Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#147697 O nintza απο το 4ΤF εχει γραφτει εδω ;
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#147831
Bayern7 έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Το θεμα ειναι ομως ποιος πειραξε τον Corsair και χαθηκε..Ενα ονομα θελω!!

Α ένα όνομα θες; Να στο πω. Ο Θανάσης.

:lol:


:s_biggrin :lol:

τωρα το ειδα!!
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#159264
Geo f1 έγραψε:Ο g8777 που στο καλο ειναι παλι? :(

Εικόνα

Αυτός με τα γυαλιά :s_wink :s_wink :s_wink
Άβαταρ μέλους
By otso
#159320 γιωργο τσαντιστηκε με τον trident νομιζω , μουρωσε και την εκανε γι αλλη γη για αλλα μερη.
πως τα καταφερνει ο θοδωρης δεν ξερω αλλα θαθελα να μου πει για να διωξω και γω μερικους η να του ελεγα τα ονοματα να μου εκανε την χαρη
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#159415
otso έγραψε:γιωργο τσαντιστηκε με τον trident νομιζω , μουρωσε και την εκανε γι αλλη γη για αλλα μερη.
πως τα καταφερνει ο θοδωρης δεν ξερω αλλα θαθελα να μου πει για να διωξω και γω μερικους η να του ελεγα τα ονοματα να μου εκανε την χαρη

Σίγουρα έχει ένα χάρισμα και κάποιοι είναι σε κάποια πράγματα πιο ευαίσθητοι.
Θα προσπαθήσω να του αλλάξω γνώμη δωροδοκώντας τον με μερικά τσίπουρα και βλέπουμε...
Το ίδιο πάνω κάτω έγινε και με τον BEAMS, ελπίζω και σ' αυτόν να του αλλάξω γνώμη αν έχω την ευκαιρία.
:s_blush
Άβαταρ μέλους
By gianik
#159418 Γρήγορη αν μιλήσετε πες του θα τον πάω την βόλτα που του έχω τάξει....θα καταλάβει...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#159420 Φέρε τα τσίπουρα πρώτα :rtfm:

Και μοντ τον γκεακο, ζορζ, ικε, ριππερ για μια μερα.

:s_drinks
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#159423 Παρατάω την :inlove: στο Αγρίνιο και σου έρχομαι, φρόντισε! :rtfm: :rtfm:
Τσίπουρο διαθέτωμεν μπόλικο ως γνωστόν, αλλά θα φροντίσω να πάμε κάπου που να έχει και μοχίτο (αν δεν βρέχει...).
:yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Spartan
#159445
Anonymous Founder έγραψε:Το ίδιο πάνω κάτω έγινε και με τον BEAMS, ελπίζω και σ' αυτόν να του αλλάξω γνώμη αν έχω την ευκαιρία.
:s_blush


Κακώς έφυγε ο BEAMS.....
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#159446
Spartan έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Το ίδιο πάνω κάτω έγινε και με τον BEAMS, ελπίζω και σ' αυτόν να του αλλάξω γνώμη αν έχω την ευκαιρία.
:s_blush


Κακώς έφυγε ο BEAMS.....


+1
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#159450
g8777 έγραψε:

Και μοντ τον γκεακο, ζορζ, ικε, ριππερ για μια μερα.

:s_drinks


Τσάμπα οι ρουφιανιές :s_empathy :s_empathy :s_empathy :s_empathy