Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#855482
elvet έγραψε:
George_Prix έγραψε:Ειχαμε κι εδω Θεσσαλονικη ενα θεουλη τροχονομο που εδινε καθε μερα ωραια παρασταση στο φαναρι Εγνατιας και Δωδεκανησου :metalo:

Παιζει ακομα μπαλα ο τυπας? :hmmm:

https://www.youtube.com/watch?v=gL1J5HabKi4


Σωστος!!! Ιστορια εχει γραψει ο τυπος :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#857033 Τέλος και το Harpenden. 2 χρόνια,παρά κάτι λίγες μέρες,το placement έφτασε στο τέλος του .Ο Michael στα 94 του μας άφησε για άλλους τόπους .
Η πορεία προς το τέλος μου έδωσε επιπλέον εμπειρίες που πάντα είναι χρήσιμες.

Ξεκούραση τώρα αλλά και αγωνία για την συνέχεια, εκτός απροόπτου θα είναι 2 εβδομάδες κάπου στο Λονδίνο και μετά ένας μήνας Hereford,που αν όλα πάνε καλά μπορεί να είναι το επόμενο μου μόνιμο placement.Μέχρι να πάρω όμως το ΟΚ θα είμαι σε αναμμένα κάρβουνα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#857035 ολα θα πανε καλα Βιλλ :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By bill33
#857473
dimviii έγραψε:ολα θα πανε καλα Βιλλ :s_thumbsup

Δεν πάνε και άσχημα.
Μέχρι στιγμής έχει επιβεβαιωθεί το δευτερο placement που ξεκινάει στις 15-3
Αυριο μεθάυριο πιστεύω θα έχω νέα για το πρώτο που ξεκινάει 28-02 μέχρι 15-3.
Τουλάχιστον έχω το οκ της οικογένειας και μένω στο σπίτι τους μέχρι τις 28-02.Δεν χρειάζεται να τρέχω σε ξενοδοχείο με καθημερινό check in check out.
:)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#858704
bill33 έγραψε:Ο Μαρκ τρεχει στους γάμους και στα πανηγύρια και το ΦΒ διαλύεται!!!
Αίσχος!!! :help:
Και το IG.

Απορώ ώρες ώρες τι θα γίνει αν κλείσουν, μιλάμε τους πιάνει πανικός πρέπει να έχουμε δεχτεί 50 τηλέφωνα από κόσμο που νομίζει ότι κόψαμε την πρόσβαση



< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#858705
bill33 έγραψε:Ο Μαρκ τρεχει στους γάμους και στα πανηγύρια και το ΦΒ διαλύεται!!!
Αίσχος!!! :help:

Η ΜΕΤΑ παει κατα διαολου. Τα πηρε ολα και τα σηκωσε facebook, instagram, messenger, threads
Άβαταρ μέλους
By bill33
#858706
dimik έγραψε:
bill33 έγραψε:Ο Μαρκ τρεχει στους γάμους και στα πανηγύρια και το ΦΒ διαλύεται!!!
Αίσχος!!! :help:
Και το IG.

Απορώ ώρες ώρες τι θα γίνει αν κλείσουν, μιλάμε τους πιάνει πανικός πρέπει να έχουμε δεχτεί 50 τηλέφωνα από κόσμο που νομίζει ότι κόψαμε την πρόσβαση



< >

Εγώ που πρέπει να εξηγώ στην :inlove: τι έχει συμβεί τι να πω;
Ασε που νόμιζα ότι έπεσα θύμα χάκινγκ γιατί ξαφνικά με πέταξε έξω και ζήταγε κωδικό που δεν τον δέχεται.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#858709
bill33 έγραψε:
dimik έγραψε:
bill33 έγραψε:Ο Μαρκ τρεχει στους γάμους και στα πανηγύρια και το ΦΒ διαλύεται!!!
Αίσχος!!! :help:
Και το IG.

Απορώ ώρες ώρες τι θα γίνει αν κλείσουν, μιλάμε τους πιάνει πανικός πρέπει να έχουμε δεχτεί 50 τηλέφωνα από κόσμο που νομίζει ότι κόψαμε την πρόσβαση



< >

Εγώ που πρέπει να εξηγώ στην :inlove: τι έχει συμβεί τι να πω;
Ασε που νόμιζα ότι έπεσα θύμα χάκινγκ γιατί ξαφνικά με πέταξε έξω και ζήταγε κωδικό που δεν τον δέχεται.


Εβαλα Cavallino να δει αν εχει γεμισει ο τοιχος μου με πορν. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#858713
PaNick67 έγραψε:
bill33 έγραψε:Ο Μαρκ τρεχει στους γάμους και στα πανηγύρια και το ΦΒ διαλύεται!!!
Αίσχος!!! :help:

Η ΜΕΤΑ παει κατα διαολου. Τα πηρε ολα και τα σηκωσε facebook, instagram, messenger, threads


Nikos! έγραψε:
NiTse έγραψε:Μήπως το αγόρασε και αυτό ο Μαρινάκης;;

Μπορεί να το αγόρασαν οι 4τ

Πάντως είμαστε μια παρέα που μας ενδιαφέρει αν δεν έχει βρεθεί αγοραστής.


< >


Σκεφτείτε να μπουν και στο φόρουμ... :help:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#859683
Κώδικας: Επιλογή όλωνTo   Flight / Provider   Departure / Arrival   
Train   Kensington Olympia - Willesden Junction   London Overground   13:42 hrs-13:55 hrs   
Train   Willesden Junction - Queens Park (london)   London Underground   14:08 hrs-14:15 hrs   
Train   Queens Park (london) - London Paddington   London Underground   14:15 hrs-14:46 hrs   
Train   London Paddington - Newport (s. Wales)   Great Western Railway   14:48 hrs-16:22 hrs   
Train   Newport (s. Wales) - Hereford   Transport For Wales Rail   16:35 hrs-17:25 hrs   


Εικόνα

Παρασκευή μεσημέρι ;Δεν υπάρχει περίπτωση να μην στραβώσει κάτι. :lol: :lol: :sorry:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#859685 Το ενα φτανει 14:15 , το αλλο φευγει ακριβως την ιδια ωρα! Μετα εχει αφιξη 14:46 ενω το επομενο αναχωρει 14:48 απο αλλο σημειο! Ουτε ο Flash δεν προλαβαινει :lol: