Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#361141
elteo έγραψε:Το filebot είναι trial ... :thumbsdown:

Θα κατεβάσεις από το κάτω μέρος της σελίδας τον Windows installer(FileBot_4.7.7-setup.exe), δε θα πας από το Windows Store ούτε από το εικονίδιο Get it on Win10.
Εγώ αυτό έκανα και δε βλέπω trial, όλα κομπλέ. :s_yes

---
Περί σειρών
1.Cardinal, τίμιο σε σκηνοθεσία, υποκριτική αλλά το έχουμε ξαναδεί το στόρυ (χιόνι-χιόνι-χιόνι, σιριαλ κίλλερ, dirty cop(?), life in ruins), οπότε δείτε το μονάχα αν δεν έχετε τίποτα άλλο. Οι σκηνές από τις νεκροψίες είναι πιο σκληρές από άλλες σειρές. :help:
2. SIX. Τελειωμένη αμερικανιά με ISIS, Μπόκο Χαράμ, Navy Seals και στόρυ τη διάσωση του Στρατιώτη Μπράϊαν. Αν και παίζει η εξής ηθοποιάρα, εντούτοις με απογοήτευσε τόσο ο ίδιος όσο και η σειρά. :thumbsdown:


Βραβείο ΚΟΥΒΑ 2017
Εικόνα--> Training Day, το παράτησα στα πρώτα 15 δεύτερα. :s_hang
Άβαταρ μέλους
By g8777
#361185
rx8_drifter έγραψε:Τώρα ξέρετε τί βλέπει κάθε βράδυ ο g :s_yes


ENNOEITAI οτι εχω δει και τις 3 σαιζον του Training Day. :rtfm:
Ειδικα σε split screen με τα Λιονταρακια του Κυρ Ηλια------------------>

Εικόνα

1.Cardinal, τίμιο σε σκηνοθεσία, υποκριτική αλλά το έχουμε ξαναδεί το στόρυ (χιόνι-χιόνι-χιόνι, σιριαλ κίλλερ, dirty cop(?), life in ruins), οπότε δείτε το μονάχα αν δεν έχετε τίποτα άλλο. Οι σκηνές από τις νεκροψίες είναι πιο σκληρές από άλλες σειρές.


Εικόνα

Χιονι ε; Χιονι , να φαινονται ολα λευκα ε; ΘΑ ΠΗΞΕΙΣ . :x
Σημερα εχει Taboo , δεν ανοιγει ουτε βρυση στο σπιτι. Για τετοια σοβαρη γιορτη λεμε. Εχω ριξει πανω μου ενα κουβα γρασο, εκανα κομφετι στο multi που δανειστηκα απο mjacob τα χαρτια απο το μπανιο και παιζουν στο σαλονι τα παιδια, απλωσα στην κουζινα τις φλουδες απο τα πορτοκαλια απο τη βασιλοπιτα και ερχεσαι εσυ να μας πεις για χιονια και wettex; :rant:

Οταν αποψε------>


Delaney sets about cutting his fingernails; he buys a diskopriono and a sega at auction, then begins baptising them in Greek Fire (but where. BUT WHERE). The East India Company plot Delaney's murder with Ultrexboarding. The man with the silver polish cream covers Delaney, but Delaney, although severely injured, manages to kill him with a single exhale


Εικόνα

:help: :help: :help:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#361456 Ελπίζω μόνο να συνεχίσει έτσι.
Είδα τι έκανε το κανάλι σε αυτό:

Εικόνα

:rant: :rant: :rant:

και δεν είμαι βέβαιος :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#361522 Να προτείνω το εξαιρετικό Rectify, την πρώτη παραγωγή του Sundance TV, ένα από τα καλύτερα δράματα που παίχτηκαν στην τηλεόραση τα τελευταία χρόνια.
Σπουδαίες οι ερμηνείες τόσο του Aden Young όσο και της υπέροχης Abigail Spencer :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By nass
#361567 Βλέπω πάντως ότι το The expanse δεν το πάνε σύμφωνα με τα βιβλία, λείπει το τέλος του βιβλίου 1 από τη σεζόν 1 και τώρα είδα το βιβλίο 2 στη σεζόν 2 :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#361571
Asimov έγραψε:Να προτείνω το εξαιρετικό Rectify, την πρώτη παραγωγή του Sundance TV, ένα από τα καλύτερα δράματα που παίχτηκαν στην τηλεόραση τα τελευταία χρόνια.
Σπουδαίες οι ερμηνείες τόσο του Aden Young όσο και της υπέροχης Abigail Spencer :inlove: :inlove: :inlove:


Nαι πολύ καλό αλλά κάπου κούρασε.......
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#362995 Με έχεις καταλάβει :innocent:
Κατεβαίνει :twisted:

Στο μεταξύ να εξομολογηθώ οτι η Oona Chaplin που παίζει στο Taboo ειναι κλώνος (φάτσα-σώμα, τα πάντα ολα, αν ειναι δυνατόν :lipsealed: ) ενός παλιού μεγάλου μου έρωτα, οπότε δεν είμαι πολύ αντικειμενικός με τη σειρά :s_yes
Άβαταρ μέλους
By g8777
#363003
Asimov έγραψε: Oona Chaplin


Hθελα να ξερα με τι κριτηρια την διαλεξαν στο casting.
Μονο αν ηταν σε καναπε. :shifty:

Το αντικειμενο του ποθου του ΩχραΣπειροχαιτη (Pale rider :rtfm: ) ειναι κατι μεταξυ ψοφιου γατιου 15πενθημερου σε καδο σκουπιδιων και Χ6 με καμιναδες (Βικτωριανη εποχη).
Εγω στην θεση του θα πηδαγα τα φυκια στην ακτη.