύμισες τώρα... Είχε η θεία μου έναν τέτοιον, πολύ αγαπησιαρης αλλά και φωνακλάς... Ένα μεσημέρι, μετά το φαΐ, ξάπλωσα για την καθιερωμενη σιεστα και ο άτιμος ήρθε αγκαλιτσα σαν άνθρωπος. Μας πήρε ο ύπνος έτσι, μέχρι που άκουσε τον ξάδερφο μου να μπαίνει στην οικοδομή... Τον πήρε χαμπάρι, ξύπνησε και έβαλε μια φωνή που με κούφανε για μερικά λεπτά...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#340449
kyr80 έγραψε:Εικόνα
:inlove: :inlove: :inlove:
Να τον ζουλάς, μέχρι να θέλει να φύγει.....

και να μην τον αφηνεις να φυγει,να τον ξαναζουλας μεχρι να αρχισει να γρυλιζει και να βγαζει δοντια. :inlove: :lol:
Άβαταρ μέλους
By fokion
#340484 ειναι αγαπησιαρης.... οπως ολα τα golden..... "μαλακοφατσες" :) :):) τωρα εχει αραξει πανω στο ποδι μου.....
και να φανταστεις οτι.... "δε τον ηθελα" ( καλα λεμε τωρα...) ....
Θα δειξει στη πορεια αλλα τα golden ειναι μονο για γουτσου γουτσου..... μαλακοπιτουρες κατα τα αλλα.. :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#340489 βαλε φωτο να δουμε :inlove: θελω φατσα λυπησαρα. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By otso
#341461
Dodger έγραψε:Εμείς (ξανα)βάλαμε κότες στην αυλή μου, οικόσιτα ζώα δεν είναι; :oops: :lol:


ουτε στα χωρια δεν εχουν κοτες πια, γιατι εκτος απο την φροντιδα νομιζω οτι απαγορευεται η υπαρχει αριθμος ποσες μπορεις να εχεις , μετα δε την νοσο των πτηνων υπαρχουν και συγκεκριμενες διαταξεις πως πρεπει να ειναι το κοτετσι και η καθαριοτητα.
μην μου πεις οτι τις φροντιζεις;
οταν ειχαμε μικρος , εγω και ο πατερας μου τρωγαμε μονο τα αυγα , δεν τις σκοτωναμε , μονο η μανα μου , και βεβαια δεν τις τρωγαμε . οποτε σιγα σιγα εξαφανιστηκαν.
Βεβαια αυτο που θεωρω αδιανοητο ειναι το να εκτρεφεις κουνελια και να τα σφαζεις και να τα τρως. Οσους εχω φιλοξενησει απο εξωτερικο και εχουν δει τα σφαγμενα κουνελια στα κρεωπολεια στα ΣΜ παθαινουν υστερια .
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#341475
otso έγραψε: Οσους εχω φιλοξενησει απο εξωτερικο και εχουν δει τα σφαγμενα κουνελια στα κρεωπολεια στα ΣΜ παθαινουν υστερια .


Ε! Ναι! Διότι ως γνωστόν, στον πολιτισμενο κόσμο, τα κουνελια γεννιουνται ανευ γουνας και συσκευασμενα σε ταψακι με ζελοφαν! :lol:
Άβαταρ μέλους
By otso
#341481 ΟΧΙ επειδη στις βορειες χωρες ειναι pet . ειναι το ιδιο που νοιωθεις εσυ στην κινα οταν σφαζουν τον σκυλο εξω απο το ετιατοριο για να φας τα μυαλα του φρεσκα.