Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#345080
elteo έγραψε:
bujinkan έγραψε:Ξεκινάει μεθαύριο.το homeland

< A3003 >


oύτε στον εχθρό μου ....

Γιατί ρε ? Εγω θα τον δω βέβαια τον καινούργιο κύκλο

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By nikos
#345084
bujinkan έγραψε:
elteo έγραψε:
bujinkan έγραψε:Ξεκινάει μεθαύριο.το homeland

< A3003 >


oύτε στον εχθρό μου ....

Γιατί ρε ? Εγω θα τον δω βέβαια τον καινούργιο κύκλο

< A3003 >

Το βλεπω και γω. Ωραιο ειναι
Άβαταρ μέλους
By elteo
#345119
bujinkan έγραψε:
elteo έγραψε:
bujinkan έγραψε:Ξεκινάει μεθαύριο.το homeland

< A3003 >


oύτε στον εχθρό μου ....

Γιατί ρε ? Εγω θα τον δω βέβαια τον καινούργιο κύκλο

< A3003 >

Λίγο με κούρασε....

< phone
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#345538
pro έγραψε:δωστε κι αλλο μακναλτι στο λαο.

Πάρε μια τζούρα από The Affair.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#347384 Vikings....
Δεν μπορούσα να πιστέψω στο προηγούμενο, ότι πέθανε ο Ράγκναρ.... Τελικά είναι σίγουρο... :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#347388
mjacob έγραψε:Εικόνα



Και κααααααπου εδώ ξεκινάει η κατηφόρα.. :(

Με κούρασε σαν διάδρομος γυμναστηριου που κόλλησε στο 10. Οι χαρακτήρες άρχισαν να γίνονται καρικατουρες, το σενάριο απλά μέτριο, δράση - αγωνία - 2 έργα σεξ μια από γιουβετσι, μιαμιση ώρα κλισεδουρας, αυτοαναφαρικοτητας (πςςςςς), νωθροτητας, ανικανοτητας, διαθεσιμοτητας. Τζάμπα το περίμενε τόσο καιρό.
Οι 6 Θατσερ λέει. Λες και δεν ξέρουμε πόσο σκατα τα κάνε η μία ΚΑΡΓΙΟΛΩ, σκέψου με 6 τι έγινε. :rant:



















ΣΩΡΡΑ ΚΆΝΕ ΤΟ BBC ΤΕΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΚ ΤΣΑΝΕΛ. :s_mad
Άβαταρ μέλους
By pro
#347593
kyr80 έγραψε:Vikings....
Δεν μπορούσα να πιστέψω στο προηγούμενο, ότι πέθανε ο Ράγκναρ.... Τελικά είναι σίγουρο... :(


Ο κύκλος αυτός πάει πολύ πιστά με το saga του Ragnar Lodbrock. Λογικα θα εχει μεγαλο ρολο στη συνεχεια ο Ivar o boneless.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#347619
pro έγραψε:
kyr80 έγραψε:Vikings....
Δεν μπορούσα να πιστέψω στο προηγούμενο, ότι πέθανε ο Ράγκναρ.... Τελικά είναι σίγουρο... :(


Ο κύκλος αυτός πάει πολύ πιστά με το saga του Ragnar Lodbrock. Λογικα θα εχει μεγαλο ρολο στη συνεχεια ο Ivar o boneless.

Θα γίνει της ποπης στο νησί... ελπίζω τουλάχιστον σε πολλά Eagle wings από τον ασπόνδυλο

< >
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#347679 Παλεύω αυτές τις μέρες να τελειώσω το westworld.
Γαμημένε JJ πόσο κουραστικός είσαι; :x Μετά την υπερμαλακία των 5 ηπείρων και των 7 θαλασσών (aka lost) ορκίστηκα ότι δεν θα ξαναδώ σειρά σου.
Με ρίξανε όμως στη λούμπα. Πόσο βαρετά είναι τα όσα γίνονται στο πάρκο ρε γμτ. Το μόνο ενδιαφέρον είναι εκεί στα εργαστήρια αλλά δεν το χουν κάνει ούτε 50-50 οι μαλάκες.
Χθες έκανα σχεδόν ένα τρίωρο να τελειώσω ένα επεισόδιο. :lipsealed:
Θυμήθηκα τον Στολτίδη τότε που τον είχε κάψει ο Λεμονής με τα συνεχόμενα 90λεπτα και φώναζα στον εαυτό μου "Λίγο ακόμα Ακη" :help:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#347690
Bayern7 έγραψε:Θυμήθηκα τον Στολτίδη τότε που τον είχε κάψει ο Λεμονής με τα συνεχόμενα 90λεπτα και φώναζα στον εαυτό μου "Λίγο ακόμα Ακη" :help: