Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#341517
Dodger έγραψε:htanso????


Εδώ, εδώ :inlove:
Απλά λόγο λίγου χρόνου (12ώρα και 14ώρα και εγώ) και κάπως περίεργης διάθεσης, δεν μπαίνω πολύ νετ, αντέ κανενα fb πιο πολυ για να μάθω τι παίζει στον κόσμο :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#341558 Από το fb θα μάθεις τι γίνεται στο κόσμο;

< phone
Άβαταρ μέλους
By elvet
#341596 Criuser, Christos Dimoy (εάν "'ηρθε ποτέ εδώ"), Sinanai, sakaflias, Κωνσταντίνος, D-Jet, ...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#341598 Εννοείται. Γαμάει το fb αν το δουλεύεις σωστά.
Σαν rss των ειδησεογραφικών sites που έχεις επιλέξει είναι.
Άβαταρ μέλους
By otso
#342060 κουκος ηρθε ενθουσιασμενος και μολις πηρε μυρωδια την εκανε με ελαφρα πηδηματακια .
εχει κανεις επαφη μαζι του;
τελικα τι χρωμα ειχε το πεμβε; το πουλησε;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#342158 Ποσα ξερεις ποσα ξερεις.

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#342366 Στη μαζωξη στο Πηλιο ειχε ενα περιπου μπλε......!!! μετα δεν ξερω αν το αλλαξε...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#342368
224v έγραψε:Στη μαζωξη στο Πηλιο ειχε ενα περιπου μπλε......!!! μετα δεν ξερω αν το αλλαξε...


Μιλάς για την 1η ή την 2η; Δε νομίζω να ήταν στην 2η.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#342403 Ολη πλακα (και ΤΙ πλακα ) με το χρωμα εγινε στην συναντηση στον Ολυμπο........
Άβαταρ μέλους
By 224v
#342428
REALZEUS έγραψε:
224v έγραψε:Στη μαζωξη στο Πηλιο ειχε ενα περιπου μπλε......!!! μετα δεν ξερω αν το αλλαξε...


Μιλάς για την 1η ή την 2η; Δε νομίζω να ήταν στην 2η.


Στην πρωτη λεω με DAP, βολτα στα Χανια, Μηλιες για φαι κοντα στο Σταθμο κ.λ.π
Άβαταρ μέλους
By pjathan
#342499 Ο αγαπητός αχρωμάτοπας kouk είναι στο φατσοβιβλίο,μιλάμε αρκετές φορές.Όσο για τη διάσημη MWB την πούλησε πριν από μερικά χρόνια από ότι μου είπε.
Άβαταρ μέλους
By otso
#342517 εδω που τα λενε και σενα για χαμενο σε ειχα , τον ηλια (ililias) τον βλεπεις καθολου; η δεν ειχατε γνωριμια;
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#342691
pjathan έγραψε:Ο αγαπητός αχρωμάτοπας kouk είναι στο φατσοβιβλίο,μιλάμε αρκετές φορές.Όσο για τη διάσημη MWB την πούλησε πριν από μερικά χρόνια από ότι μου είπε.


τον γερο-koukο θα τον βρεις στο aek.com και στο ΟΑΚΑ :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#343784 Ο θρυλικός ''Wannabe'' υπάρχει στο φόρουμ? :hmmm: