Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#116312
otso έγραψε:silver alert
εχει χαθει ο corsair
γνωριζει κανεις τι απεγινε;

τελευταια φορα που τον ειδε καποιος:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JBT
#116330 Αυτός που τον είδε μπήκε στη σακούλα.

Υποθέτω από την ντροπή που τον κοίταξε κατάματα.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#116541 Φοβάμαι μήπως μετά από μακρόχρονο ανθρωποκυνηγητό πράκτορες μεγάλης πολυεθνικής τον βρήκαν, του την έπεσαν και τον λιθοβόλησαν με τούβλα (bricks). Του έχω όμως εμπιστοσύνη, o κορσέρ είναι μεγάλος, θα την σκαπουλάρει και θα επανέλθει δριμύτερος.
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#116875
otso έγραψε:silver alert
εχει χαθει ο corsair
γνωριζει κανεις τι απεγινε;


Εχω μια υποψια... :lol: :lol: :lol:

otso στις 31 Ιαν 2015 έγραψε:
corsair έγραψε:Χάρτη θησαυρού θές ή καμιά πλαστή διαθήκη? Γιατί διαφορά υπάρχει σε αυτα...



ωραιο

περα απο την πλακα καμμια ιδεα; corsair εσυ που φτιαχνεις πλαστες διαθηκες πως κανεις να φαινεται το μελανι παλιο;
χθες ειπα να ανεβω να σε κερασω ( ειδα και κατι οσε εισητηρια 9ε ) ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ με ειρωνευεσαι .τωρα αν πω οτι θελω να ανεβω να σε δειρω αυτοι ειναι ικανοι να με διαγραψουν .

αποκριες ρε.


Ρε μπας και βρηκες ξανα τιποτα φτηνα εισιτηρια? :s_biggrin :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By bill33
#116881 εχει αλλαξει ταυτότητα και κυκλοφορεί στην νότια Αμερική.Καταλαβαίνεις ότι δεν μπορω να επεκταθω παραπάνω,δεν ξερεις ποιος μπορει να διαβάζει.Ας πουμε όμως ότι οι ΜiB look after for him.
Άβαταρ μέλους
By otso
#116911 bill αν εισαι ακομη μοντερατορας μπορεις σε παρακαλω να σβησης οτι εχω γραψει για τον κορσερ στο φορουμ, γιατι τωρα που τα βλεπω ετσι και εχει εξαφανιστει στ αληθεια, μαλλον ειμαι ο υπαριθμ 1 υποπτος.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#116947 Τι τσιγάρα να σου φέρνουμε;
Άβαταρ μέλους
By otso
#116961 malboro 100χλ , αμα ειναι να το ξαναρχισω , να το ευχαριστιθω
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#133264 Τους έχω κλειδωμένους στο μπουντρούμι για να μη ψηφίσουν τη Κυριακή. :innocent: