Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#362931
nEK έγραψε:Απο paypal μου μπορω να μεταφερω σε λογαριασμο μου?


Ναι, φυσικά.
Άβαταρ μέλους
By nEK
#362942
xenos έγραψε:
nEK έγραψε:Απο paypal μου μπορω να μεταφερω σε λογαριασμο μου?


Ναι, φυσικά.


Απο λιρες σε ευρο?
Εχει χρεωση εκτος απο την τυχον "αδικη" ισοτιμια?
Άβαταρ μέλους
By panosmania
#363100 στο μεταξυ μου στειλανε ticket απο το gearbest Και σαν δικαιολογια για την αργοπορια μ λενε οτι δεν ταιριαζει η πολη με τν τ.κ για αυτο και καθυστερησε η αποστολη και μ ζητανε να επιβεβαιωσω αν ισχυει η διευθυνση κ αν ναι να επιλεξω καποιον αλλο τροπο αποστολης , πιο ακυρη δικαιολογια δεν μπορουσαν ν βρουνε ... περιμενω να δω μεχρι ποσο θα το τραβηξουν
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#363116 Για το πακέτο που έρχεται με Royal Mail που ρωτούσα πιο πίσω,δε μου έχουν δώσει tracking number ωστόσο έρχεται συστημένο και είναι φάκελος κανονικά,όχι δέμα,άρα ελπίζω να έρθει αύριο.
Ένα άλλο πακέτο από Βουλγαρία έχει μείνει από την Τρίτη στο κέντρο διαλογής Αττικής και δεν έχει προχωρήσει ακόμη. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#363145
nEK έγραψε:
xenos έγραψε:
nEK έγραψε:Απο paypal μου μπορω να μεταφερω σε λογαριασμο μου?


Ναι, φυσικά.


Απο λιρες σε ευρο?
Εχει χρεωση εκτος απο την τυχον "αδικη" ισοτιμια?


Νομιζω οχι αλλα σε σκιζει πραγματικα στο conversion rate.
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#363542 Τα γερμανικά ταχυδρομεία πως τα πάνε;
Έγινε μια παραγγελία στην Aviationtag και το δεματάκι ήταν στην Φρανκφούρτη 9 του μηνός.
Ελλάδα πότε υπολογίζουμε;
Το έχουν στείλει συστημένο... 7€ για συστημένο... πφφφ
Άβαταρ μέλους
By nEK
#363571 Θελω να αγορασω κατι απο αγγλια αλλα λογω καποιων ιδιαιτεροτητων δεν μπορω να χρησιμοποιησω το paypal παρα μονο μεταφορα ποσου απο λογαριασμο σε λογαριασμο.
Εχω καποιες λιρες στο paypal.
Μπορω να τα συνδιασω αυτα και να αποφυγω την πληρωμη με συναλλαγμα?
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#369842 Κέρδισα ένα auction στο ebay αλλά θέλω να το ακυρώσω.Τι πρέπει να κάνω;
Είχα δει ότι έγραφε έξοδα αποστολής μόνο για UK και ρώτησα αν έστελνε ο πωλητής στην Ελλάδα όπου έλαβα θετική απάντηση με κόστος κοντά τις 10 λίρες.Τώρα όμως μου λέει ότι τα μεταφορικά είναι 35 λίρες που είναι και το ποσό που αναγράφει στο invoice.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#369874 Στείλε του μήνυμα και ζήτα του ακύρωση πρώτα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#370781 Κατέχει κανείς αν είναι legit το παρακάτω:

https://beststore-online.com/

Δε με νοιάζει για μαϊμούδες μιας και είναι πολύ μικρής αξίας αυτό που θέλω να πάρω. Με νοιάζει να φτάσει αυτό που βλέπω. Οι τιμές είναι ύποπτες πάντως.